lt

Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi

Šiandien dėl pažangių technologijų mes turime daug daugiau būdų, kaip puoselėti savo lūpas – vieną jautriausių moters veido vietų, o juk kiekvienos moters svajonė – gražios, putlios ir geidulingos lūpos, padailinančios veidą ir suteikiančios jam ypatingo grožio.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Lūpų putlinimas yra procedūra, kurios metu į lūpas sušvirkščiamas užpildas, sudarytas iš hialurono rūgšties. Atlikus injekciją, lūpos tampa pilnesnės, paryškinamas jų raudonis, taip pat galima išryškinti konkrečias lūpų sritis. Lūpų putlinimas dažniausiai atliekamas jaunoms moterims, turinčioms siauras, neputlias lūpas, taip pat – vyresnėms moterims, kuomet lūpų srityje esantys audiniai praranda stangrumą.

„Sapiegos klinikoje“ naudojami sertifikuoti hialurono rūgšties preparatai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai. Šie medicininiai preparatai atitinka griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrina produkto saugumą, patikimumą, natūralią išvaizdą ir siekiamų rezultatų išliekamumą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tinkama kandidatė šiai procedūrai yra geros bendros būklės moteris. Jeigu turite herpio infekciją lūpų srityje, sergate diabetu arba vilklige, turite randų, problemų su kraujo krešumu – tuomet šios procedūros atlikimas yra svarstytinas su jums procedūrą atliekančiu gydytoju. Nepamirškite paminėti, jei esate alergiški, turite kitų sveikatos sutrikimų ar vartojate kokius nors vaistus.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Prieš lūpų putlinimo hialurono procedūrą, atsižvelgę į aplinkybes bei jūsų norus, su „Sapiegos klinikos“ gydytoju nutarsite, kokio efekto siekiate – nuo to priklausys užpildo kiekis (nepilnai išnaudotas lūpų tūrio užpildas gali būti panaudojamas kitoms jūsų veido sritims pakoreguoti: nosies-lūpų raukšlėms ar nusvirusiems lūpų kampučiams). Svarbu paminėti, kad jūsų norai turėtų būti realistiški – didinant lūpų apimtį svarbu atsižvelgti į individualias veido ypatybes.

Procedūros metu leidžiant užpildą į giliuosius odos sluoksnius aplink lūpų kraštą, lūpų apimtys yra koreguojamos iki norimos formos ir pilnumo. Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi yra gerai toleruojama, neilga procedūra. Prieš ją atliekant lūpų sritis vietiškai nuskausminama, o po procedūros atlikimo skausmas nebūdingas. Efektas pastebimas iš karto po injekcijos ir, priklausomai nuo preparato tipo, gali išlikti nuo 8 mėn. iki 1,5 metų. Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra.

Po procedūros galite jausti tinimą, išnyksiantį per kelias dienas. Gali susidaryti nedidelės hematomos ar mėlynės – neišgyvenkite, jos visiškai išnyks. Galutinio rezultato sulauksite po kelių savaičių, kadangi per jas užpildas galutinai lokalizuojasi tam tikrose srityse ir lūpos įgyją galutinę formą ir kontūrą.

Lūpų tinimas – šis simptomas, jei atsiranda, paprastai praeina per 48 val. po injekcijos. Po procedūros nerekomenduojama lūpų tepti jokiais kremais, balzamais ar kitomis priemonėmis, tačiau patartina šaldyti ledu ir dėti šaltus kompresus tą pačią ir kitą dieną. Pirmą–antrą dienomis taip pat derėtų vengti makiažo, lūpų dažų.

Kainos

Lūpų putlinimas su Juvéderm® SMILE medikamentu (0.55 ml)

199 €

Lūpų putlinimas su Juvéderm® VOLIFT RETOUCH medikamentu (0.55 ml)

199 €

Lūpų putlinimas su FILLMED LIPS medikamentu (1 ml)

209 €

Lūpų putlinimas su FILLMED LIPS SOFT medikamentu (1 ml)

229 €

Gyd. dermatovenerologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą

Nemokama