lt

Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu

Įsivaizduokite aksominio švelnumo kojas, kurias malonu liesti, nes jokie plaukeliai neataugs nei šiandien, nei poryt, nei po metų. Arba pažastis, kurių nereikia kasdien skusti peiliuku ar epiliuoti iš skausmo sukandus dantis. O kur dar nuo viršutinės lūpos dingę plaukeliai, tiek metų vertę slėptis po storu makiažo sluoksniu! Tam, kad galėtumėte džiaugtis kūnu, tarsi visam laikui pagražintu fotošopu, tereikės jį patikėti SAPIEGOS klinikos profesionalams, kurie turi ne mažesnę nei 9 metų plaukelių šalinimo lazeriu patirtį. JAV „Candela Medical“ aleksandrito lazeriai GentleLase PRO, GentleMax PRO ir naujausias 2022m. GentleMax PRO PLUS – pripažinti visame pasaulyje. Jų pagalba ilgalaikė plaukų šalinimo lazeriu procedūra, atliekama mūsų specialistų, kiekvienam leis jaustis žvaigžde.

SAPIEGOS klinikoje naudojami tik aukščiausius medicininius reikalavimus atitinkantys JAV „Candela Medical“ aleksandrito lazeriai, turintys „Medical device“ ir „Full Quality Assurance System“ sertifikatus.

Kodėl plaukelių šalinimą patikime tik JAV „Candela Medical“ aleksandrito lazeriams? Atsakymas paprastas. Klinikiniai tyrimai patvirtina, kad Aleksandrito lazeris (755 nm) yra efektyvesnis šviesiai odai (I-III fototipas), kurią turi apie 90% lietuvių. Tikslumas ir greitis: Naujausios kartos Aleksandrito lazerių impulsų trukmė nuo 1 iki 2 milisekundžių — tai viena iš greičiausių plaukelių šalinimo technologijų rinkoje. JŪSŲ ODA TIK PER PLAUKĄ IKI TOBULUMO — mūsų įsipareigojimas užtikrinti nepriekaištingą rezultatą.

 

Lazerinis plaukų šalinimas - viena populiariausių procedūrų pasaulyje Lazerinis plaukų šalinimas - viena populiariausių procedūrų pasaulyje

Lazerinis plaukų šalinimas - viena populiariausių procedūrų pasaulyje

Lazerinės plaukų šalinimo procedūros stulbinamu greičiu populiarėja visame pasaulyje. Kodėl? Visų pirma jos veiksmingai sprendžia medicinines ir estetines problemas, kartu ir su jomis susijusius psichologinius sunkumus. Tai, kas ilgą laiką trukdė, tiesiog dingsta, dėl to kyla pasitenkinimas kaskart žvilgtelėjus į save veidrodyje, deginantis paplūdimyje, maudantis baseine. Be to, taupomas Jūsų laikas: plaukų šalinimas lazeriu suteikia ilgalaikį rezultatą, todėl nebereikia kone kasdien atlikti varginančių plaukelių šalinimo procedūrų. Pasirinkus lazerines procedūras, itin pagerėja odos kokybė – ji nebedirginama skustuvo ašmenimis, depiliaciniu vašku ar epiliatoriumi, sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė. Plaukų šalinimas JAV „Candela Medical“ aleksandrito lazeriais „GentleLase PRO“, „GentleMax PRO“ ir naujausiu – galingiausiu 2022m. „GentleMax PRO PLUS“ yra saugus, nes 755 nm gylyje alekandrito lazeris, o tiksliau jo šviesa, selektyviai sąveikauja su plauko melaninu odoje, nepažeidžiant aplinkinių audinių, t. y. vyksta selektyvi fototermolizė. Esant tamsesnio tipo odai, specialistas gali derinti kelias bangas vienos procedūros metu, t.y. aleksandrito lazerį su „Nd:YAG“ lazeriu, kuris pasiekia giliau esančius folikulus (bangos ilgis – 1064 nm) ir užtikrina procedūros saugumą net ir tamsesnės odos savininkams.

Skirtingai nuo kitų būdų, plaukelių šalinimas aleksandrito lazeriu užtikrina ilgalaikius rezultatus. Gali pasirodyti, kad tai brangus malonumas, tačiau galiausiai investicija yra gerokai mažesnė, nei esant nuolatinei depiliacijai vašku ar skutantis peiliukais.
Ilgai išliekančiam efektui užtikrinti paprastai pakanka iki 8 procedūrų. Jas rekomenduojama atlikti kas 4–10 savaičių, atsižvelgiant į tai, kurioje kūno vietoje atliekama.

Moksliškai įrodyta, kad aleksandrito lazerio šviesa efektyviau reabsorbuojasi į plauko melaniną, todėl iki tobulo rezultato reikia mažiau procedūrų, palyginti su kitais lazeriais. Štai kodėl 20 metų JAV „Candela Medical“ ir jų „GentleLase PRO“ serijos lazeriai yra industrijos auksinis standartas. O rezultatai matomi jau po pirmosios procedūros.

Ar plaukų šalinimas lazeriu veiksmingas?

