lt

Dermatovenerologo konsultacija vaikams

Pastebėjote apgamus, bėrimus ar kitus odos darinius ant vaiko odos? SAPIEGOS klinikoje dirbantys gydytojai dermatovenerologai specializuojasi pediatrinėje dermatologijoje, todėl padės atsakyti į visus rūpimus klausimus ir sudarys jūsų vaikui tinkamiausią odos gydymo planą. Žemiau rasite keletą naudingų patarimų, kaip pasiruošti procedūrai, kad ji praeitų sklandžiai.

Apie konsultaciją

Konsultacijos metu gydytojas nuodugniai apžiūrės vaiko odą ir bėrimus. Reikalui esant gali būti panaudotas dermatoskopas – specialus aparatas, kuris padidina ir apšviečia odos bėrimus ar darinius. Dermatologinių būklių ir ligų yra keli tūkstančiai, neretai viena patologija gali priminti kitą, o vaikų tarpe bėrimai dažnai ir kinta, todėl tam, kad konsultacijos metu būtų pasiekti kuo geresni rezultatai, rekomenduojama dokumentuoti bėrimus juos fotografuojant. Vizito metu dermatovenerologas sudarys gydymo planą, kuriame nurodys tinkamiausią problemos sprendimo būdą: gydymą lazeriu arba vaistais.

Kaip pasiruošti konsultacijai? Kaip pasiruošti konsultacijai?

Kaip pasiruošti konsultacijai?

• Rekomenduojame vaiką aprengti patogiais drabužiais, kuriuos prieš odos patikrinimą būtų nesudėtinga nurengti.

• Vizitui vaiką taip pat galite paruošti morališkai: paaiškinti jam, kur einate, kad gydytojai reikės apžiūrėti jo odą, o apgamėlius apšviesti specialia šviesele, ir kad tai bus neskausminga, nebent gali būti juntama vėsa ar jausmas, lyg kas nors kasytų odą.

• Galite paminėti, kad po konsultacijos vaikas bus apdovanotas prizu – galės išsirinkti patinkantį kūno kremo mėginuką.

• Prieš konsultaciją tepti odą kremu galima, tačiau rekomenduojame nenaudoti odą dažančių priemonių, kurie galėtų paslėpti bėrimus (briliantinės žalumos, jodo tirpalo, betadino). Taip pat mums svarbu žinoti, kokius tiksliai vaistus ir kremus naudojote gydantis namuose ir kaip jie buvo vartojami.

Verta žinoti:

• Vaikai iki 16 metų į procedūrą turėtų atvykti su ne daugiau nei vienu lydinčiu suaugusiu asmeniu.

• Vaikai nuo 16 metų į procedūrą gali atvykti ir vieni.

• Darinių šalinimas lazeriu atliekamas vaikams nuo 12 metų, su tėvų sutikimu.

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

PRIEŠ KONSULTACIJĄ

Ypač jei vaikas turi gydytojų baimę, reikėtų su juo aptarti, kur važiuosite, ir kad dermatologinė konsultacija bus neskausminga – mes tik nuodugniai apžiūrėsime bėrimus. Jei reikia atlikti kokius nors tyrimus, jie labiau primins šiurkštesnį pakasymą, o ne skausmą.

Atvykus į konsultaciją bėrimai turi būti gerai matomi, netepti briliantine žaluma ar kitais preparatais, kurie savo spalva maskuoja bėrimus. Jeigu anksčiau buvo vartotos kokios nors medicinės priemonės esamai problemai spręsti, būtinai žinokite jų pavadinimus ir kaip jos buvo vartojamos.

Kasdien sulaukiame mažųjų pacientų, kuriems vizitas būna malonus ir sklandus, tad ir jūsų laukia sklandi viešnagė.

KONSULTACIJOS METU

Kad tėvai turėtų galimybę atidžiai išklausyti gydytoją, vizito metu rekomenduojame vaiką užimti atsineštu mėgstamu žaislu.

Taip pat rekomendacijas visada galėsime pateikti pakartotinai, kreipiantis el. paštu arba telefonu.

PO KONSULTACIJOS

Po konsultacijos labai svarbu laikytis specialisto rekomendacijų, nes gydymas vyksta namuose ir dažniausiai yra kompleksinis, kai kombinuojamos ne tik odos priežiūros subtilybės, bet ir vaistai.

Kainos

Gyd. Dermatovenerologo konsultacija – vaikams

99 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“