lt

Karpų šalinimas

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Dermatologinis CO2 lazeris išlieka auksinis odos darinių šalinimo standartas, galintis pakeisti skalpelį. Šis lazeris tinkamas ne tik apgamams, karpoms, papilomoms, keratozėms ir kitiems odos gerybiniams dariniams šalinti, bet ir odos defektams, randams gydyti.

CO2 lazerio pavadinimas kilęs nuo anglies dvideginio dujų, kurios užpildo lazerio optinę terpę. Lazeris spinduliuoja nematomą 10,600 nm ilgio spindulį, kurį geriausiai sugeria vanduo. Kadangi 70–90 proc. mūsų ląstelių ir tarpląstelinio skysčio sudaryta iš vandens, šis lazeris įkaitina audinius iki 100 ℃ temperatūros ir tokiu būdu išgarina iš paveiktų odos struktūrų vandenį, o pasluoksniui saugiai pašalina darinį. Be to, šis prietaisas pasižymi kraujavimą stabdančiu veikimu, dėl to procedūra trumpesnė ir saugesnė, greičiau gyjama.

Karpų šalinimas lazeriu demonstruoja stulbinančius rezultatus, nes maždaug 95 proc. atvejų nelieka jokių žymių bei randų, o likusiais 5 proc. atvejų – tik nežymūs pokyčiai. Karpų šalinimas lazeriu trunka labai trumpai, dažnai netgi nėra poreikio skirti nuskausminamųjų medikamentų. Dėl šio inovatyvaus lazerio pastebimas didžiulis šuolis gydant karpas, palyginti su tradiciniais šių darinių šalinimo metodais (vaistais, azotu), kai gydymas gali trukti iki kelių mėnesių. Karpų šalinimas lazeriu padeda išvengti visų minėtų problemų – naudojamas tik pleistras ir antibakterinis tepalas.

„Sapiegos klinika“, siekdama aukščiausių standartų, naudoja keletą lazerinių technologijų efektyviems rezultatams pasiekti. Dar viena technologija –   vokiškas lazeris „Erbium: Yag Asclepion MCL1 Dermablate“, pasižymintis abliaciniu veikimo principu.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jei ant odos pastebite karpų, kurios dėl estetinių ar psichologinių priežasčių Jums trukdo, tuomet Jūs – tinkamas kandidatas šiai procedūrai. Svarbu prisiminti, kad karpos yra virusinis susirgimas, tad galimas dalinis ar visiškas karpų recidyvas (pasikartojimas tose pačiose vietose).  Tokiu atveju reikalingas papildomas lazerinis karpos gydymas po nustatyto periodo. Jei turite klausimų ar dvejonių, „Sapiegos klinikoje“ dirbantys gydytojai dermatovenerologai, besispecializuojantys onkologijos srityje, pasiruošę profesionaliai konsultuoti, apžiūrėti ir patarti geriausią gydymo būdą Jūsų atveju.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Kodėl verta rinktis?

 • Efektyvios procedūros atliekamos su galingiausiais ir greičiausiais pasaulyje CO2 lazeriais „Lumenis AcuPulse“ ir „FRAXIS“
 • Procedūras atlieka gydytojai profesionalai, besispecializuojantys dermatoonkologijos srityje.
 • Karpos gydymas greita ir neskausminga procedūra. Minimali terminė intervencija. Lengvas gijimo periodas.
 • Sumažinsite riziką traumuojamiems apgamams supiktybėti.
 • Puikūs estetiniai rezultatai.
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Prieš šalinant karpą, nedidelis kiekis vietiškai veikiančių nuskausminamųjų vaistų suleidžiama aplink gydomą sritį ar giliau. Tai padaroma švirkštu su plona adata. Nors vietinis anestetikas gali šiek tiek deginti – tai laikina ir lengvai toleruojama. Vietiniai nuskausminamieji aptirpdo šalinamą sritį, todėl karpų šalinimas lazeriu būna neskausmingas ir nekelia jokio diskomforto.

Gydymo metu lazerio spindulys fokusuojamas tiksliai į gydomą sritį. Lazerio spinduliams slenkant per odą, darinys nusluoksniuojamas. Neįtikėtina kontrolė lemia precizišką gydytojo rankų tikslumą šalinant odoje esančius pakitimus. Po procedūros darinio srityje lieka žaizdelė, kuri patepama antibiotikų tepalu.

Priežiūra po procedūros yra paprasta – pacientams rekomenduojama naudoti specialų antibakterinį tepalą ar dezinfekcinį skystį du kartus per dieną. Žaizdelės vietoje formuojasi šašas, kuriam nukritus lieka užgijusi rausvos spalvos dėmelė, ji palaipsniui susilygina su natūralia odos spalva. Gijimas priklauso nuo darinio dydžio, lokalizacijos, paprastai trunka 5–20 dienų.

Karpų šalinimas lazeriu komplikacijas sukelia tik labai retu atveju. Kartais gydytos odos paviršius gali būti šiek tiek iškilęs ar įdubęs, lyginant su aplinkui esančiu, karpa gali ataugti, pašalinto darinio srityje gali atsirasti hipopigmentacija ar hiperpigmentacija. Todėl svarbu saugoti šią sritį nuo tiesioginių saulės spindulių mažiausiai du mėnesius.

Prisiminkite:

 • Nerekomenduojama pažeistos vietos trinti ir kasyti, nes tai gali sukelti vietinį uždegimą, žaizda gali supūliuoti.
 • Prieš tepdami ant odos tepalą, atlikite rankų higieną.

Kainos

Karpų, moliuskų, kandilomų šalinimas lazeriu (1 vnt.)

79 €

Daugybinių darinių (karpų, moliuskų, kandilomų) šalinimas iki 10 vnt.

299 €

Daugybinių darinių (karpų, moliuskų, kandilomų) šalinimas nuo 10 vnt. iki 20 vnt.

349 €

Apgamo ar kito darinio lazeriu > nei 1 cm šalinimas

99 €

Gyd. dermatovenerologo trumpa konsultacija, vietinė nejautra, poprocedūrinė priežiūra, rinkinys priežiūrai namuose - atliekant darinių šalinimą.

49 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  D.U.K
  Kiek laiko trunka karpos šalinimas?
  Procedūros trukmė priklauso nuo darinio tipo, dydžio bei lokalizacijos. Dažniausiai karpos šalinimas trunka iki 10 minučių, o pati procedūra nėra skausminga.
  Ar pašalintos karpos vietoje lieka randelių?
  Net 95 proc. atvejų po karpų šalinimo lazeriu procedūros galima džiaugtis lygia ir gražia oda be jokių randelių. Kartais gali likti nežymių odos pakitimų, tačiau tai nutinka retai, o pokyčiai nėra ryškūs.
  Kam procedūra negali būti atliekama?
  Karpų šalinti lazeriu nerekomenduojama nėščiosioms, taip pat maitinančioms moterims. Atidėti procedūrą reikėtų ir karščiuojantiems ar silpniau besijaučiantiems.
  Kodėl po šalinimo lazeriu karpa gali ataugti?
  Karpa yra virusinė liga, kurią sukelia žmogaus papilomos virusas. Lazeris naikina pačią karpą, tačiau, kaip ir kiti karpoms gydyti naudojami metodai, nepašalina viruso. Todėl labai svarbų vaidmenį atlieka žmogaus imuninė sistema, ji padeda apriboti ir sunaikinti virusą. Esant imunosupresijai, didesnė tikimybė, kad karpos gali išplisti ar ataugti.
  Kaip išvengti karpų plitimo odoje?
  Reguliariai plaukite rankas, ypač jei tiesiogiai kontaktavote su karpų turinčiu asmeniu; nekrapštykite karpų (jei jų turite); stenkitės, kad delnai ir padai būtų sausi; naudokite apsaugines šlepetes viešuosiuose persirengimo kambariuose, pirtyse, baseinuose.
  Ar kompensuos šią paslaugą mano sveikatos draudimas?
  Jūsų patogumui bendradarbiaujame su privačiomis sveikatos draudimo kompanijomis. Klientams, turintiems darbuotojų sveikatos draudimą, darinių šalinimo procedūra ir /arba konsultacija gali būti atliekama nemokamai. Dėl tikslios informacijos prašome susisiekti telefonu arba pasitikslinti klinikos administracijoje.
  Daugiau