Idealus kandidatas plaukelių šalinimo lazeriu procedūrai – tai žmogus, turintis šviesią neįdegusią odą ir tamsius plaukus.
Taigi, kiek veiksmingas bus plaukelių šalinimas lazeriu priklauso nuo paciento odos tipo ir plaukų spalvos, storio bei šaknų gylio. Kuo tamsesnis bei storesnis plaukas ir šviesesnė aplinkinė oda, tuo efektyvesni rezultatai. Gležno šviesesnio plauko savininkams teks atlikti daugiau procedūrų nei turintiems tamsius plaukus. Be to, efektyvumus lazerinis plaukų šalinimas priklauso ir nuo paciento endokrininės sistemos. Esant kiaušidžių policistozei ar antinksčių hiperplazijai, procedūrų reikės daugiau, dažniau teks kartoti palaikomąsias procedūras, bet rezultatas bus teigiamas. Tinkamai ir laiku atlikus procedūrą, jau po vieno karto iškrenta iki 20 proc. plaukų!

Po procedūros nebevargina:

+ Sudirgusi oda. Ji tampa švelnesnė ir lygesnė nes nebėra varginama skutimosi peiliukais ar depiliacijomis.

+ Įaugantys plaukeliai – nes po procedūrų kurso jų tiesiog nebelieka.

+ Spuogeliai, pūlinukai ir po bėrimo liekančios rusvos dėmelės.

Plaukų šalinimas lazeriu neabejotinai palengvina kasdienę priežiūrą – nebereikia skirti laiko įprastinėms depiliacijoms ar skutimuisi. Taip išauga pasitikėjimas savimi.

Ar plaukų šalinimas lazeriu veiksmingas? Ar plaukų šalinimas lazeriu veiksmingas?

Mažiausias skausmo balas šalinant plaukeliu lazeriu

„Kaip vertinate procedūros metu patirtą skausmą?” – reprezentatyvios apklausos metu paklausėme 110 moterų Vilniuje, atlikusių bent penkių kartų plaukelių šalinimo lazeriu kursą. Skalėje nuo 0 iki 10*, bendras skausmo vidurkis siekė 4,7.

Tai paskatino mus pasitelkti naują technologiją – plaukelių šalinimo metu naudojamą šaldymo sistemą ZIMMER CRYO. Apklausus 65 tokio tipo procedūrą išbandžiusius SAPIEGOS klientus, bendras skausmo balas reikšmingai sumažėjo iki vos 2,4. Džiaugiamės galėdami pagerinti klientų patirtį ir teikti aukštos kokybės procedūras su dermatologų linksniuojamu industrijos auksiniu standartu – JAV „Candela Medical” aleksandrito lazeriais ir vokiška ZIMMER CRYO šaldymo technologija.

*0 – visai neskaudėjo / 1-3 šiek tiek skaudėjo / 4-5 skaudėjo / 6-8 labai skaudėjo / 9-10 nepakeliamai skaudėjo.

>Daugiau apie tyrimą<

Kokio rezultato galite tikėtis procedūrų kurso eigoje?

Po 1 procedūros
Praėjus 7-14 d. pastebėsite iki 20% plaukelių išslinkimą.
Po 2 procedūros
Džiaugsitės įaugusių plaukelių ir bėrimų sumažėjimu.
Po 3 procedūros
Sulėtės plaukelių augimas.
Po 4 procedūros
Tarp procedūrų skusitės gerokai rečiau - skutimas išretės nuo 1 iki 2 kartų.
Po 5 procedūros
Oda taps itin švelni, o plauko folikulai beveik nepastebimi.
Po 6 procedūros
Ataugantys plaukeliai taps labai šviesūs ir ploni.
Po 7 procedūros
Tarpai tarp plaukelių šalinimo procedūrų vis didėja.
Po 8 procedūros
90% plaukelių PAŠALINTA. Kada atvykti į palaikomąją procedūrą patars Jūsų specialistas – greičiausiai susitiksite po 12-18 mėnesių
Plaukų šalinimas lazeriu - nuo ko pradėti? Plaukų šalinimas lazeriu - nuo ko pradėti?

Plaukų šalinimas lazeriu - nuo ko pradėti?

„Sapiegos klinika“, garsėjanti profesionaliais specialistais, vienais moderniausių lazerių šalyje, yra ideali lazerinės depiliacijos vieta. Mūsų specialistai kasmet atlieka per 8 000 plaukelių šalinimo lazeriu procedūrų savo klientams.

Lazerinių technologijų srityje dirbame daugiau nei 9 metus. Nuolat domimės šios rinkos naujovėmis, išbandome siūlomus naujus lazerių sprendimus, kad galėtume savo klientams padėti pasiekti geriausius rezultatus, kokio tipo oda ar plaukeliai bebūtų. Esame įsitikinę, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra veiksmingiausias, patogiausias ir šiuolaikiškiausias pasirinkimas.

Norėdami užtikrinti maksimalų saugumą ir komfortą, prieš pirmąją procedūrą klinikos specialistai suteikia išsamią nemokamą konsultaciją. Jos metu aptariama procedūros eiga, lazerio veikimo principai, atsakoma į visus iškilusius klausimus ir atliekamas mažo ploto testinė procedūra (angl. spot test). Šis bandymas padeda įvertinti, kaip oda reaguoja į lazerio šviesą, be to, leidžia geriau suprasti, kokių pojūčių galima tikėtis plaukų šalinimo aleksandrito lazeriu procedūros metu. Per konsultaciją specialistas, įvertinęs Jūsų odos bei plaukelių tipą ir individualią situaciją, rekomenduoja preliminarią kurso trukmę, per kurią pavyks pasiekti norimus rezultatus. Dažniausiai kursą sudaro 6-8 procedūros.

