lt

Papilomų ir kitų darinių šalinimas lazeriu

Papilomos – tai minkštos rusvos ar odos spalvos odos išaugėlės ant kojytės. Jų kilmė siejama su žmogaus papilomos virusu (ŽPV) bei su tam tikromis organizmo būklėmis (pvz., nutukimu, II tipo cukriniu diabetu). Papilomų daugėja su amžiumi. Dažniausiai jos atsiranda didesnės trinties vietose – kaklo, pažastų, kirkšnių srityje, po krūtimis. Tai gali sukelti didelių nepageidaujamų estetinių problemų, papilomų traumavimą nuolat dirginamose kūno zonose.

Papilomos – gerybiniai dariniai ir jų šalinimas nesukelia jokių problemų. Geroji žinia – su vienu galingiausių lazerių pasaulyje „Lumenis AcuPulse“ apgamų šalinimas tampa visiškai paprasta ir dėka unikalios „SuperPulse“ technologijos labai greita procedūra! „Sapiegos klinika“ – vienintelė privati klinika Lietuvoje, atliekanti darinių šalinimą dermatologiniu „ferariu“ pramintu CO2 „Lumenis AcuPulse“ lazeriu. Taip pat, klininkoje naudojamas ir dar vienas CO lazeris galiūnas FRAXIS“. O tai reiškia, kad savo klientams galime pasiūlyti jiems individualiai tinkančius sprendimus.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Dermatologinis CO2 lazeris išlieka auksinis odos darinių šalinimo standartas, galintis pakeisti skalpelį. Šis lazeris tinkamas ne tik papilomoms, bet ir kitiems gerybiniams dariniams (apgamams, karpoms, seborėjinėms keratozėms, ksanteliazmoms, siringomoms, miliumams ir kt.) šalinti.

CO2 lazerio pavadinimas kilęs nuo anglies dvideginio dujų, kurios užpildo lazerio optinę terpę. Lazeris spinduliuoja nematomą 10,600 nm ilgio spindulį, kurį geriausiai sugeria vanduo. Kadangi 70–90 proc. mūsų ląstelių ir tarpląstelinio skysčio sudaryta iš vandens, šis lazeris įkaitina audinius iki 100 ℃ temperatūros ir tokiu būdu išgarina iš paveiktų odos struktūrų vandenį, o pasluoksniui saugiai pašalina darinį. Be to, šis prietaisas pasižymi kraujavimą stabdančiu veikimu, dėl to procedūra trumpesnė ir saugesnė, greičiau gyjama.

Papilomų šalinimas inovatyviu lazeriu demonstruoja stulbinančius rezultatus, nes maždaug 95 proc. atvejų nelieka jokių žymių bei randų, o likusiais 5 proc. atvejų – tik nežymūs pokyčiai. Papilomų šalinimas lazeriu trunka labai trumpai, dažnais atvejais netgi nėra poreikio skirti nuskausminamųjų medikamentų.

Papilomų šalinimas lazeriu – tai efektyvus gydymo metodas, kai naudojamas tik antibakterinis tepalas ar dezinfekcinis skystis ir pleistras.

„Sapiegos klinika“, siekdama aukščiausių standartų, naudoja keletą lazerinių technologijų efektyviems rezultatams pasiekti. Dar viena technologija –  vokiškas „Erbium: Yag Asclepion MCL1 Dermablate“ lazeris, pasižymintis abliaciniu veikimo principu.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jeigu ant odos pastebite papilomų, kurios dėl estetinių problemų Jums trukdo arba yra funkciškai dirginamose kūno vietose (pavyzdžiui, pažastyse, kirkšnyse, kakle, ant veido, po krūtimis), tuomet Jūs – tinkamas kandidatas šiai procedūrai.

