lt

„Toleskin“ raminanti procedūra

Odos jautrumas ar netoleravimas susijęs su tuo, kaip mūsų oda reaguoja į vidinius ar išorinius dirgiklius. Odos atsako į dirgiklį intensyvumas lemia tai, ar žmogaus oda jautri, netoleruojanti. Pernelyg didelį jautrumą gali lemti: įgimtos odos ligos; išoriniai veiksniai, tokie kaip oro tarša; chirurginių procedūrų ar agresyvaus medicininio gydymo pasekmė.

Tokia odos būklė pasižymi išbalansuota odos mikrobiota (bakterijų, virusų bei grybelių odoje visuma), pažeistu apsauginiu odos barjeru ir pernelyg intensyviomis imuninėmis reakcijomis, sukeliančiomis odos uždegimus.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Sukaupę pažangiausią patirtį odos biologijos srityje, „Biologique Recherche“ sukūrė „Toleskin“ procedūrą. Tai unikali procedūra, naudojant kombinaciją odos priežiūros priemonių, specialiai sukurtų veido odai, kuri netoleruoja jokių kosmetikos produktų.

„Toleskin“ procedūros paskirtis – nuraminti netoleruojančią odos būklę bei sumažinti epidermio jautrumą. Dėl naudojamų specialiai šiai problemai sukurtų priemonių ir atlikimo metodikos klientas akimirksniu jaučia dingusius niežulio, kaitimo pojūčius ir pastebi sumažėjusį odos raudonį.

Procedūros metu specialistai mūvi pirštines, naudojami sterilus „Toleskin“ linijos produktai bei šaldantys „Cryo“ šaukštai, kurie maksimaliai nuramina ir užtikrina odos komfortą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Ši veido odos procedūra skirta jautriai odos būklei. Ji tinkama, kai išsiplėtę kapiliarai ar yra rožinės požymių.

Procedūra puikiai tinka po lazerinių, šveičiamųjų procedūrų ir po plastinių operacijų. Ji pagreitina odos gijimo procesą, sumažina odos jautrumą ir atsiradusį odos patinimą po agresyvių procedūrų ir intervencijų.

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

  • Procedūrą atlieka specialistai-ekspertai, juos specialiai apmoko tarptautinio lygio treneriai.
  • Oda taps ramesnė ir stipresnė, mažiau dirgli aplinkos veiksniams.
  • Procedūra puikiai tinka po intensyvių lazerinių procedūrų dėl savo savybių padedančiu sumažinti odos patinimą ir skatinančių greitesnį odo gijimą.
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename naudojant skirtingas specialiai jautriai odos būklei pritaikytas sterilias priemones: profesionalų Toleskin linijos produktą, kaukę bei kremą.

Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant masažinių judesių techniką, derinant su vėsinamaisiais CRYO šaukštais.

Procedūrai atlikti naudojame tik autentiškos, prancūziškos kosmetikos „Biologique Recherche” “Toleskin“  priemonių linija, kuri pasižymi stulbinamu rezultatu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Dėl unikalios „Biologique Recherche“ kosmetikos sudėties rezultatas matomas iš karto ir yra ilgalaikis. Jūsų oda bus nuraminta, prisotinta bei atstatyta. Taip pat po atliktos veido odos procedūros kosmetologė suteiks individualias rekomendacijas apie tolesnę odos priežiūrą namuose.

Kainos

„Toleskin“ raminanti procedūra

129 €