Rezultatas – pavydėtinai lygi oda be plaukelių ir sutaupytos marios laiko! Nusprendę, kad plaukų šalinimas lazeriu jums yra naudingas, įrodote, kad Jūsų požiūris į savo kūną ir laiko planavimą atitinka XXI amžiaus požiūrį.

Na, o jai turite abejonių registruokitės į nemokama plaukelių šalinimo konsultaciją, kurios metu gydytojas atsakys į jums kylančius klausimus ir atliks testinę procedūrą.

Žiūrėkite daugiau

Kodėl būtent plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu?

 • Efektyvios procedūros atliekamos su pasaulyje pripažintais JAV „Candela Medical“ aleksandrito lazeriais „GentleLase PRO“, „GentleMax PRO“ ir naujausiu 2022m. „GentleMax PRO PLUS“
 • Procedūras atlieka gydytojai ir medicinos specialistai pagal aukščiausius medicinos standartus.
 • Nebereikės gaišti laiko įprastoms procedūroms: depiliacijai, epiliacijai ir skutimuisi peiliuku.
 • Nebevargins įaugantys plaukeliai.
 • Aleksandrito lazeris pasirūpins, kad jums nebereikėtų kuklintis dėl netikėtose vietose atsiradusių plaukelių – aplink spenelius, ant smakro, virš lūpos ar kitose zonose, kur jų tikrai nepageidaujate.
 • Švelni, lygi oda be nepageidaujamų plaukelių – ilgam laikui ir be skausmo.

+ Efektyviai + Greitai + Rezultatyviai.

 

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

 • 2-3 savaites prieš plaukelių šalinimo procedūrą lazeriu rekomenduojame nesideginti saulėje ar soliariume. Tačiau net jei ir deginotės visada kviečiame atvykti į NEMOKAMĄ konsultaciją, kurios metu jūsų specialistas įvertins Jūsų įdegį ir atliks SPOT testą siekiant nustatyti ar Jums gali būti atliekama procedūra ir jei testas bus teigiamas atliks ją tinkamais ir saugiais parametrais.
 • 1 savaitę iki plaukelių šalinimo procedūrą lazeriu nenaudoti stipraus savaiminio įdegio kremo ar purškiamo įdegio.
 • 4 savaites iki procedūros rekomenduojame plaukelių nedepiliuoti, nepešioti, nenaudoti elektrinių epiliatorių (plaukų šalinimas skutantis galimas).
 • Prieš procedūrą (likus 12-24 h) plaukelius švariai pašalinkite skutimosi peiliuku.
 • Jei vartojate antibiotikus, histamininius vaistus, maisto papildus žoliniu pagrindu (ypač sudėtyje turinčius: ginkmedžio, ženšenio, ciberžolės, beta-karoteno), taip pat vitamino B1, B6, B12 grupės papildus – rekomenduojame procedūrą atidėti arba, jei galite – nutraukti šių preparatų vartojimą likus 3-4 dienoms iki planuojamo vizito. Kilus klausimams dėl vartojamų preparatų, Susisiekite su mumis iki planuojamo vizito arba pasitarti kada būtų tinkamas laikas naujam vizitui suplanuoti.
 • Procedūrą atliekantį gydytoją ar medicinos specialistą prieš procedūrą informuokite apie visus vartojamus vaistus, maisto papildus ir vitaminus, jog būtų galima išvengti galimos nepageidaujamos odos reakcijos. Jūsų patogumui vartojamus preparatus galite nusifotografuoti ar atsinešti su savimi.
 • Plaukų šalinimas lazeriu, vartojantiems izotretinoino (Roaccutane) vaistą spuogams gydyti, gali būti atliekamas nuo vaisto vartojimo pabaigos iki pirmosios plaukelių šalinimo procedūros praėjus 4-6 mėnesiems.
 • Jei susiduriate su periodine pūsleline veido srityje (Herpes Simplex), rekomenduojame procedūras atlikti po profilaktinio gydymo.
 • Lazerinė plaukelių depiliacija neatliekama tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo srityse.
 • Procedūra neatliekama nėščiosioms.

Švariai nuvalius odą, prie jos pridedamas lazerio antgalis, ir specialistas juo manevruoja konkrečios plaukelių šalinimo zonos ribose. Procedūros metu aleksandrito lazeris generuoja 755 nm ilgio spindulius, kurie įsiskverbia į odą kelių milimetrų gylyje tam, kad pasiektų plauko folikulą. Kai energija pasiekia plauko stiebo struktūroje esantį pigmentą melaniną (rudą spalvą), spinduliai absorbuojami ir paverčiami karščiu, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą bei ląsteles, atsakingas už plauko augimą. Plauko gyvavimo laikotarpis skirstomas į tris fazes: aktyvaus augimo (anageno), nykimo (katageno) ir ramybės (telogeno). Būtent augimo (anageno) fazės plaukus galima šalinti lazeriu. Vienu metu tik dalis plaukų būna augimo fazės, todėl vienos procedūros nepakanka.

Esant tamsesnio tipo odai, naudojamas dviejų bangų GentleMax PRO aleksandrito lazeris, kuris turi galimybę derintis su Nd:YAG lazeriu – taip užtikrinamas saugumas tamsesnio gymio pacientams.

