lt

Veido procedūra pagal odos tipą

Oda – tai žmogaus fizinės ir emocinės būklės veidrodis, atspindintis bendrą organizmo būklę. Skaisti ir sveika oda – daugelio moterų svajonė. Tačiau norint džiaugtis išpuoselėta ir gyvybinga veido oda, būtinos tinkamos veido procedūros.

Tam, kad galėtumėte tinkamai pasirūpinti savo odos grožiu ir sveikata, labai svarbu žinoti, koks Jūsų veido odos tipas, kokios kosmetinės priemonės tinkamos, o kokių reikėtų vengti. Savarankiškai atlikti šį vertinimą gali būti sudėtinga ir tuomet netinkamai pasirinktos priežiūros priemonės ar procedūros gali stipriai pakenkti.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Odos tipas užkoduotas kiekvieno žmogaus DNR, jo pakeisti negalime. Oda būna normali, sausa, riebi arba mišri. Skirtingiems odos tipams naudojamos skirtingos kosmetikos priemonės ir taikomos skirtingos veido procedūros.

Veido procedūra pagal odos būklę – tai odos pusiausvyrą atkurianti procedūra, skirta labai išbalansuotai odos būklei. Priklausomai nuo poreikių parenkamos priemonės odai valyti, raminti, aprūpinti deguonimi arba lipidais, gaivinti, šviesinti, drėkinti, patempti, suteikti tonuso, vienodinti veido spalvą, gerinti odos struktūrą, skatinti regeneracijos procesus ir t. t.

Vizito metu profesionali kosmetologė parinks individualią procedūrą pagal Jūsų odos tipą ir būklę. Parinkta procedūra atliekama naudojant tik autentišką, prancūzišką „Biologique Recherche“ kosmetiką, kuri pasižymi puikiomis gydomosiomis savybėmis ir stulbinamu rezultatyvumu.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Šią procedūrą gali rinktis tiek moterys, tiek vyrai. Procedūra skirta norintiems profilaktiškai rūpintis savo odos sveikata, dar nepasireiškus jos negalavimams. Jei dėl netinkamos odos priežiūros atsirado ar paūmėjo atitinkami odos veiklos sutrikimai, jei oda išsausėjusi, papilkėjusi, praradusi žvilgesį, pažeista saulės poveikio ar norite ją atkurti po agresyvių procedūrų, ši procedūra Jums padės ne tik atstatyti ir subalansuoti savo veido odą, bet ir suteiks naudingų žinių, kaip ja tinkamai rūpintis ateityje.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

  • Procedūrą atlieka specialistai-ekspertai, juos specialiai apmoko tarptautinio lygio treneriai.
  • Per procedūrą įvertinus odos būklę bei iškeltus lūkesčius, kruopščiai supildomas rekomenduojamų odos priemonių sąrašas bei sudaromas profesionalus ilgalaikis procedūrų planas.
  • Procedūrą galima atlikti nėščiosioms ir žindančioms moterims.
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Veido procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: losjonus, šveitiklius, kaukes, serumus bei kremus.

Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant masažinių judesių techniką. Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką, prancūzišką kosmetiką „Biologique Recherche“, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Dėl unikalios „Biologique Recherche“ kosmetikos sudėties rezultatas matomas iš karto. Oda tampa nuostabiai lygi, įgauna sveikai odai būdingo skaistumo, poveikis nėra trumpalaikis. Po atliktos veido procedūros, atsižvelgdama į Jūsų veido odos tipą, procedūrą atlikusi kosmetologė suteiks individualias rekomendacijas apie tolesnę odos priežiūrą namuose.

Kainos

Veido procedūra pagal odos tipą

69 €