Mechaninis veido valymas

Mechaninis veido valymas, kone populiariausia ir efektyviausia veido procedūra, siekiantiems turėti sveiką ir gražią veido odą. Užsikimšusios veido odos poros ar spuogeliai, nemalonumas varginantis daugiau nei 80% miesto gyventojų. Dažniausi šios problemos padariniai: užteršta aplinka ir netinkamas gyvenimo būdas. Esant giluminiam odos užteršimui, kuomet norimo rezultato nesuteikia jokie namuose naudojami šveitikliai ar kaukės, Jūsų odos būklę pagerinti padės profesionaliai atliekamas mechaninis veido valymas.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Mechaninis veido valymas, tai higieninė veido odos procedūra, kurios metu mechaniškai pašalinami odoje esantys nešvarumai: išvalomi giluminiai spuogai, komedonai, inkštirai. Ši procedūra padeda sukurti reikiamą odos riebalų išskyrimo ir drėgmės balansą bei sustabdo uždegiminius procesus. Šis veido valymo metodas yra laiko patikrintas ir bene efektyviausiai padedantis ne tik atgauti odos skaistumą, bet ir atsikratyti spuogelių.

Svarbu paminėti, kad tinkamai atliekamas mechaninis veido valymas negali pabloginti Jūsų odos būklės ar suaktyvinti bėrimo. Profesionaliai atliekama procedūra užtikrina tiek sveikesnę odos būklę, tiek geresnį grožio priežiūros priemonių pasisavinimą. Dažnai, per vieną procedūrą, neįmanoma pašalinti visų odoje susikaupusių nešvarumų, tad atsižvelgus į individualią odos situaciją rekomenduojame atlikti kelių valymų kursą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Mechaninis veido valymas gali Jums padėti, jeigu Jūsų veido odai būtinas valymas, drėkinimas ir regeneruojamosios procedūros. Mechaninis veido valymas tinkamas visų tipų odai.

Jei Jūsų veido oda itin problemiška, poros užsikimšusios, erzina juodi inkštirai ar skausmingi bei pūlingi spuogeliai, geriau neeksperimentuokite namuose ir atvykite į “Sapiegos kliniką”, kur mūsų kosmetologės suteiks profesionalią pagalbą ir patars dėl tolimesnės odos priežiūros namuose.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš veido valymo procedūrą nereikia, tačiau rekomenduojame nesideginti saulėje ar soliariume. Atvykus į procedūrą, kosmetologė Jus apžiūrės, įvertins Jūsų odos būklę bei pakonsultuos apie tinkamą veido odos priežiūrą. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ veido valymo procedūras atliekančios kosmetologės yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Procedūros trukmė – 60 min. Šios procedūros metu, veidas nuvalomas ir nušveičiamas specialiais losjonais ir šveitikliais. Pašalinamos senos ir negyvos veido odos ląstelės. Tuomet veidas suvilgomas šiltu kompresu ir specialiomis priemonėmis, kad poros atsivertų ir į veido paviršių iškiltų visos kenksmingos, odos viduje užsilikusios medžiagos.

Po brinkinimo kruopščiai išspaudžiami gilūs spuogeliai, inkštirai ir komedonai. Tuomet, oda valoma su specifiniu šveitikliu, atkuriama jos pusiausvyra, oda tonizuojama, balinama ir skaistinama. Vėliau, atsižvelgiant į Jūsų odos tipą, naudojama speciali raminanti kaukė: sutraukianti poras arba drėkinanti. Procedūros pabaigoje atliekamas lengvas veido masažas su odą raminančiu kremu ir gydomaisiais serumais. Rezultatas matomas jau po vienos procedūros – išvalyti gilesni spuogai, komedonai, inkštirai, nušveista skaistesnė ir lygesnė veido oda.

Keletą dienų po veido valymo procedūros, oda gali būti jautresnė, paraudusi. Kol jausite odos jautrumą, rekomenduojame nenaudoti makiažo priemonių. Taip pat, kol bus jaučiamas odos sudirgimas, reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių ar kaitinimosi pirtyje. Po atliktos veido valymo procedūros, atsižvelgiant į Jūsų veido odos tipą, procedūrą atlikusi kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.

Mechaninis veido valymas kainos

Mechaninis veido valymas

55 €

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos