lt

„Vip O2“ skaistinanti procedūra

Deguonis yra gyvenimo šaltinis. Mūsų odos ląstelių regeneracijai taip pat reikia deguonies. Deja, miestuose vyraujantis aplinkos užterštumas sutrikdo pagrindinius procesus ir dėl to sulėtėja medžiagų apykaita, o oda nepakankamai aprūpinama deguonimi. Tai gali būti priešlaikinio senėjimo priežastis: sumažėja ląstelių dalijimasis ir suprastėja jų kokybė, tai lemia odos pilkėjimą ir švytėjimo praradimą.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

„Booster Vip O2“ yra veido procedūrų revoliucija dėl inovatyvios traškios tekstūros ir unikalios formulės. Kaip ir visi „Vip O2“ linijos produktai, jo pagrindinė formulė susideda iš „deguoninio komplekso“, sukurto „Biologique Recherche“, ir kovoja su taršos poveikiu odai. Jo veikliosios medžiagos leidžia ląstelėms geriau kvėpuoti, kad galėtų gaminti daugiau energijos ir kokybiškesnių baltymų. Apsauginiai, detoksikuojantys ingredientai riboja oksiduotų baltymų kaupimąsi ir teršalų sklidimą odoje.

Oda efektyviai detoksikuojama ir aprūpinama deguonimi, iš jos pašalinami nešvarumai, tampa skaistesnė. „Vip O2“ atgaivina ir stiprina veido odą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Ši naujoviška procedūra, skirta visų tipų odai, ypač papilkėjusiai ir praradusiai gyvybingumą, detoksikuoja ir stimuliuoja epidermį, prisotindama odos audinius deguonimi. Veidas įgauna neįtikėtiną ir ilgalaikį švytėjimą, o oda akimirksniu tampa skaistesnė ir švytinti.

Ypač aktualu didmiesčiuose gyvenantiems žmonėms arba po šaltojo žiemos sezono, norint atgaivinti veido odos būklę, ją paskaistinti, pašviesinti.

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

  • Procedūrą atlieka specialistai-ekspertai, juos specialiai apmoko tarptautinio lygio treneriai.
  • Oda efektyviai detoksikuojama ir aprūpinamadeguonimi, iš odos pašalinami nešvarumai.
  • Oda taps skaistesnė ir stipresnė.
  • Procedūra tinkama tiek nėščiosioms, tiek žindančioms moterims.
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Prieš procedūrą odos paviršius kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui ir jos jautrumui pritaikytas priemones: losjonus, šveitiklius, kaukes, kvintesencinius serumus, kremus bei baigiamuosius serumus.

Atliekamas specialus mikromasažas, kuris kartu su „Chlorella Sorokiniana“ mikrodumbliais skatina epidermį reoksiduoti odos audinius. Per procedūrą jaučiamas poveikis nuo traškios produkto tekstūros, veikiančios kartu su unikalia priemonės formule, kad sukurtų išskirtinius rezultatus.

Procedūra taikoma skirtingoms sritims atsižvelgiant į kliento odos būklę: veidui, kaklui ir dekoltė. Procedūros trukmė – 90 min.

Atlikus procedūrą poveikis jaučiamas iškart, oda atrodo lygesnė, skaistesnė ir jaunesnė, išryškėja veido bruožai. Po atliktos procedūros specialistė suteiks visą reikiamą informaciją apie tolesnę odos priežiūrą namuose.

Kainos

„Vip O2“ skaistinanti procedūra

99 €