lt

Apie mus

Teikiamos paslaugos

Sveiki atvykę į „Sapiegos kliniką” – pirmaujantį lazerinės dermatologijos centrą Vilniuje.

Patikėkite savo sveikatą ir grožį mums – padėsime Jums leistis į inovatyvią ir individualią sveikatingumo kelionę.

Čia integruoti pažangiausi aukštųjų technologijų pasiekimai, moderniausia medicina ir nuoširdus profesionalų darbas neabejotinai užtikrins sėkmingus Jūsų žingsnius visapusiškai sveikos ir švytinčios odos link.

Manome, kad mūsų dėmesys turi būti personalizuotas, individualus kiekvienam klientui, todėl diagnostiką ir paslaugas teikiame atsižvelgdami į Jūsų norus, poreikius bei odos būklę.

Jau aštuonerius metus mes, „Sapiegos klinikos“ komanda, džiuginame Jus inovatyviais sprendimais, išlaikydami pasaulinio lygio kokybės standartą ir kompetenciją. Klinikos koncepcija yra daugelio metų tyrimų ir plėtros rezultatas, todėl, siekdami pasiūlyti Jums visapusišką pagalbą, dirbame pasitelkdami tik auksinio standarto lazerius bei technologijas.

„Sapiegos“ lazerinės dermatologijos komanda pasirūpins, kad čia atsidurtumėte profesionalų rankose ir gautumėte sprendimus, visapusiškai stiprinančius bei atkuriančius Jūsų odos būklę.

Inovatyvi dermatologija

Jūsų oda Jus saugo, todėl mūsų misija – efektyviai apsaugoti Jūsų odą.

Lyderiaujančių gydytojų, pažangiausių lazerinių technologijų bei įvairių teikiamų – dermatologijos, chirurgijos ir kosmetologijos paslaugų dėka „Sapiegos klinikoje“ galite tobulinti savo išvaizdą ar gydyti net ir rečiau diagnozuojamas odos ligas. Vertiname ir suprantame inovacijų dermatologijos srityje svarbą, tad noriai domimės, nuolatos mokomės ir pritaikome šiuolaikines idėjas tam, kad pateisintume Jūsų lūkesčius pasiekti tvarų rezultatą.

Jums siūlome daugiau nei 300 lazerinių paslaugų, tad visus pažangiausius sprendimus Jūsų odai – nuo chirurginės iki estetinės dermatologijos, – rasite čia.

V. Grybo g. 17

V. Grybo g. 17

Jūsų pamėgta “Sapiegos klinika” Antakalnyje (V. Grybo g. 17) džiugina patrauklia parkavimo sistema ir ypač patogiu susisiekimu viešuoju transportu. Įsikūrusi prestižiname sostinės Antakalnio rajone ji prieinama iš daugybės Vilniaus taškų tiek skubant į procedūras po darbo valandų, tiek užsukus į kliniką tarp darbo susitikimų.

Aukštaičių g. 4

Naujasis “Sapiegos klinikos” padalinys Paupyje (Aukštaičių g. 4) pradžiugins centre gyvenančius klientus – juk iš daugelio senamiesčio lokacijų šis jūsų mėgstamos klinikos padalinys pasiekiamas net pėsčiomis. Naujame, atchitektūros grandų projektuotame rajone įsikūrusi klinka įrengta itin moderniai. Tiek interjeru, tiek įranga ir kvalifikuotais specialistais Paupio “Sapiegos klinika” nenusileidžia pasaulinių sostinių populiariausių medicinos klinikų standartams.

Aukštaičių g. 4