lt

EMSCULPT NEO kūno formavimui ir raumenų stiprinimui

Ar raumenys gali būti paveikiami tik sudėtingų sporto pratimų pagalba? Technologijų naujovės įrodo, kad raumenys gali būti stimuliuojami ir prietaisų pagalba. Medicinoje, reabilitacijos srityje, jau kurį laiką yra naudojami raumenis stimuliuojantys prietaisai, o dabar ir estetikos srityje pagaliau galime džiaugtis inovacijomis. Viena jų – EMSCULPT NEO. Tai pasaulyje lygių neturintis kūno dailinimo prietaisas, kurio pagalba dailesnėmis kūno formomis ir ryškesniais raumenukais gali džiaugtis ne tik Holivudo žvaigždės, bet ir mūsų klientai.

Apie EMSCULPT NEO procedūrą Apie EMSCULPT NEO procedūrą

Apie EMSCULPT NEO procedūrą

Procedūra, kuri padės išryškėti jūsų kūno formoms

HIFEM (aukšto intensyvumo fokusuotas magnetinis laukas) technologija ir sinchronizuotas radiodažnis – tai prietaiso EMSCLUPT NEO efektingų rezultatų paslaptis. Veikdamas motorinius neuronus EMSCULPT NEO:

 • sukelia labai stiprius raumenų susitraukimus,
 • įšildo audinius,
 • sukelia greitą metabolinį atsaką be jokių jūsų fizinių pastangų.

 

Prietaisu veikiamoje kūno srityje raumens masė auga, o riebalinis audinys nyksta – tai dvigubas efektas, dėl kurio rezultatai matosi dar ryškiau. Išbandę procedūrą pacientai, patirtį ir pasiektus rezultatus dažnai apibūdina kaip „sportą poilsiaujant“, nes nereikia nieko daryti. Žinoma, procedūra negali pakeisti subalansuotos mitybos, sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo – ji skirta pabrėžti, pakoreguoti tam tikras jūsų kūno sritis.

Rezultatai, kurių galima tikėtis po EMSCULPT NEO procedūrų*

 • +25 % daugiau raumens
 • -30 % mažiau riebalinio audinio
 • -19 % mažiau riebalinio audinio pilvo srityje
 • 5,9 cm mažesnė juosmens apimtis

 

Optimaliems rezultatams pasiekti užtenka 4 procedūrų, kurios trunka po 30 min. ir yra atliekamos maždaug kas 5 – 10 parų. Po rekomenduojamo 4 procedūrų kurso praėjus 4–8 savaitėms galima tikėtis ryškiausių rezultatų, kurie nepakitę gali laikytis net 6 mėnesius, jei žmogus po procedūrų kurso gyvena sveikai, o jei ir aktyviai sportuoja – rezultatai gali džiuginti ir dar ilgiau.

*Gautų rezultatų vidurkis nurodytas patikrinus pacientų rieblinio audinio storį, atliekant ultragarsinius raumenų tyrimus, kompiuterinę tomografiją, magnetinį rezonansą. Rezultatai priklauso nuo individualaus atvejo. Aparato saugumas ir efektyvumas patvirtintas klinikinių tyrimų, atliktų nepriklausomų ekspertų, metu. EMSCULPT NEO saugumą bei efektyvumą taip pat patvirtina FDA ir CE medicininis ženklinimas

Rezultatai, kurių galima tikėtis po EMSCULPT NEO procedūrų* Rezultatai, kurių galima tikėtis po EMSCULPT NEO procedūrų*

Kodėl verta rinktis EMSCULPT NEO procedūrą?

 • Procedūra atliekama su pasaulyje lygių neturinčiu prietaisu EMSCULPT NEO.
 • Prietaiso veikiami raumenys tampa tvirtesni, stipresni ir ryškesni, padidėja jų tonusas.
 • Suplonėja riebalinis audinys (riebalų deginimas).
 • Dailesnės kūno formos.
 • Neskausminga ir neinvazinė procedūra, kurios intensyvumas parenkamas pagal kiekvieno individualius poreikius ir pojūčius.
 • Greita procedūra ir ilgai išliekantys rezultatai.
 • Pasiekiami tie raumenų sluoksniai, kuriuos sunku formuoti net intensyviai sportuojant.
 • Visiškai neveikiami vidaus organai.
Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Ar aš tinkamas kandidatas?

 • EMSCULPT NEO tinka įvairių kūno tipų žmonėms, norintiems pagražinti savo pilvo, sėdmenų, šlaunų, žastų ir/ar blauzdų formas.
 • Liekni ar atletiški pacientai po šių procedūrų galės džiaugtis padidėjusia raumenų mase ir tonusu, gražesniais kūno kontūrais ir paryškėjusiomis tomis kūno vietomis, kur vien sporto pagalba sunku pasiekti vizualių rezultatų.
 • Pacientams, turintiems daugiau riebalinio audinio, šis EMSCULPT NEO padės pagražinti formas, sumažinti apimtis, sustiprinti raumenis, labiau pasitikėti savimi.
 • Moterims po gimdymo šis prietaisas padės atsikratyti riebalinio audinio pertekliaus pilvo srityje, taip pat sumažins pilvo sienos raumenų prasiskyrimą (diastazę).

EMSCLUPT NEO efektingų rezultatų paslaptis

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Prieš procedūrą

Prieš procedūrą mūsų specialistas jus pakonsultuos, parinks tinkamiausius procedūros parametrus ir patars dėl tolimesnės kurso eigos. Likus valandai iki procedūros rekomenduojama nevartoti skysčių.

Procedūros metu

Procedūros trukmė 30min., rekomenduojamas 4 procedūrų kursas. Aplikatoriai dedami tiesiogiai ant jūsų kūno, kad turėtų tiesioginį sąlyti su jūsų oda, tad specialios aprangos turėti nereikia.  Procedūros metu negalima naudotis mobiliaisiais įrenginiais. 

Po procedūros

Iškart po procedūros galėsite grįžti į įprastas veiklas, rekomenduojama gerti daugiau vandens. Kelias dienas galimai jausitės kaip po intensyvios treniruotės.

Pasiektiems rezultatams palaikyti rekomenduojama sveika ir subalansuota mityba, reguliarus fizinis aktyvumas, kurso pakartojimas kas 6 mėnesius. 

Kainos

Stangrus užpakaliukas, o gal pilvukas? ULTRA COMBO Emsculpt NEO + VelaShape 8 procedūrų kursas ( 4 Emsculpt NEO + 4 VelaShape III)(-43%)

1060 € 599 €

(Specialus pasiūlymas*) 4 procedūros / 1 sritis (30 min) | Vienos procedūros kaina 139 Eur.(-30%)

796 € 556 €

Sėdmenų pakėlimas stangrinimas

199 €

Pilvo zona

199 €

Išorinės arba vidinės šlaunys

199 €

Priekinės arba galinės šlaunys

199 €

Blauzdos

199 €

Bicepsai arba tricepsai

199 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“