Ar plaukų šalinimas lazeriu skausmingas?
Sapiegos klinika plaukų šalinamui aleksandrito lazeriais renkasi GentleLase PRO, GentleMax PRO , GentleMax PRO PLUS, kurie pasaulyje pripažinti kaip „auksinis standartas“ ir yra šių laikų technologijų kūriniai, užtikrinantys greitą, saugią ir tik minimalų diskomfortą sukeliančią procedūrą. SAPIEGOS klinika naudoja šalto oro vokiška sistema „Zimmer CRYO“, kurios dėka užtikrinamas procedūros komfortas.

Kiek trunka plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu?
Procedūrų trukmė stebėtinai trumpa. Ji priklauso nuo konkrečios kūno zonos: šalinant plaukelius nuo mažesnių zonų, tokių kaip viršutinė lūpa, procedūra gali trukti vos kelias minutes, tačiau plaukelių šalinimas lazeriu bikinio zonoje, tikėtina 15–20 min. trukmė.

Kiek procedūrų reikia, kad ilgam atsisveikintumėte su plaukeliais?
Ilgai išliekančiam efektui užtikrinti paprastai pakanka nuo 4 iki 8 procedūrų. Jas rekomenduojama atlikti kas 4–10 savaičių, atsižvelgiant į tai, kurioje kūno vietoje atliekama. Svarbu daryti pertraukas, nes lazerio šviesa geriausiai sąveikauja su augimo, t. y. anageno, fazės plauko melaninu.

Kokiose zonose plaukelius galima šalinti?

Aleksandrito lazeriai turi labai platų taikymo spektrą. Moterys paprastai nori pasiekti ilgalaikį kojų odos švelnumą, atsikratyti ūselių, išvengti kasdienės pažastų, bikinio bei kitų zonų plaukų priežiūros. Įaugę plaukeliai – dar viena problema, kuri puikiai sprendžiama lazerinėmis procedūromis – vos po kelių kursų galėsite ją pamiršti. Vyrų dažniausiai pageidaujamas plaukų šalinimas yra kaklo, krūtinės, pažastų, nugaros ar pilvo zonose. Be abejo, plaukelius galima šalinti įvairiose kūno vietose, tačiau yra kelios išimtys – tai akių vokai bei akies obuolio zona.

 • Iškart po procedūros stebėsite odos paraudimą, patinimą aplink plauko folikulus. Tai normali reakcija, galinti tęstis nuo kelių minučių iki kelių valandų.
 • Tą pačią dieną po procedūros rekomenduojame: vengti pirčių, nesimaudyti vonioje, baseinuose.
 • Pirmas 3-5 dienas drėkinkite odą pagal specialisto paskirtas rekomendacijas.
 • Praėjus kelioms dienoms po procedūros plauko vietoje imsite pastebėti juodus taškučius – tai procedūros metu sunaikinti (”sudegę”) plaukų folikulai. Jų nekrapštykite, neraukite. Plaukai pasišalins iš odos savaime per 10-14 d. po procedūros. Jeigu yra poreikis, galima atlikti kūno šveitimą praėjus 1 savaitei po procedūros.
 • 2-3 savaites po procedūros draudžiamas aktyvus deginimasis saulėje ar soliariume.
 • Nepavykstant išvengti saulės – atviras kūno vietas, kuriose buvo atliekama procedūra, tepkite apsauginiu kremu su SPF 50 apsauga nuo saulės.
 • Kitą plaukelių šalinimo seansą atlikite ne anksčiau kaip po 4–8 savaičių. Pertraukos tarp procedūrų reikalingos tam, kad naujai augantis plaukas spėtų pasiekti tinkamą augimo fazę, kurioje yra labiausiai paveikiamas lazerio.

Plaukų šalinimas lazeriu gali sukelti ir nepageidaujamas odos reakcijas. Štai keletas pasitaikančių pavyzdžių:

 • Histamininė odos reakcija – jaučiamas stiprus niežulys, paraudimas, patinimas, dilgėlinė. Ši odos reakcija gali tęstis 1-2 savaites. Informuokite kliniką, jog galėtume suteikti išsamią odos priežiūros rutiną esant šio pobūdžio odos reakcijai.
 • Retos nudegimo komplikacijos – jų pasitaiko dėl paciento vartojamų receptinių vaistinių preparatų (pvz., geriamų antibiotikų, izotretinoino), nuo kurių išsivysto trumpalaikis odos jautrumas šviesai, t. y. Fotosensibilizacija.

Todėl SAPIEGOS klinikoje procedūros yra atliekamos tik sertifikuotų medicinos specialistų, kurie turi sukaupę ilgalaikę patirtį, geba parinkti tinkamus lazerio parametrus bei įvertinti visas galimas rizikas.