Svarbu prisiminti, kad yra galimas dalinis ar visiškas papilomų recidyvas (pasikartojimas tose pačiose vietose) – tokiu atveju reikalingas papildomas lazerinis gydymas po nustatyto periodo. Jei turite klausimų ar dvejonių, „Sapiegos klinikoje“ dirbantys gydytojai dermatovenerologai, besispecializuojantys onkologijos srityje, pasiruošę Jus profesionaliai konsultuoti, apžiūrėti ir patarti geriausią gydymo būdą Jūsų atveju.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Kodėl verta rinktis?

 • Efektyvios procedūros atliekamos su galingiausiais ir greičiausiais pasaulyje CO2 lazeriais „Lumenis AcuPulse“ ir „FRAXIS“
 • Procedūras atlieka gydytojai profesionalai, besispecializuojantys dermatoonkologijos srityje.
 • Greita ir neskausminga procedūra. Minimali terminė intervencija. Lengvas gijimo periodas.
 • Sumažinsite riziką traumuojamiems apgamams supiktybėti.
 • Puikūs estetiniai rezultatai.
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Prieš šalinant odos darinius, nedidelis kiekis vietiškai veikiančių nuskausminamųjų vaistų suleidžiama aplink gydomą sritį ar giliau. Tai daroma švirkštu su plona adata. Nors vietinis anestetikas gali šiek tiek deginti – tai laikina ir lengvai toleruojama. Vietiniai nuskausminamieji aptirpdo šalinamą sritį, todėl papilomų šalinimas lazeriu būna neskausmingas ir nekelia jokio diskomforto. Šalinant mažas papilomas nuskausminimo dažnai net neprireikia.

Gydymo metu lazerio spindulys fokusuojamas tiksliai į gydomą sritį. Lazerio spinduliams slenkant per odą, darinys nusluoksniuojamas. Neįtikėtina kontrolė lemia precizišką gydytojo rankų tikslumą šalinant odoje esančius pakitimus. Po procedūros darinio srityje lieka nedidelė žaizdelė, kuri patepama antibiotikų tepalu.

Priežiūra po procedūros yra paprasta – pacientams rekomenduojama naudoti specialų antibakterinį tepalą ar dezinfekcinį skystį du kartus per dieną. Žaizdelės vietoje formuojasi šašas, kuriam nukritus lieka užgijusi rausvos spalvos dėmelė, ji palaipsniui susilygina su natūralia odos spalva. Gijimas priklauso nuo darinio dydžio, lokalizacijos ir paprastai trunka apie 5–16 dienų.

Komplikacijų dažnis po lazerinio papilomų pašalinimo yra labai retas. Kartais gydytos odos paviršius gali būti šiek tiek iškilęs ar įdubęs, darinys gali ataugti, pašalinto darinio srityje gali atsirasti hipopigmentacija ar hiperpigmentacija. Todėl svarbu saugoti šią sritį nuo tiesioginių saulės spindulių mažiausiai du mėnesius. Atidžiai rūpinkitės gydyta sritimi, kol jos spalva susilygins su natūralia aplink esančia odos spalva.

Prisiminkite:

 • Nerekomenduojama pažeistos vietos trinti ir kasyti, nes tai gali sukelti vietinį uždegimą, žaizda gali supūliuoti.
 • Prieš tepdami ant odos tepalą, atlikite rankų higieną.
 • Venkite kosmetinių priemonių, kol žaizdelės nesugyja – lazeriu gydytoje srityje jos gali sukelti deginimo pojūtį.

Kainos

Papilomos šalinimas (1 vnt.)

29 €

Smulkių (1-3 mm) daugybinių papilomų ir keratomų šalinimas iki 10 vnt (-23%)

299 € 229 €

Smulkių (1-3 mm) daugybinių papilomų ir keratomų šalinimas nuo 11 iki 20 vnt (-14%)

349 € 299 €

Daugybinių darinių šalinimas iki 10 vnt.

299 €

Daugybinių darinių šalinimas nuo 10 iki 20 vnt.

349 €

Gyd. dermatovenerologo trumpa konsultacija, vietinė nejautra, poprocedūrinė priežiūra, rinkinys priežiūrai namuose - atlieknat darinių šalinimą.

49 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“