lt

VelaShape 3 – celiulito ir kūno formų mažinimas

VelaShape III technologija užtikrina rezultatus. Daugiau nei 10 metų klinikinės patirties, daugiau nei 5 mln. procedūrų visame pasaulyje ir daugiausiai studijų publikacijų sulaukęs kūno formavimo ir celiulito mažinimo įrenginys. VelaShape yra labiausiai atpažįstama neinvazinė kūno formavimo procedūra.

Galia ir greitis. VelaShape III gali labai greitai pasiekti iki 150 vatų radiodažnio galią. Tai sumažina procedūros trukmę. Tai taip pat sumažina reikalingų procedūrų skaičių iki 75 % lyginant su kitais kūno liekninimo prietaisais.
Procedūros komfortas. VelaShape III procedūra tokia pat komfortiška kaip karštųjų akmenų masažas.
VelaShape III dėka pasiekiami dramatiški rezultatai be didelio diskomforto jausmo ir be atsigavimo laikotarpio. Visa tai jau dabar pasiekiama Sapiegos klinikoje.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Kūno formavimo ir anticeliulitinė procedūra atliekama su SYNERON sukurta elōs technologija, kuri efektyviai mažina celiulitą, riebalinio sluoksnio apimtis, stangrina odą, bei formuoja kūno linijas. Tai neskausmingas, nechirurginis ir neinvazinis būdas efektyviai panaikinti celiulitą ar atlikti kitas kūno korekcijas. Šios procedūros technologijos privalumas – kad ji tinkama visiems odos tipams, galima atlikti bet kuriuo metų laiku ir gali būti taikoma net tokioms delikačioms vietoms, kaip pagurklis.

 

Infraraudonųjų spindulių technologija
+Šildo dermos sluoksnį kolageno stimuliacijai (iki 3 mm)
+ Sušildo poodžio audinius užtikrinant radiodažnio bangų skverbimąsi į gilesnius audinius

Bipoliarinis radiodažnis
+ Prasiskverbia ir kaitina giliuosius sluoksnius (iki 15 mm)
+ Skaido ir naikina poodinių riebalų ląsteles + stimuliuoja fibroblastus, skatina kolageno gamybą

Pulsinis vakuumas
+ Suaktyvina limfą ir kraujotaką, padidina deguonies kiekį kraujyje
+ Pagerina radiodažnio energijos absorbciją

Ar aš tinkamas kandidatas?

Idealus kandidatas, tai asmuo, kuris reguliariai maitinasi ir sportuoja, o kūno formos nesikeičia. Konsultacijos metu, prieš VelaShape III procedūrą, specialistas jums patars ir rekomenduos geriausią gydymo planą norimiems tikslams pasiekti.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Dvi savaites prieš procedūrą reikėtų vengti deginimosi saulėje ar soliariume.
Prieš VelaShape III procedūros atlikimą nesitepkite įdegio ir jokiais kitais kremais, aliejais, losjonais.
Kelios dienos prieš procedūrą nepatariama vartoti kraują skystinančių vaistų, tokių kaip aspirinas, nes jis gali turėti įtakos mėlynių atsiradimui.
Konsultacijos su gydytoju metu nebijokite aptarti apie neseniai įvykusias operacijas ar turimas sveikatos problemas, kurios, jūsų manymu, gali daryti įtaką procedūrai ir jos rezultatams.

Iš pradžių bus nufotografuojamos probleminės vietos ir atliekami kūno išmatavimai. Po to pereinama prie procedūros, prieš tai gydomą odą patepus specialiu losjonu.
Procedūra atliekama VelaShape III aparato voleliais masažuojant celiulito pažeistas vietas, sukeliant odos kauburėliuose esančių fluidų nutekėjimą į limfos sistemą. Iš prietaiso sklindanti infraraudonųjų spindulių ir radiodažnio energijos skleidžiama šiluma suskaido poodiniuose sluoksniuose riebalų ląsteles (adipocitus), suirusios ląstelės keliauja į limfinius mazgus ir pašalinamos natūraliu metabolizmo būdu. Vakuumo sistema užtikrina tinkamą šilumos absorbciją, pagerina kraujotaką bei didina deguonies kiekį kraujyje. Rezultatas – mažėjančios apimtys, nykstantys celiulito požymiai ir dailėjančios kūno formos.

Procedūros metu jaučiama maloni šiluma, tad ji yra visiškai neskausminga ir saugi. Kiekvienos zonos procedūra vidutiniškai trunka apie 30 minučių.

Po procedūros oda gali būti truputį raustelėjusi, kartais gali atsirasti mėlynių.
Jokių veiklos apribojimų nėra, todėl iš karto galite grįžti į savo įprastą dienos režimą.
Jau po pirmos procedūros oda atrodo stangresnė ir lygesnė, bet pilnam rezultatui pasiekti reikalingos maždaug 4 – 6 procedūros (priklauso nuo problemos sunkumo). Paprastai procedūros atliekamos viena kartą į savaitę. Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad jau po vienos VelaShape III procedūros, apimtys vidutiniškai sumažėja 1–3 centimetrais.
Norint siekti efektyviausių rezultatų, VelaShape III procedūras rekomenduojama kartoti periodiškai. Šios procedūros nepanaikina kūno gebėjimo kaupti riebalus ar suformuoti celiulitą. Todėl taip pat labai svarbu prižiūrėti savo kūną tinkamai maitinantis ir užsiimant fizine veikla.

Registruokitės procedūrai jau dabar!

Žiūrėkite daugiau:

Kainos

SPECIALUS PASIŪLYMAS stangriam užpakaliukui ar pilvukui  8 procedūros / 1 sritis ( 4 Lutronic + 4 VelaShape III)(-46%)

660 € 359 €

2 procedūros / 2 sritys (2 x 30 min)*(-15%)

132 € 112 €

3 procedūros / 3 sritys (3 x 30 min)*(-20%)

198 € 158 €

4 procedūros / 4 sritys (4 x 30 min)(-25%)

264 € 198 €

6 procedūros / 6 sritys (6 x 30 min)(-35%)

396 € 257 €

9 procedūros / 9 sritys (9 x 30 min) (-40%)

594 € 356 €

Šlaunų išorinė srities procedūra (30 min)

66 €

Šlaunų vidinė srities procedūra (30 min)

66 €

Sėdmenų srities procedūra (30 min)

66 €

Pilvo srities procedūra (30 min)

66 €

Nugaros srities procedūra (30 min)

66 €

Rankų srities procedūra (30 min)

66 €

Pagurklio srities procedūra (20 min)

35 €

Daugiau

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“