Kainos

Iki 58 % nuolaidos | Galimybė pirkti išsimokėtinai su INBANK👈
Pasiūlymai moterims
1 sesija
4 sesija
6 sesija
8 sesija
GERIAUSIA KAINA
NEMOKAMA konsultacija + mažo ploto bandomoji procedūra.
0 €
IV. Blauzdos + bikini ARBA pažastys | TOP BIRŽELIO PASIŪLYMAS
129 €
200 € -35%
476 €
800 € -40%
1 proc. kaina: 119 €
654 €
1200 € -45%
1 proc. kaina: 109 €
792 €
1600 € -50%
1 proc. kaina: 99 €
TOP KAINA
Pažastų sritis
59 €
79 € -25%
196 €
316 € -38%
1 proc. kaina: 49 €
234 €
474 € -51%
1 proc. kaina: 39 €
280 €
632 € -56%
1 proc. kaina: 35 €
TOP KAINA
Bikini (klasikinis / braziliškas) sritis
79 €
100 € -21%
276 €
400 € -31%
1 proc. kaina: 69 €
414 €
600 € -31%
1 proc. kaina: 69 €
472 €
800 € -41%
1 proc. kaina: 59 €
TOP KAINA
Kojų (visu ilgiu) sritis
159 €
220 € -28%
596 €
880 € -32%
1 proc. kaina: 149 €
834 €
1320 € -37%
1 proc. kaina: 139 €
1032 €
1760 € -41%
1 proc. kaina: 129 €
TOP KAINA
I. Viršutinė lūpa + smakro sritis
69 €
82 € -16%
264 €
328 € -20%
1 proc. kaina: 66 €
384 €
492 € -22%
1 proc. kaina: 64 €
496 €
656 € -24%
1 proc. kaina: 62 €
TOP KAINA
II. Pažastys + pilvo sritis
89 €
118 € -25%
344 €
472 € -27%
1 proc. kaina: 86 €
504 €
708 € -29%
1 proc. kaina: 84 €
656 €
944 € -31%
1 proc. kaina: 82 €
TOP KAINA
III. Bikini (klasikinis / braziliškas) + pažastys
99 €
176 € -44%
384 €
704 € -45%
1 proc. kaina: 96 €
552 €
1056 € -48%
1 proc. kaina: 92 €
712 €
1408 € -49%
1 proc. kaina: 89 €
TOP KAINA
V. Blauzdos + bikini (klasikinis / braziliškas) + pažastys
189 €
276 € -32%
716 €
1104 € -35%
1 proc. kaina: 179 €
1014 €
1656 € -39%
1 proc. kaina: 169 €
1272 €
2208 € -42%
1 proc. kaina: 159 €
TOP KAINA
VI. Kojos (visas ilgis) + bikini (klasikinis / braziliškas) ARBA pažastys
199 €
320 € -38%
756 €
1280 € -41%
1 proc. kaina: 189 €
1074 €
1920 € -44%
1 proc. kaina: 179 €
1352 €
2560 € -47%
1 proc. kaina: 169 €
TOP KAINA
VII. Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini + pažastys
239 €
396 € -40%
916 €
1584 € -42%
1 proc. kaina: 229 €
1254 €
2376 € -47%
1 proc. kaina: 209 €
1512 €
3168 € -52%
1 proc. kaina: 189 €
TOP KAINA
VIII. VISAS kūnas (be veido) | (Kojos (visas ilgis), bikini (klasikinis / braziliškas), pilvo sritis, rankos, pažastys)
249 €
455 € -45%
956 €
1820 € -47%
1 proc. kaina: 239 €
1374 €
2730 € -50%
1 proc. kaina: 229 €
1672 €
3640 € -54%
1 proc. kaina: 209 €
TOP KAINA
IX. VISAS kūnas + veidas | (Kojos (visas ilgis), bikini (klasikinis / braziliškas), pilvo sritis, rankos, pažastys + viršutinė lūpa, smakras)
259 €
489 € -47%
996 €
1956 € -49%
1 proc. kaina: 249 €
1434 €
2934 € -51%
1 proc. kaina: 239 €
1752 €
3648 € -52%
1 proc. kaina: 219 €
TOP KAINA
Viršutinės kūno sritys
1 sesija
4 sesija
6 sesija
8 sesija
GERIAUSIA KAINA
Sprando sritis
38 €
122 €
152 € -20%
1 proc. kaina: 31 €
171 €
228 € -25%
1 proc. kaina: 29 €
213 €
304 € -30%
1 proc. kaina: 27 €
TOP KAINA
Kaklo sritis
45 €
144 €
180 € -20%
1 proc. kaina: 36 €
203 €
270 € -25%
1 proc. kaina: 34 €
252 €
360 € -30%
1 proc. kaina: 32 €
TOP KAINA
Pažastų sritys
59 €
79 € -25%
196 €
316 € -38%
