Dermatologo konsultacija

Oda yra didžiausias ir matomiausias mūsų kūno organas. Ji atlieka daug svarbių funkcijų, o viena pagrindinių – odos apsauginis vaidmuo (barjeras) nuo aplinkos poveikio, traumų ir infekcijų. Yra didelė tikimybė, kad dažnas žmogus (kūdikiai, vaikai, paaugliai, suaugusieji ar senjorai) bent kartą gyvenime susirgs kokia nors odos liga.

Dermatologo konsultacija Dermatologo konsultacija

Dermatologo konsultacija

Dermatologija – tai medicinos šaka, tirianti, diagnozuojanti ir gydanti odą, jos priedus (prakaito liaukas, riebalines liaukas, plaukus ir nagus) bei gleivines. Taigi, dermatologas yra gydytojas specialistas, į kurį galite kreiptis, jei turite kokių nors odos, galvos odos, plaukų ar nagų pokyčių.

Pakitimai, kurie gali atsirasti:

  • grybelinės, bakterinės, virusinės odos infekcijos;
  • dermatitas (kontaktinis, atopinis, seborėjinis);
  • aknė;
  • rožinė;
  • psoriazė;
  • pigmentacijos sutrikimai;
  • karpos ir kiti gerybiniai odos dariniai;
  • ikivėžiniai pakitimai ir odos vėžys;
  • kiti odos pokyčiai.

Kas sudaro dermatologinę konsultaciją?

Dermatologo konsultacija apima paciento apklausą, klinikinį odos ir matomų gleivinių įvertinimą, tyrimų komentarą, diagnozės nustatymą, gydymo paskyrimą, procedūros atlikimo paaiškinimą, galimų procedūrų palyginimą, rekomendacijas po gydymo ar procedūros atlikimo.

Diagnozei patikslinti gali būti atliekami papildomi tyrimai: kraujo tyrimai, dermatoskopija / skaitmeninė dermatoskopija dariniams įvertinti ir stebėti, pasėlis dėl bakterijų, odos biopsija su histopatologiniu ištyrimu. Pastaruoju atveju mažas odos gabaliukas paimamas analizei ir siunčiamas į laboratoriją tolesniam tyrimui.

Nagų ligos atveju dažniausiai atliekamas mikologinis tyrimas (mikroskopija ir pasėlis), kad būtų patvirtinta arba paneigta grybelio diagnozė. Plaukų ligų atvejų gali būti atliekama trichograma. Nustačius diagnozę, parenkamas atitinkamas gydymas pagal šiuolaikinės dermatologijos gaires.

Konsultuojančių dermatologų sąrašas – štai čia.

Medicininė ir estetinė dermatologija

Be klasikinių dermatologinių gydymo metodų mūsų klinikoje rasite inovatyviausias veido ir kūno procedūras lazeriu, kurios gali išspręsti ar išgydyti daugelį odos problemų.

Naudojame vienus geriausių žinomų kompanijų lazerių, kaip „Candela“, „Lumenis“, „Syneron“, „Lutronic“ ir „Asclepion Laser Technologies“. Tai medicininių lazerių rinkos lyderiai.

Plačiau apie visas dermatologines procedūras, kurios atliekamos lazeriu, skaitykite:

„Sapiegos klinikoje“ dermatologo konsultacijos metu taip pat galite sužinoti, kuris būdas geriausiai atjaunina odą. Iš plataus estetinių procedūrų asortimento mūsų dermatologas parinks tokią, kuri idealiai tiks jūsų odos tipui ir būklei.

Kai naudojami hialurono rūgšties užpildai ir botulino toksino terapija –  tai pačios paklausiausios atjauninimo procedūros, leidžiančios džiaugtis greičiausiais rezultatais. Odos atjauninimas lazeriu, mezoterapija, biorevitalizacija, PRP taip pat suteikia puikių estetinių rezultatų, tačiau, atsižvelgiant į gydytojo rekomendaciją, dažnu atveju gali prireikti kelių procedūrų. Frakcinis odos atjauninimas suteikia puikius rezultatus, tačiau atsistatymo laikas bus šiek tiek ilgesnis, nuo 5 iki 10 dienų, priklausomai nuo lazerio įsiskverbimo gylio.

Medicininė ir estetinė dermatologija Medicininė ir estetinė dermatologija

Žiūrėkite daugiau

Kainos

Gyd. dermatovenerologo konsultacija

69 €

Nuotolinė Gyd. dermatologo konsultacija

59 €

Gyd. dermatoonkologo konsultacija

79 €

Gyd. dermatovenerologo konsultacija su dermatoskopija

79 €

Skaitmeninė dermatoskopija

30 €

Medicinos mokslų daktaro dermatovenerologo konsultacija (Dr. Eglė Aukštuolienė)

95 €

Gyd. dermatovenerologo konsultacija atliekant darinių šalinimą

49 €

Gyd. dermatovenerologo pakartotinė konsultacija (3 mėn. laikotarpyje dėl tos pačios priežasties)

49 €

Gyd. trichologo konsultacija

79 €

Daugiau
D.U.K
Ar kompensuos šią konsultaciją mano sveikatos draudimas?
Jūsų patogumui bendradarbiaujame su privačiomis sveikatos draudimo kompanijomis. Klientams, turintiems darbuotojų sveikatos draudimą konsultacija gali būti atliekama nemokamai. Dėl tikslios informacijos prašome susisiekti telefonu arba pasitikslinti klinikos administracijoje.
Daugiau

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos