lt

Veido masažas

Veido masažas – puikus metodas padedantis išsaugoti veido odos jaunystę ir sveikatą, be skalpelio ir injekcijų. Šis masažas suteikia ilgalaikį veido odos patempimo efektą ir ženkliai geresnę odos būklę.

Kasdien, veido odą neigiamai veikia labai daug išorinių ir vidinių dirgiklių: temperatūrų skirtumai, tarša, žalingi įpročiai, stresas, hormonų pusiausvyros sutrikimai. Kiekvienas iš jų neišvengiamai palieka žymes veido odoje, kurios dažniausiai yra maskuojamos įvairiomis makiažo priemonėmis. Tačiau, tai ne išeitis, norint turėti gražią ir sveiką veido odą, privaloma atitinkamai ja rūpintis. O sugrąžinti odai jaunystę ir puikią išvaizdą gali padėti regeneruojantis veido masažas.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Veido odai senstant jos apsauginės ir regeneruojamosios savybės silpnėja, sunkiau pasisavinamos reikalingos drėkinamosios ir maitinamosios medžiagos bei deguonis. Veido masažas yra ideali profilaktinė, veido odos būklę gerinanti procedūra, skirta norintiems stiprinti veido odos regeneracinius bei medžiagų apykaitos procesus.

Veido masažo procedūra tobulai patempia veido raumenis ir odą, padidina jos stangrumą bei elastingumą, intensyvina kraujotaką ir limfos tekėjimą. Po šios procedūros pastebimai sumažėja smulkios raukšlelės bei veido raumenų įtampa, o veido spalva pašviesėja. Atliekant veido masažą taip pat pašalinamos ir negyvosios odos ląstelės, todėl pagerėja deguonies ir vėliau naudojamų kosmetinių priemonių pasisavinimas.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Veido masažas yra tinkamas, bet kokiam odos tipui, esant raukšlėtai ir suglebusiai odai, randams, veido nervo neuritui, įvairios kilmės kontraktūroms, odos liaukų hiper ar hipo funkcijoms.

Jeigu siekiate nutolinti odos senėjimo procesus, sumažinti neigiamų aplinkos veiksnių įtaką ir pagerinti veido odos būklę, būtinai išbandykite šią procedūrą.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė ir įvertins Jūsų odos būklę. Atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamas kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Šios procedūros metu, veidas yra nuvalomas, nuo odos pašalinamos senos ir negyvos ląstelės.

Veido masažas atliekamas atskiromis zonomis: kaktos, akiduobių, nosies, skuostų ir smakro srityse. Kruopščiai masažuojama kiekviena raumenų grupė, pašalinama susikaupusi įtampa.

Procedūros metu atsipalaiduoja mimikos raukšlės, suaktyvėja kraujotaka, veide atsiranda sveikas rausvumas. Procedūra nėra skausminga.

Jauninantis efektas garantuotas, Jūsų veido oda taps elastinga ir stangri. Smulkios raukšlelės išsilygins, o gilios pastebimai sumažės.

Siekiant užtikrinti ilgalaikį efektą ir gerą tolimesnę odos regeneracinių procesų funkciją, rekomenduojame atlikti bent 4 procedūrų kursą.

Kainos

Veido masažas – veido patempimas

59 €

Japoniškas terapinis (Kobido) veido masažas

69 €