lt

„Mc110“ atjauninamoji procedūra

Su amžiumi riebiai odai reikalinga specifinė priežiūra bei priemonių parinkimas. Riebi oda paauglystėje pasižymi išsiplėtusiomis poromis, pernelyg aktyviomis riebalinėmis liaukomis, blizgėjimu. Senstant, riebios odos poros keičia formą: iš apvalių, tampa ovalios (dėl veikiamos gravitacijos), taip pat riebi oda glemba, išryškėja veido ovalo pokyčiai, dėl nuolatinių aktyvių priemonių naudojimo ji tampa išbalansuota ir išsausėja.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

„Mc110″– tai putlinimo procedūra, ypač naudinga praradusiems veido apimtį ir elastingumą. „Biologique Recherche“ sukūrė šią procedūrą po daugelio metų odos ir ją teigiamai veikiančių ingredientų tyrinėjimų.

Šios procedūros aktyvieji sudedamieji komponentai – pieno rūgštis ir varnalėšų ekstraktas, kurie kaip antioksidantai suteikia odai energijos ir jaunatviškumo. Taip pat sumažinamos smulkios raukšlelės ir išryškinamas veido ovalas. Oda tampa lygesnė, skaistesnė ir švaresnė. Produkto veikliosios medžiagos taip pat reguliuoja sebumo išsiskyrimą, skatina savaiminį odos išsivalymą, todėl procedūra puikiai tinka ir užterštai, besiriebaluojančiai odos būklei.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Veido odą atjauninanti ir valanti procedūra „Mc110″ tinkama esant riebiai ir / arba suglebusiai, negyvybingai, raukšlėtai odos būklei. Taip pat turintiems uždegiminę ir neuždegiminę aknę.

Jeigu Jūsų netenkina odos išvaizda, norite atkurti jos elastingumą, sulėtinti senėjimo procesus – esate tinkamas kandidatas.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

  • Veiksmingai valanti ir odą šviesinanti procedūra, kuri puikiai tinka esant post – aknės hiperpigmentacijai.
  • Procedūra skatina odos regeneraciją, mažina po aknės atsiradusius randelius.
  • Atlikus procedūrą poveikis jaučiamas iškart, oda atrodo lygesnė, švaresnė ir jaunesnė, išryškėja veido bruožai.
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Veido jauninamoji ir valomoji procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: losjonus, šveitiklius, kaukes, kvintesencinius serumus, kremus bei baigiamuosius serumus. Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant lyginamuosius, vibracinius bei modeliavimo judesius. Judesių intensyvumas priklauso nuo Jūsų odos tipo bei jautrumo.

Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką prancūzišką kosmetiką „Biologique Recherche“, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Atlikus procedūrą poveikis jaučiamas iškart, oda atrodo lygesnė, švaresnė ir jaunesnė, išryškėja veido bruožai. Po procedūros specialistė suteiks visą reikiamą informaciją dėl tolesnės odos priežiūros namie.

Kainos

„Mc110“ atjauninamoji procedūra

99 €