lt

„META“ stangrinamoji mikroadatinė procedūra

“META” terapija – tai naujausias proveržis grožio industrijoje. Ši procedūra – saugi ir veiksminga alternatyva injekcijoms ar plastinei chirurgijai, siekiant patempti veidą, atstatyti, drėkinti odą, pagerinti jos struktūrą bei lyginti raukšleles. Taip pat “META” terapija mažina odos raudonį, veikia randelius po aknės.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Atliekant „META” terapiją, naudojant naujausią „Dermatude Meta-Ject FX 100“ įrenginį, kuriame integruotas skaitmeninis variklis bei ypač plonos adatėlės, padaroma iki 2 000 mikroperforacijų per sekundę. Mikroperforacijos yra saugios ir efektyvios, nes procedūros metu veikiamas viršutinis dermos sluoksnis (bazinių ląstelių), į kurį oda iš karto reaguoja sintetindama kolageną ir elastiną – tai natūrali atstatomoji odos reakcija. Po procedūros nesusidaro poodinių randų ir nėra pašalinio poveikio procedūrą kartojant. Siekiant kuo geresnio rezultato, naudojami įvairūs serumai – su vitaminais, su hialurono rūgštimi, su peptidais, su enzimais ir kitais specialiais ekstraktais.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Šis naujas ir unikalus metodas tinkamas visiems odos tipams nuo labai sausos iki riebios, pažeistos ultravioletinių spindulių, taip pat su amžiumi praradusios elastingumą, suglebusios. Procedūra tinkama įvairioms veido srities raukšlėms mažinti, taip pat dekoltė ir kaklo sričiai atgaivinti bei atnaujinti, odos struktūrai pagerinti, poroms sutraukti, veido odai stangrinti, maišeliams po akimis mažinti.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

 • Efektyvus ir neskausmingas būdas atjauninti odą, sumažinti raukšleles ir suteikti jai patempimo efektą.
 • Puikūs rezultatai siekiant sumažinti odos netolygumą, randelius po aknės, pagerinti odos struktūrą.
 • Procedūra tinka ir jautriai, rožinės pažeistai odai.
 • Procedūrą galima atlikti bet kuriuo metų laiku – tiek žiemą, tiek vasarą.
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Prieš „META” terapijos procedūrą su „Sapiegos klinikos“ specialistu aptarsite lūkesčius bei labiausiai juos atitinkančius procedūros žingsnius ir priemones. Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia – oda turi būti švari, be makiažo.

Procedūra yra neskausminga ir saugi. Jos metu norimoje odos srityje trimis skirtingais judesiais atliekamos mikroperforacijos precizišku tikslumu ir selektyvumu tam tikrai odos sričiai. Oda prisotinama veikliųjų medžiagų priklausomai nuo procedūros tikslo – atkūrimas, atjauninimas, drėkinimas, šviesinimas, odos tonuso gerinimas ir kt. Adatėlių ilgis itin svarbus preciziškam procedūros gylio tikslumui – būtent baziniame dermos sluoksnyje atliktos mikroperforacijos skatina elastino ir kolageno gamybą  o tai yra esminis šios unikalios procedūros momentas.

Procedūra yra gana greita – nuo 1 val. iki 1 val. 30 min., priklausomai nuo procedūros apimties. Siekiant geresnio rezultato, procedūra atliekama intervalais – 4 kartus kas savaitę, vėliau ilginant vizitus bei taikant palaikomąsias procedūras.

Po procedūros galimas lengvas odos paraudimas ir diskomforto jausmas. Šie simptomai, priklausomai nuo odos jautrumo, gali trukti nuo kelių valandų iki paros laiko. „META” terapija skirta raukšlelėms lyginti, kelias dienas po procedūros raukšlės gali būti ryškesnės, kai oda regeneruos – tai trunka iki kelių dienų. Ankstyvuoju laikotarpiu, pirmąją parą, reikėtų vengti mechaninio kontakto su sritimi, kurioje atlikta procedūra, – neliesti odos rankomis saugant nuo užteršimo, taip pat nesimaudyti baseinuose, nesilankyti pirtyse, nesideginti saulėje ar soliariume. Praėjus parai, jau galima grįžti į įprastą veiklą bei naudoti makiažo priemones.

Kainos

„META“ terapijos procedūra veidui

149 €

„META“ terapijos procedūra veidui ir kaklui

159 €

„META“ terapijos procedūra veidui, kaklui ir dekolte

199 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“