1 proc. kaina: 49 €
234 €
474 € -51%
1 proc. kaina: 39 €
280 €
632 € -56%
1 proc. kaina: 35 €
TOP KAINA
Žąstų sritys
74 €
237 €
296 € -20%
1 proc. kaina: 59 €
333 €
444 € -25%
1 proc. kaina: 56 €
414 €
592 € -30%
1 proc. kaina: 52 €
TOP KAINA
Dilbių sritys
70 €
224 €
280 € -20%
1 proc. kaina: 56 €
315 €
420 € -25%
1 proc. kaina: 53 €
392 €
560 € -30%
1 proc. kaina: 49 €
TOP KAINA
Plaštakų sritys
35 €
112 €
140 € -20%
1 proc. kaina: 28 €
158 €
210 € -25%
1 proc. kaina: 26 €
196 €
280 € -30%
1 proc. kaina: 25 €
TOP KAINA
Rankų sritys (viso ilgio)
129 €
135 € -4%
436 €
540 € -19%
1 proc. kaina: 109 €
594 €
810 € -27%
1 proc. kaina: 99 €
712 €
1080 € -34%
1 proc. kaina: 89 €
TOP KAINA
Pečių sritis
70 €
224 €
280 € -20%
1 proc. kaina: 56 €
315 €
420 € -25%
1 proc. kaina: 53 €
392 €
560 € -30%
1 proc. kaina: 49 €
TOP KAINA
Krūtinės sritis (vyrams)
82 €
262 €
328 € -20%
1 proc. kaina: 66 €
369 €
492 € -25%
1 proc. kaina: 62 €
459 €
656 € -30%
1 proc. kaina: 57 €
TOP KAINA
Krūtų spenelių sritys
24 €
77 €
96 € -20%
1 proc. kaina: 19 €
108 €
144 € -25%
1 proc. kaina: 18 €
134 €
192 € -30%
1 proc. kaina: 17 €
TOP KAINA
Pilvo sritis (moterims)
42 €
134 €
168 € -20%
1 proc. kaina: 34 €
189 €
252 € -25%
1 proc. kaina: 32 €
235 €
336 € -30%
1 proc. kaina: 29 €
TOP KAINA
Pilvo sritis (vyrams)
82 €
262 €
328 € -20%
1 proc. kaina: 66 €
369 €
492 € -25%
1 proc. kaina: 62 €
459 €
656 € -30%
1 proc. kaina: 57 €
TOP KAINA
Nugaros sritis
129 €
413 €
516 € -20%
1 proc. kaina: 103 €
542 €
774 € -30%
1 proc. kaina: 90 €
691 €
1032 € -33%
1 proc. kaina: 86 €
TOP KAINA
Apatinė kūno sritys
1 sesija
4 sesija
6 sesija
8 sesija
GERIAUSIA KAINA
Šlaunų sritys
135 €
432 €
540 € -20%
1 proc. kaina: 108 €
567 €
810 € -30%
1 proc. kaina: 95 €
702 €
1080 € -35%
1 proc. kaina: 88 €
TOP KAINA
Kelių sritys
55 €
176 €
220 € -20%
1 proc. kaina: 44 €
248 €
330 € -25%
1 proc. kaina: 41 €
308 €
440 € -30%
1 proc. kaina: 39 €
TOP KAINA
Blauzdų sritys
100 €
320 €
400 € -20%
1 proc. kaina: 80 €
420 €
600 € -30%
1 proc. kaina: 70 €
520 €
800 € -35%
1 proc. kaina: 65 €
TOP KAINA
Blauzdų ir kelių sritys
120 €
348 €
480 € -27%
1 proc. kaina: 87 €
504 €
720 € -30%
1 proc. kaina: 84 €
624 €
960 € -35%
1 proc. kaina: 78 €
TOP KAINA
Kojos (visu ilgiu)
159 €
220 € -28%
596 €
880 € -32%
1 proc. kaina: 149 €
834 €
1320 € -37%
1 proc. kaina: 139 €
1032 €
1760 € -41%
1 proc. kaina: 129 €
TOP KAINA
Sėdmenų sritis
42 €
134 €
168 € -20%
1 proc. kaina: 34 €
189 €
252 € -25%
1 proc. kaina: 32 €
235 €
336 € -30%
1 proc. kaina: 29 €
TOP KAINA
Galvos sritys
1 sesija
4 sesija
6 sesija
8 sesija
GERIAUSIA KAINA
Viršutinės lūpos sritis
34 €
109 €
136 € -20%
1 proc. kaina: 27 €
153 €
204 € -25%
1 proc. kaina: 26 €
190 €
272 € -30%
1 proc. kaina: 24 €
TOP KAINA
Smakro sritis
48 €
154 €
192 € -20%
1 proc. kaina: 39 €
216 €
288 € -25%
1 proc. kaina: 36 €
269 €
384 € -30%
1 proc. kaina: 34 €
TOP KAINA
Skruostų sritis
55 €
176 €
220 € -20%
1 proc. kaina: 44 €
248 €
330 € -25%
1 proc. kaina: 41 €
308 €
440 € -30%
1 proc. kaina: 39 €
TOP KAINA

