lt

Specialūs pasiūlymai

Plaukelių šalinimas lazeriu

-35% Nuolaida

Plaukelių šalinimas lazeriu

Įsivaizduokite aksominio švelnumo kojas, kurias malonu liesti, nes jokie plaukeliai neataugs nei šiandien, ne poryt, nei po metų. Arba pažastis, kurių nereikės kasdien skusti peiliuku ar epiliuoti iš skausmo sukandus dantis. O kur dingę plaukeliai ant viršutinės lūpos, tiek metų vertę slėptis po storu makiažo sluoksniu? Tam, kad galėtumėte džiaugtis kūnu, tarsi visam laikui apdirbtu fotošopo programėle, tereiks jas patikėti “Sapiegos klinikos” profesionalams, kurie turi nemažesnę nei 6 metų patirtį atliekant plaukelių šalinimą lazeriu. Mūsų specialistai lyderiaujančiais GentleLase Pro ir GentleMax Pro aleksandrito lazeriais atliks ilgalaikę plaukelių šalinimo procedūrą, po kurios kiekvienas gali atrodyti it žvaigždė.

-35% Nuolaida

VelaShape celiulito mažinimo procedūra

VelaShape III technologija užtikrina rezultatus. Daugiau nei 10 metų klinikinės patirties, daugiau nei 5 mln. procedūrų visame pasaulyje ir daugiausiai studijų publikacijų sulaukęs kūno formavimo ir celiulito mažinimo įrenginys. VelaShape yra labiausiai atpažįstama neinvazinė kūno formavimo procedūra. Galia ir greitis. VelaShape III gali labai greitai pasiekti iki 150 vatų radiodažnio galią. Tai sumažina procedūros trukmę. Tai taip pat sumažina reikalingų procedūrų skaičių iki 75 % lyginant su kitais kūno liekninimo prietaisais.

VelaShape celiulito mažinimo procedūra
Odos diagnostika Skin Instant Lab

-100% Nuolaida

Odos diagnostika Skin Instant Lab

Skin Instant Lab - tai odos pažangi diagnostika ir analizė, skirta nuodugniai ištirti bei įvertinti odą ir stebėti jos pokyčius laikui bėgant. Ši diagnostika leidžia sukurti personalizuotą odos priežiūros planą ir jį efektyviai keisti, keičiantis odos poreikiams. Atliekant „Biologique Recherche“ veido procedūrą, dovanojame Skin Instant Lab odos diagnostiką. Pasiūlymas galioja Sapiegos klinikoje, Paupio padalinyje.