lt

Akių vokų plastika

Akių vokų operacija – tai plastinės chirurgijos (blefaroplastikos) metodas, padedantis atkurti užkritusius akių vokus pašalinant papildomus audinius: odą, dalį raumenų, riebalinį sluoksnį.

Akių vokų pakėlimas dažniausiai atliekamas dėl estetinių priežasčių, kadangi užkritę vokai keičia išraišką: veidas atrodo pavargęs, senesnis, nei yra iš tikrųjų. Tačiau kosmetinė priežastis – ne vienintelė, kadangi akių vokų operacija taip pat atliekama asmenims, besiskundžiantiems stipriu vokų užkritimu, kuris mažina akiplotį ir taip sutrikdo regėjimo funkciją.

Apie procedūrą

Senstanti oda keičiasi – kolageno skaidulos praranda savo griežtą struktūrą, dėl to mažėja odos elastingumas. Be to, odą nuolatos veikia žemės trauka – dėl šių priežasčių akių vokus sudarantys audiniai ima pastebimai kauptis viršutiniame bei apatiniame vokuose. Papildomas audinių sluoksnis apatiniame voke ima raukšlėtis, o viršutiniame sunkina voką, ant jo užkrenta, gali siaurinti regėjimo lauką.

Riebalai, esantys akiduobėje, taip pat gali sukelti išsipūtusių vokų vaizdą, kadangi plona membrana, prilaikanti šį riebalinį sluoksnį, su laiku tampa silpnesnė ir tai taip pat lemia maišelių po akimis vaizdą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Akių vokų operacija (blefaroplastika) tinkama procedūra tiems kandidatams, kurie yra geros sveikatos būklės, turintys realistinius lūkesčius. Dažniausiai ši operacija yra taikoma nuo 35 metų amžiaus bei vyresniems, tačiau esant šeiminei užkritusių vokų linijai operacija gali būti atliekama ir anksčiau.

Akių vokų pakėlimas patobulins jūsų išvaizdą, sustiprins pasitikėjimą savimi ir priartins jus prie natūralios, anksčiau buvusios išvaizdos.

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Pirmasis žingsnis ruošiantis akių vokų plastinei operacijai – pirminė plastinių operacijų chirurgo konsultacija, kurios metu sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius, aptarsite savo sveikatos būklę ir lūkesčius, chirurgas apžiūrės, išsamiai papasakos apie pačią procedūrą ir galimus būsimus rezultatus. Taip pat atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Jei negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galite pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu info@sapiegosklinika.lt

Operacija trunka apie 2 val., jeigu operuojami tiek apatinis, tiek viršutinis vokai. Paprastai pasirenkamas nuskausminimo būdas – vietinė anestezija, kurios metu į sritį aplink akis suleidžiama anestetinio tirpalo injekcija ir neilgai trukus šios sritys tampa nebejautrios skausmui.

Operaciniai pjūviai atliekami per natūralias vokų linijas dėl kuo mažesnės traumatizacijos. Odos sluoksniai praskiriami ir pašalinami visi pertekliniai audiniai – tai gali būti riebalai, odos dalis, raumenų dalis. Tuomet oda yra užsiuvama itin smulkiomis siūlėmis – viršutiniame voke jos būna iki 3–6 dienų, o apatiniame, priklausomai nuo chirurginės technikos, gali jų ir nebūti. 6 dienų, o apatiniame, priklausomai nuo chirurginės technikos, gali jų ir nebūti.

Grįžti namo galėsite jau tą pačią dieną, o siūlės bus ištrauktos po savaitės. Per šį laiką dėl audinių reakcijos gali būti nežymus akių vokų patinimas, mėlynės, visi šie reiškiniai yra normalūs ir per 1–2 savaites pranyksta. Taigi, vidutiniškai po 10 dienų galėsite džiaugtis žvalesniu žvilgsniu bei pastebimai pakitusia išraiška ir, be abejo, pasitikėjimu savimi!

Kainos

Viršutinių vokų plastika

850 - 1150 €

Apatinių vokų plastika

1000 - 1200 €

Apatinių vokų plastika ir veido pakėlimas

4700 €

Viršutinių vokų plastika ir antakių pakėlimas

2400 - 2700 €

Viršutinių vokų plastika ir antakių pakėlimas

1200 - 1500 €

Apatinių vokų riebalinių liaukų išvaržų šalinimas

1700 - 2100 €