Turite klausimų ir abejonių? Registruokitės NEMOKAMAI konsultacijai ir mažo ploto testinei procedūrai (angl. spot test) pas mūsų plaukelių šalinimo specialistus.

>> REGISTRUOTIS <<

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  D.U.K
  Kiek įprastai reikia laiko, norint pasiekti rezultatą?
  Didžiuojamės galėdami teikti šias paslaugas „Sapiegos klinikoje“ ir tikime, kad visi mūsų klientai nusipelnė geriausių technologijų ir rezultato. Jam pasiekti dažniausiai užtenka 6–8 procedūrų kas 4–6 savaites. Jau po pirmosios procedūros plaukelių sumažėja iki 20 %, o likę auga lėčiau.
  Kam tinkamas plaukelių šalinimas lazeriu?
  Greičiau galutinius rezultatus pasiekia šviesesnę odą ir tamsesnius plaukelius turintys klientai, tačiau „Sapiegos klinikoje“ naudojamo lazerio technologija veiksmingai veikia įvairių tipų odą ir plaukelius. Vis dėlto plaukelių šalinimas lazeriu netinkamas labai šviesiems, raudoniems ar baltiems plaukeliams. Daugiau informacijos apie Jūsų tinkamumą procedūrai suteiks Jūsų pasirinktas „Sapiegos klinikos“ plaukelių šalinimo specialistas per pirmąją konsultaciją. Konsultacijos plaukelių šalinimo klausimais – nemokamos.
  Bikinio zonos depiliacija lazeriu: klasikinė ar braziliška?
  Klasikinis bikinis (arba dalinis) – tai plaukelių šalinimas, atliekamas palei kelnaičių kraštus – kirkšnių zonoje, pilvo apačioje, taip pat gaktos priekyje (šalinama individualiai pagal kliento pageidavimus – gaktos zonos plaukelius galima visiškai pašalinti arba palikti pageidaujamą plaukų plotelį). Šalinimas neatliekamas lytinių lūpų zonoje ir tarp sėdmenų. Braziliškas bikinis (arba visas) – tai plaukelių šalinimas tarp sėdmenų, aplink lytines lūpas, kirkšnyse, pilvo apačioje, gaktoje, tačiau, esant pageidavimui, gaktos priekyje galima palikti pageidaujamą plaukų plotelį (juostelę, trikampėlį ar pan.).
  Kokį lazerį naudojate plaukeliams šalinti?
  Kad klientai būtų patenkinti, naudojame mediciniškai įvertintus CANDELA GentleLase Pro, GentleMax Pro, GentleMax Pro PLUS lazerius, pasaulyje laikomus efektyviausiais plaukelių šalinimo prietaisais. Su jais procedūros greitos, nekelia diskomforto dėl patentuotos šaldymo sistemos ir yra veiksmingos – skirtumus pastebėsite jau po pirmos procedūros. CANDELA Aleksandrito lazerių serija "Gentle Pro" jau daugiau nei 20 metų yra pirmaujanti plaukų šalinimo lazeriu sistema, kuria pasitiki dermatologai ir estetikai visame pasaulyje.
  Kaip veikia plaukelių šalinimas lazeriu?
  „Sapiegos klinikoje“ naudojami Candela GentleLase Pro ir Gentle Max Pro Aleksandrito lazeriai, skleidžiantys artimą infraraudonųjų spindulių šviesai bangą, veikiančią plauko folikulo pigmentą, nepažeisdami aplinkinio odos audinio. Lazerio šviesai pasiekus plaukeliuose esantį pigmentą per minimalų laikotarpį (3 ms) spinduliai paverčiami šiluma, kuri sunaikina ląsteles, atsakingas už plauko folikulo augimą aktyvioje augimo stadijoje, bet nepažeidžia aplinkinių audinių dėl ypatingos Short Pulse technologijos.
  Ar plaukelių šalinimas lazeriu užtikrina ilgalaikį rezultatą?
  Nė vienas lazeris negali užtikrinti 100 % ilgalaikio rezultato. Tačiau klinikoje naudojamais Candele GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazeriais daugeliu atvejų pasiekiamas ilgalaikis plaukelių sumažėjimas iki 70–90 %. Tiesa, rezultatai dažnai priklauso nuo kiekvieno paciento – įtakos gali turėti ir odos tipas ar plaukelių spalva, storis, ir hormonai. Ilgalaikius rezultatus pasiekti gali būti sudėtinga moterims, turinčioms hormoninių sutrikimų (menopauzė, policistinis kiaušidžių sindromas, kt.)
  Ar plaukelių šalinimas lazeriu skausmingas?
  Klinikoje klientams siūlome du odos vėsinimo procedūros metu pasirinkimus. Jie odos paviršių palaiko vėsų, kad maksimali lazerio energija galėtų pasiekti tikslą, arba kitaip – melaniną plauko pigmente. „Sapiegos klinikoje“ naudojami Candela lazeriai turi integruotą modernią dinaminę šaldymo sistemą DCD, kuri odą padengia vėsinančia freono dulksna prieš kiekvieną lazerio impulsą. Antroji šaldymo sistema „Zimmer“ veikia šalto oro pūtimo principu. Ji leidžia komfortiškai jausti per procedūrą net pačius jautriausius klientus. Svarbu paminėti, kad kiekvienas skausmą suvokia ir jaučia skirtingai, todėl rūpinamės, kad procedūros būtų neskausmingos. Jei esate jautresnis (-ė), per procedūrą gali būti taikomas vietinis nuskausminamasis kremas.
  Kiek procedūrų man reikės?

  Procedūrų skaičius kiekvienam klientui gali skirtis priklausomai nuo odos tipo, plaukelių spalvos, vartojamų preparatų bei hormoninės veiklos organizme. Reikalingas procedūrų skaičius taip pat gali priklausyti nuo depiliuojamos kūno srities, tačiau įprastai 6–8 apsilankymų užtenka rezultatams pasiekti. Apie individualiai Jums reikalingą procedūrų skaičių informuos mūsų specialistas per pirmąją konsultaciją ir sudarant procedūrų planą.

