lt

Autentiška, prabangi dvigubo poveikio procedūra

Su amžiumi oda tampa lengviau pažeidžiama ir savarankiškai nesusidoroja su kasdien patiriamais neigiamais aplinkos veiksniais. Taip pat bėgant metams ji sukaupia vis mažiau drėgmės, dėl to mažėja odos elastingumas, lėtėja kolageno sintezė, oda papilkėja, išryškėja raukšlės, pigmentinės dėmės.

„Sapiegos klinikoje“ atliekama autentiška, prabangi dvigubo poveikio veido procedūra – visapusiškai senėjimo požymių turinčios odos priežiūrai.

Apie procedūrą: Apie procedūrą:

Apie procedūrą:

Tai profesionali procedūra, kurios metu specialistas įvertinęs Jūsų odos poreikius parenka du profesionalius Biologique Recherche linijos produktus.

 • Pirmasis produktas skirtas giliam odos valymui, riebalinių liaukų veiklos reguliavimui, detoksikacijai ar pigmentacijos, raukšlių gylio mažinimui, odos tekstūros gerinimui.
 • Antrasis produktas dėka hialurono rūgšties, hidrolizuotų pieno proteinų ir kitų intensyviai drėkinančių ir raminančių ingredientų sustiprina odos barjerines funkcijas ir suteikia jai komforto pojūtį.

Tai tarsi dvi Biologique Recherche procedūros vienoje, kur išgaunamas visapusiškas senėjimą stabdantis efektas. Tai neinvazinis metodas, skatinantis elastino ir kolageno sintezę bei masažo pagalba padedantis išgauti liftingo efektą, matomą iškart po procedūros.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Ši veido odos procedūra skirta kiekvienai odos būklei, susiduriančiai su dehidratacija, užterštumu, pigmentacija ar senėjimo procesu.

Kodėl verta rinktis? Kodėl verta rinktis?

Kodėl verta rinktis?

 • Vienos procedūros metu išgauname dviejų skirtingų procedūrų efektą.
 • Procedūros metu atliekamas masažas atpalaiduoja, padeda išgauti liftingo efektą.
 • Jūsų oda tampa švari, skaisti ir pridrėkinta.
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

PRIEŠ PROCEDŪRĄ

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus, jus apžiūrės kosmetologė, įvertins odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odai tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

PROCEDŪROS METU

Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos būklei pritaikytas priemones: šveitiklius, kaukes, kremus bei baigiamuosius serumus.

Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant masažinių judesių techniką. Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką, prancūzišką kosmetiką „Biologique Recherche“, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

PO PROCEDŪROS

Dėl unikalios „Biologique Recherche“ kosmetikos sudėties rezultatas matomas iš karto ir yra ilgalaikis. Jūsų oda atrodys stangresnė, lygesnė, švelnesnė ir gražesnė. Taip pat po atliktos veido odos procedūros kosmetologė būtinai sudarys jums tinkamiausią odos priežiūros rinkinį rekomenduojama naudoti namuose.

Kainos

Autentiška, prabangi dvigubo poveikio procedūra

149 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“