lt

Kūno procedūros

NAUJIENA! SAPIEGOS klinikoje jau galite išbandyti ir pasaulyje lygių neturintį kūno dailinimo prietaisą EMSCULPT NEO, kurio pagalba dailesnėmis kūno formomis ir ryškesniais raumenukais gali džiaugtis ne tik Holivudo žvaigždės, bet ir mūsų klientai.

Masažas – tai nepaprastas malonumas mūsų kūnui ir sielai, laikas sau ir su savimi. Galbūt todėl beveik visos didžiosios kultūros turi savitas jo atlikimo tradicijas ir ritualus. Masažas yra ne tik atsipalaidavimo, bet ir gydymo būdas. Reguliarus masažas sumažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, suteikia žvalumo, šalina įtampą, padeda atsipalaiduoti, pakelia nuotaiką ir gerina savijautą.

Galbūt skundžiatės po dienos pavargusiomis, skausmingomis kojomis? Tokiu atveju padės limfodrenažinis masažas, skirtas kojų patinimams, venų varikozei ir sunkių kojų pojūčiui mažinti. Šio masažo metu stimuliuojama veninė kraujotaka ir limfos apykaita, sumažėja kojų raumenų ir sąnarių skausmai, gydomas celiulitas.

Jei kankina pastarasis, padės speciali aparatinė „VELLASHAPE III“ procedūra. Tai veiksmingas būdas pašalinti „apelsino žievės“ odą, sustangrinti ją bei sumažinti kūno apimtis! Rezultatą pastebėsite jau po pirmos procedūros! Kuo toliau, tuo labiau oda taps lygesnė ir švelnesnė

Jei siekiate celiulitą gydyti dar efektyviau, galite pasitelkti prabangiąją „Biologique Recherche“ kosmetiką. Liekninamosios kūno procedūros „MINCEUR“ metu, naudojant ypač efektyvias „Biologique Recherche“ anticeliulitines priemones, atliekamas drenuojantis probleminių kūno vietų – rankų, kojų bei pilvo – masažas. Šis kūno linijas formuojantis masažas taip pat gerina audinių mikrocirkuliaciją, stangrina ir tonizuoja laisvus audinius bei pašalina negyvas odos ląsteles.

Svarbu paminėti, kad masažus vertėtų rinktis ir kaip profilaktinę priemonę, norint išvengti raumenų skausmų, galvos sopulio, įtampos ar nemigos, o kartais – tiesiog palepinti save ar draugą.