  Kaip dažnai reikalingos procedūros?
  Įprastai plaukai auga cikliškai, todėl norint pasiekti ilgalaikių rezultatų, rekomenduojama plaukelius šalinti jų aktyvaus augimo stadijoje. Šalinant nepageidaujamus plaukelius veido srityje, procedūros kartojamos kas 4–6 savaites, depiliuojant plaukelius kitose kūno vietose, procedūros reikalingos kas 6–10 savaičių, kol užbaigiamas visas kursas. Tai preliminarios rekomendacijos, tikslų procedūrų planą sudarys mūsų klinikos specialistai, atsižvelgdami į Jūsų progresą po pirmųjų procedūrų. Rekomenduojame laikytis sudaryto procedūrų plano ir nepraleisti suplanuotų vizitų, kitu atveju optimalius rezultatus pasiekti bus daug sunkiau.
  Kokiose kūno vietose gali būti atliekamas plaukelių šalinimas lazeriu?
  Beveik visos žmogaus kūno vietos gali būti depiliuojamos lazeriu. Visą depiliuojamų zonų sąrašą rasite „Sapiegos klinikos“ teikiamų paslaugų kainyne, žemiau apačioje.
  Ar lazerinėms procedūroms taikomas amžiaus cenzas?
  „Sapiegos klinikoje“ lazerines plaukelių šalinimo procedūras rekomenduojame atlikti nuo 18 metų. Amžius reikšmingas dėl nuolat besikeičiančio hormonų lygio, veikiančio plaukelių augimą. Jei esate jaunesnis (-ė) nei 18 metų, prieš nuspręsdami atlikti tokią procedūrą pasikalbėkite su tėvais ar globėjais. Jie turi dalyvauti pirmojoje konsultacijoje ir pasirašyti sutikimą.
  Ar tiesioginė saulės šviesa gali paveikti procedūrų efektyvumą?
  Lazeris tiksliai veikia į plauko folikule esantį pigmentą, todėl prieš ir po procedūrų svarbu stengtis nepadidinti odos pigmentacijos. Dėl tiesioginės saulės šviesos gali kilti nepageidaujamų reakcijų rizika: deginimas, pūslelių susidarymas ir uždegiminė hipopigmentacija ar hiperpigmentacija. Kai kuriais atvejais šios reakcijos gali būti ilgalaikės ir neleisti pasiekti norimų rezultatų. Likus 2–4 savaitėms iki suplanuotos pirmosios procedūros bei visą taikomų procedūrų laikotarpį reikėtų nesideginti soliariume bei vengti tiesioginės saulės šviesos. Jei tiesioginės saulės šviesos išvengti neįmanoma, kas keletą valandų odą reikėtų tepti kremu nuo saulės. Taip pat rekomenduojama nenaudoti jokių dirbtinį įdegį skatinančių produktų procedūrų laikotarpiu. Į tai įeina ne tik dirbtinio įdegio purškikliai ar losjonai, bet ir bronzos atspalvio pudros bei kremai. Tokie produktai keičia natūralią odos spalvą, todėl prieš atliekant procedūras jie turi būti visiškai pašalinti iš odos. Kitu atveju klinikos specialistai gali nukelti suplanuotą procedūrą.
  Ką daryti, jei vartoju vaistinius preparatus?
  Kai kurie vaistai gali turėti fotosensibilizuojančių savybių, kurios didina nepageidaujamų reakcijų į šviesą riziką. Prieš procedūras nurodykite „Sapiegos klinikos“ specialistui, kokius vaistus ar papildus vartojate, kad būtų galima išvengti nepageidaujamų organizmo reakcijų.
  Kas, jei man nustatytas policistinių kiaušidžių sindromas (PKS) ar kitas hormoninis disbalansas?
  Klientams, turintiems hormoninį disbalansą ar policistinių kiaušidžių sindromą (PKS), prieš atliekant lazerinę depiliaciją rekomenduojama pasikonsultuoti su endokrinologu ar ginekologu dėl galimų rizikų ir gydymo. Klientai, kuriems nustatytas PKS ar kitas hormoninis disbalansas, įprastai skundžiasi didesniu plaukuotumu ar greitesniu plaukelių augimu, todėl norint pasiekti optimalių rezultatų, svarbu suderinti medicininį gydymą su lazerinėmis procedūromis.
  Ar galima atlikti procedūrą besilaukiančioms ar maitinančioms moterims?
  Nėštumo metu atlikti plaukelių šalinimo procedūrų nerekomenduojama, nes nebuvo atlikta klinikinių tyrimų su tokia pacientų grupe. Laktacijos metu plaukelių šalinimo procedūras rekomenduota pradėti praėjus maždaug 6 mėn. po gimdymo, įvertinus individualiai kiekvieną atvejį, nes išlieka didesnė rizika atsirasti hiperpigmentacijai.
  Kaip reikėtų pasiruošti plaukelių šalinimo procedūrai?
  Iki pirmosios procedūros prašome laikytis šių reikalavimų: Nedepiliuokite plaukelių numatytoje kūno zonoje 4 savaites nei pincetu, vašku, kremu, nei epiliatoriumi; Nenaudokite dirbtinio įdegio priemonių depiliacijai ruošiamoje kūno vietoje; 2-4 savaites venkite tiesioginių saulės spindulių; 4 savaites venkite saulės įdegio procedūrai numatomoje vietoje; Jei plaukelius šalinsite veido srityje, likus savaitei iki procedūros neplanuokite veido šveitimo ar pilingo procedūrų, nenaudokite rūgštinių kremų ar serumų; Venkite mikroadatinių procedūrų veido srityje iki procedūros likus 2 savaitėms; Jei numatyta kūno depiliacija, depiliacijos vietą nuskuskite peiliuku likus 12–24 valandoms iki vizito. Palikite nedidelį lopą (iki 2 cm2) plaukelių specialistui įvertinti; Jei procedūra planuojama veido srityje, jos skusti nereikia.
  Kaip rūpintis depiliuota vieta po procedūros?
  Odos paraudimas ir tinimas – dažnas reiškinys, galintis išlikti iki 48 valandų po procedūros. Norėdami užtikrinti atitinkamą odos apsaugą, naudokite tik „Sapiegos klinikos“ specialistų rekomenduotas priemones. Venkite fizinio krūvio, karšto dušo, baseinų, SPA centrų ar saunų iki 48 valandų po procedūros.
  Daugiau