lt

Lūpų didinimas, kontūro formavimas

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  Šiandien dėl pažangių technologijų turime daug daugiau būdų puoselėti savo veidą bei lūpas – vieną jautriausių moters veido vietų. Gražios ir putlios lūpos – daugelio moterų svajonė, o hialurono injekcijos yra pažangi priemonė, kuri gali iš tiesų padėti pasiekti norimų rezultatų šioje veido zonoje.

  Hialurono procedūros gali būti atliekamos įvairiais estetiniais tikslais: siekiant pagerinti lūpų formą ir pataisyti asimetriją, suteikti joms daugiau apimties, paryškinti kupidono lanką, užpildyti smulkias raukšleles aplink lūpas ar pakelti lūpų kampučius ir dar daugeliu atvejų, atsižvelgiant į konkrečius Jūsų poreikius.

  Tam, kad įsitikintumėte procedūros nauda bei galėtumėte džiaugtis putlesnėmis lūpomis be baimės, patikėkite jas į Sapiegos klinikos specialistų rankas. Profesionalūs mūsų gydytojai pasirūpins visapusišku procedūros saugumu bei užtikrins Jūsų komfortą jos metu.

  Apie procedūrą Apie procedūrą

  Apie procedūrą

  Lūpų putlinimas yra procedūra, kurios metu į lūpas sušvirkščiamas užpildas, sudarytas iš hialurono rūgšties. Prieš šią procedūrą, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, su gydytoju nutariama kokio efekto bus siekiama (tik pakoreguoti lūpų kontūrą, formą ar padidinti apimtį) ir nusprendžiama, koks užpildo kiekis reikalingas Jūsų atveju. Prieš injekciją lūpos yra nuskausminamos specialiu anestetiniu kremu, todėl procedūra bus beveik beskausmė. Procedūra su nuskausminimu trunka maždaug pusvalandį.

  Atlikus injekciją, lūpos tampa pilnesnės, paryškinamas jų raudonis, o jei pasirenkama išryškinti konkrečias lūpų sritis, rezultato taip pat netruksite pastebėti. Po procedūros patartina apie dvi valandas nesidažyti lūpų, o tikras procedūros vaizdas pasimato tik po dviejų savaičių – tik tada galima nuspręsti, ar procedūrą reikia pakartoti. Kalbant apie procedūros ilgalaikiškumą, hialurono rūgšties injekcijos, suleistos į odą aplink lūpas, išlieka apie 12-24 mėnesius.

  Po atliktos procedūros dvi savaites patartina aktyviai nesportuoti, nesideginti saulėje, vengti tiesioginių saulės spindulių. Taip pat, visiškai normalu jei po procedūros jausite tinimą, paprastai jis išnyksta per kelias dienas. Gali susidaryti nedidelės hematomos ar mėlynės – nepergyvenkite, jos visiškai išnyks.

  „Sapiegos klinikoje“ naudojami tik griežčiausius medicininių tyrimų standartus, saugumą atitinkantys ir ilgaamžiškumu pasižymintys medicininiai preparatai, o procedūras atlieka tik patyrę gydytojai-dermatovenerologai/ plastikos chirurgai, kurie užtikrins visapusišką procedūrų kokybę bei saugumą.

  Ar aš tinkamas kandidatas?

  Lūpų putlinimas dažniausiai atliekamas jaunoms moterims, turinčioms siauras, neputlias lūpas, taip pat – vyresnėms moterims, kai bėgant metams ima mažėti lūpų apimtis, o audiniai praranda stangrumą.

  Ši procedūra tinkama kiekvienai moteriai, kuri nori pakoreguoti savo lūpų kontūrą, formą, pakoreguoti įgimtą lūpų asimetriją, jų formą ar sustabdyti senėjimą, pridrėkinti. Procedūra, kai į lūpas suleidžiama hialurono rūgštis, šiandien tampa vis populiaresnė, nes jai pasiryžusios moterys puikiai supranta, jog lūpų putlinimas su ančiuko lūpomis šiandien nieko bendro neturi ir kad tai iš tiesų yra efektyviausias sprendimas norint atgauti ankstesnę lūpų formą, džiaugtis jų putlumu ir sveikata.

  Procedūros nėra atliekamos besilaukiančioms ir maitinančioms moterims, žmonėms, sergantiems autoimuninėmis ligomis, aktyvia pūslelinės forma ar kitomis odos infekcinėmis ligomis.

  Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

  Žiūrėkite daugiau

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

  Prieš lūpų putlinimo procedūrą, atsižvelgę į aplinkybes bei jūsų norus, su „Sapiegos klinikos“ gydytoju nutarsite, kokio efekto siekiate – pakoreguoti lūpų kontūrą, formą ar padidinti apimtį – nuo to priklausys užpildo kiekis. Ne iki galo išnaudotas lūpų tūrio užpildas gali būti panaudojamas kitoms jūsų veido sritims pakoreguoti: nosies-lūpų raukšlėms ar nusvirusiems lūpų kampučiams. Svarbu paminėti, kad Jūsų norai turėtų būti realistiški – didinant lūpų apimtį svarbu atsižvelgti į individualias veido ypatybes.

  Procedūros metu leidžiant užpildą į giliuosius odos sluoksnius aplink lūpų kraštą, lūpų apimtys yra koreguojamos iki norimos formos ir pilnumo. Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi gerai toleruojamas. Efektas pastebimas iš karto po injekcijos ir išlieka nuo 8 iki 18 mėnesių. Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra.

  Po procedūros galite jausti tinimą, išnyksiantį per kelias dienas. Gali susidaryti nedidelės hematomos ar mėlynės – nepergyvenkite, jos visiškai išnyks. Galutinio rezultato sulauksite po kelių savaičių, nes per jas užpildas galutinai lokalizuojasi tam tikrose srityse ir lūpos įgyja galutinę formą bei kontūrą.

  Lūpų tinimas – šis simptomas, jei atsiranda, paprastai praeina per 48 val. po injekcijos. Po procedūros nerekomenduojama lūpų tepti jokiais kremais, balzamais ar kitomis priemonėmis, tačiau patartina dėti šaltus kompresus ar šaldyti ledu tą pačią ir kitą dieną. Pirmą–antrą dienomis taip pat derėtų vengti makiažo, lūpų dažų.

  Kainos

  Lūpų putlinimas su Juvéderm® SMILE medikamentu (0.55 ml)

  259 €

  Lūpų putlinimas ir kontūro korekcija su TEOSYAL KISS (0.7 ml)

  279 €

  Lūpų putlinimas su Juvéderm® VOLIFT RETOUCH medikamentu (0.55 ml)

  259 €

  Lūpų putlinimas su FILLMED LIPS medikamentu (1 ml)

  258 €

  Lūpų putlinimas su FILLMED LIPS SOFT medikamentu (1 ml)

  279 €

  Lūpų putlinimas su RESTYLANE KYSSE medikamentu (1 ml)

  299 €

  Gyd. dermatovenerologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą

  Nemokama

  Registracija

   Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

   JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

   Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

   Jūsų „Sapiegos klinika“

   D.U.K
   Kokios dažniausiai tikėtinos šalutinės reakcijos po hialurono rūgšties injekcijos?
   Po procedūros gali atsirasti patinimas, skausmingumas, jautrumas, odos sudirgimas. Šios reakcijos paprastai būna lengvos ir ilgai netrunka.
   Ko reikėtų vengti po hialurono rūgšties injekcijos lūpų srityje?
   Po procedūros negalima lūpų masažuoti, 1–2 dienas netepti lūpų dažų, balzamų ir kitų tepalų, vengti labai intensyvaus sporto, pirčių.
   Ar norint išlaikyti efektą injekcijas reikia kartoti?
   Hialurono rūgšties injekcijų lūpų srityje suteikiamas efektas išlieka nuo 8 mėn. iki 18 mėn., priklausomai nuo naudojamo produkto, moters amžiaus ir individualių organizmo savybių. Norint efektą išlaikyti ilgiau, procedūras reikia kartoti, tačiau vėliau hialurono rūgšties kiekio injekcijai reikia mažiau.
   Kiek laiko trunka procedūra?
   Hialurono rūgšties injekcijos procedūros trukmė priklauso nuo jos apimties. Dažniausiai užtrunkama nuo 30 minučių iki valandos.
   Ar lūpų didinimo, kontūravimo procedūra skausminga?
   Lūpų sritis yra gana jautri ir skausminga zona. Prieš procedūrą lūpos nuskausminamos anestetiko kremu, todėl procedūra gerai toleruojama.
   Daugiau