lt

Lūpų didinimas, kontūro formavimas

Šiandien dėl pažangių technologijų turime daug daugiau būdų puoselėti savo lūpas – vieną jautriausių moters veido vietų. O juk daugelio moterų svajonė – gražios ir putlios lūpos, padailinančios veidą ir suteikiančios jam ypatingo grožio.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Lūpų putlinimas yra procedūra, per kurią į lūpas sušvirkščiamas užpildas, sudarytas iš hialurono rūgšties. Atlikus injekciją, lūpos tampa pilnesnės, paryškinamas jų raudonis, taip pat galima išryškinti konkrečias lūpų sritis. Lūpų putlinimas dažniausiai atliekamas jaunoms moterims, turinčioms siauras, neputlias lūpas, taip pat – vyresnėms moterims, kai mažėja lūpų apimtis, audiniai praranda stangrumą.

„Sapiegos klinikoje“ naudojami tik griežčiausius medicininių tyrimų standartus, saugumą atitinkantys ir ilgaamžiškumu pasižymintys medicininiai preparatai.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Ši procedūra tinkama moterims, norinčioms pakoreguoti lūpų kontūrą, formą, padidinti apimtį, pridrėkinti lūpas.

Procedūros nėra atliekamos besilaukiančioms ir maitinančioms moterims, žmonėms, sergantiems autoimuninėmis ligomis, aktyvia pūslelinės forma ar kitomis odos infekcinėmis ligomis.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Prieš lūpų putlinimo procedūrą, atsižvelgę į aplinkybes bei jūsų norus, su „Sapiegos klinikos“ gydytoju nutarsite, kokio efekto siekiate – pakoreguoti lūpų kontūrą, formą ar padidinti apimtį – nuo to priklausys užpildo kiekis. Ne iki galo išnaudotas lūpų tūrio užpildas gali būti panaudojamas kitoms jūsų veido sritims pakoreguoti: nosies-lūpų raukšlėms ar nusvirusiems lūpų kampučiams. Svarbu paminėti, kad Jūsų norai turėtų būti realistiški – didinant lūpų apimtį svarbu atsižvelgti į individualias veido ypatybes.

Procedūros metu leidžiant užpildą į giliuosius odos sluoksnius aplink lūpų kraštą, lūpų apimtys yra koreguojamos iki norimos formos ir pilnumo. Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi gerai toleruojamas. Efektas pastebimas iš karto po injekcijos ir išlieka nuo 8 iki 18 mėnesių. Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra.

Po procedūros galite jausti tinimą, išnyksiantį per kelias dienas. Gali susidaryti nedidelės hematomos ar mėlynės – nepergyvenkite, jos visiškai išnyks. Galutinio rezultato sulauksite po kelių savaičių, nes per jas užpildas galutinai lokalizuojasi tam tikrose srityse ir lūpos įgyja galutinę formą bei kontūrą.

Lūpų tinimas – šis simptomas, jei atsiranda, paprastai praeina per 48 val. po injekcijos. Po procedūros nerekomenduojama lūpų tepti jokiais kremais, balzamais ar kitomis priemonėmis, tačiau patartina dėti šaltus kompresus ar šaldyti ledu tą pačią ir kitą dieną. Pirmą–antrą dienomis taip pat derėtų vengti makiažo, lūpų dažų.

Kainos

*Ypatinga 10% NUOLAIDA lūpų didinimo ir kontūro formavimo procedūroms iki 2023 06 30 d.

- 10 %

Lūpų putlinimas su Juvéderm® SMILE medikamentu (0.55 ml)(-10%)

229 € 206.10 €

Lūpų putlinimas su Juvéderm® VOLIFT RETOUCH medikamentu (0.55 ml)(-10%)

229 € 206.10 €

Lūpų putlinimas su FILLMED LIPS medikamentu (1 ml)(-10%)

239 € 215.10 €

Lūpų putlinimas su FILLMED LIPS SOFT medikamentu (1 ml)(-10%)

239 € 215.10 €

Lūpų putlinimas su RESTYLANE KYSSE medikamentu (1 ml)

251.10 €

Gyd. dermatovenerologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą

Nemokama

D.U.K
Kokios dažniausiai tikėtinos šalutinės reakcijos po hialurono rūgšties injekcijos?
Po procedūros gali atsirasti patinimas, skausmingumas, jautrumas, odos sudirgimas. Šios reakcijos paprastai būna lengvos ir ilgai netrunka.
Ko reikėtų vengti po hialurono rūgšties injekcijos lūpų srityje?
Po procedūros negalima lūpų masažuoti, 1–2 dienas netepti lūpų dažų, balzamų ir kitų tepalų, vengti labai intensyvaus sporto, pirčių.
Ar norint išlaikyti efektą injekcijas reikia kartoti?
Hialurono rūgšties injekcijų lūpų srityje suteikiamas efektas išlieka nuo 8 mėn. iki 18 mėn., priklausomai nuo naudojamo produkto, moters amžiaus ir individualių organizmo savybių. Norint efektą išlaikyti ilgiau, procedūras reikia kartoti, tačiau vėliau hialurono rūgšties kiekio injekcijai reikia mažiau.
Kiek laiko trunka procedūra?
Hialurono rūgšties injekcijos procedūros trukmė priklauso nuo jos apimties. Dažniausiai užtrunkama nuo 30 minučių iki valandos.
Ar lūpų didinimo, kontūravimo procedūra skausminga?
Lūpų sritis yra gana jautri ir skausminga zona. Prieš procedūrą lūpos nuskausminamos anestetiko kremu, todėl procedūra gerai toleruojama.
Daugiau

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Leisti visus slapukus”.