lt

Mechaninis veido valymas

Mechaninis veido valymas – kone populiariausia ir veiksmingiausia procedūra siekiantiems turėti sveiką ir gražią veido odą. Užsikimšusios poros ar spuogeliai – nemalonumas, varginantis daugiau nei 80 % miestiečių. Dažniausi šios problemos padariniai – užteršta aplinka ir netinkamas gyvenimo būdas. Esant giluminiam odos užteršimui, kai norimo rezultato nesuteikia namuose naudojami šveitikliai ar kaukės, Jūsų odos būklę pagerinti padės profesionaliai atliekamas mechaninis veido valymas.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Mechaninis veido valymas – tai higieninė veido odos procedūra, kai mechaniškai pašalinami odoje esantys nešvarumai: išvalomi giluminiai spuogai, komedonai, inkštirai bei miliumai. Šis veido valymo metodas laiko patikrintas ir bene veiksmingiausiai padedantis ne tik atgauti odos šviesumą bei skaistumą, bet ir atsikratyti nepageidaujamų nelygumų bei spuogų.

Svarbu paminėti, kad tinkamai atliekamas mechaninis veido valymas negali pabloginti Jūsų odos būklės. Profesionaliai atliekama procedūra užtikrina tiek sveikesnę odos būklę, tiek geresnį odos priežiūros priemonių įsisavinimą. Vis tik kartais per vieną procedūrą neįmanoma pašalinti visų odoje susikaupusių nešvarumų, tad atsižvelgę į individualią odos būklę rekomenduojame atlikti kelių veido valymų kursą.

Mechaninio veido valymo procedūra gali būti kombinuojama su kitomis procedūromis: ultragarsu, cheminiais šveitimais ir kt.

Miliumų Šalinimas

Miliumai yra maži, balti odos nelygumai, susidarantys dėl to, kad odos riebalai negali tiesiu keliu pasišalinti, nes porą uždaro keratininės ląstelės. Skirtingai nuo spuogų ar inkštirų, miliumai formuojasi kaip mažos cistos, užpildytos keratinu po epidermiu. Siekiant, kad Jūsų oda būtų sveika ir švytinti, pavienių miliumų nešaliname. Tačiau kviečiame atvykti į mechaninį odos valymą, kurio metu bus ne tik pašalinti Jus varginantys miliumai, bet ir išvalyta visa veido oda.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Mechaninis veido valymas tinkamas visų tipų odai. Jei turite veido odos problemų – užsikimšusios poros, erzina juodi inkštirai ar skausmingi bei pūlingi spuogeliai – geriau neeksperimentuokite namie, atvykite į „Sapiegos kliniką“, kur mūsų kosmetologės suteiks profesionalią pagalbą ir patars dėl tolesnės odos priežiūros namuose.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

  • Procedūra tinkama bet kokio amžiaus žmogaus odai: nuo paauglio iki brandaus amžiaus.
  • Veido valymo procedūrą galima atliki bet kokiu metų laiku – tiek vasarą, tiek žiemą.
  • Nebevargins komedonai, užsikimšusios poros, oda taps švaresnė ir skaistesnė.
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš veido valymo procedūrą nereikia, tačiau rekomenduojame nesideginti saulėje ar soliariume. Atvykus į procedūrą, kosmetologė jus apžiūrės, įvertins odos būklę bei pakonsultuos dėl tinkamos veido odos priežiūros. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ veido valymo procedūras atliekančios kosmetologės yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Atliekant procedūrą veidas nuvalomas ir nušveičiamas specialiais losjonais bei šveitikliais. Pašalinamos senos ir negyvos veido odos ląstelės. Tuomet veidas suvilgomas specialiomis priemonėmis, kad poros atsivertų ir į veido paviršių iškiltų visos kenksmingos odos viduje užsilikusios medžiagos. Po šio etapo kruopščiai išspaudžiami gilūs spuogeliai, inkštirai ir komedonai. Tuomet oda valoma specifiniu valikliu, atkuriama jos pusiausvyra, oda tonizuojama, balinama ir skaistinama. Vėliau, atsižvelgiant į Jūsų odos tipą, naudojama speciali raminanti kaukė: sutraukianti poras arba drėkinanti. Procedūros pabaigoje atliekamas lengvas veido masažas su odą raminančiu kremu ir serumais. Rezultatas matomas jau po vienos procedūros – išvalyti gilesni spuogai, komedonai, inkštirai, nušveista skaistesnė ir lygesnė veido oda.

Procedūra pagal poreikį gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė ar nugaros srityje. Procedūros trukmė – 60 min.

Keletą dienų po veido valymo procedūros oda gali būti jautresnė, paraudusi. Kol jausite odos jautrumą, rekomenduojame nenaudoti makiažo priemonių. Taip pat kol bus jaučiamas odos sudirgimas, reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių ar kaitinimosi pirtyje bei papildomai naudoti apsauginius kremus nuo saulės.

Po procedūros, atsižvelgdama į Jūsų veido odos tipą, kosmetologė suteiks individualias rekomendacijas apie tolesnę odos priežiūrą namuose.

Kainos

Mechaninis veido valymas

89 €