lt

Apgamų šalinimas lazeriu

Apgamai – tai odoje esantys pigmentiniai dariniai, kurie gali sukelti didelių nepageidaujamų estetinių problemų ar būti traumuojami nuolat dirginamose zonose. Dauguma šių darinių – gerybiniai ir jų pašalinimas nesukelia jokių problemų. Geroji žinia – su vienu galingiausių lazerių pasaulyje „Lumenis AcuPulse“ apgamų šalinimas tampa visiškai paprasta ir dėka unikalios „SuperPulse“ technologijos labai greita procedūra! „Sapiegos klinika“ – vienintelė privati klinika Lietuvoje, atliekanti darinių šalinimą dermatologiniu „ferariu“ pramintu CO2 „Lumenis AcuPulse“ lazeriu. Taip pat, klininkoje naudojamas ir dar vienas CO lazeris galiūnas FRAXIS“. O tai reiškia, kad savo klientams galime pasiūlyti jiems individualiai tinkančius sprendimus.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Apgamų šalinimas dermatologiniu CO2 lazeriu išlieka auksiniu odos darinių šalinimo standartu, galinčiu pakeisti skalpelį. Šis lazeris tinkamas ne tik apgamams, karpoms, papilomoms, keratozėms ir kitiems odos gerybiniams dariniams šalinti, bet ir odos defektams, randams gydyti

CO2 lazerio pavadinimas kilęs nuo anglies dvideginio dujų, kurios užpildo lazerio optinę terpę. Lazeris spinduliuoja nematomą 10,600 nm ilgio spindulį, kurį geriausiai sugeria vanduo. Kadangi 70–90 proc. mūsų ląstelių ir tarpląstelinio skysčio sudaryta iš vandens, šis lazeris įkaitina audinius iki 100 ℃ temperatūros ir tokiu būdu išgarina iš paveiktų odos struktūrų vandenį, o pasluoksniui saugiai pašalina darinį. Be to, šis prietaisas pasižymi kraujavimą stabdančiu veikimu, dėl to apgamų šalinimas lazeriu yra trumpesnė, saugesnė procedūra bei gyjimas daug greitesnis.

Apgamų šalinimas lazeriu demonstruoja stulbinančius rezultatus, nes po maždaug 95 proc. atvejų nelieka jokių žymių bei randų, o po likusių 5 proc. – tik nežymūs pokyčiai. Apgamų naikinimas lazeriu trunka labai trumpai, dažnai netgi nėra poreikio skirti nuskausminamųjų medikamentų. Dėl šio inovatyvaus lazerio pastebimas didžiulis šuolis, lyginant su tradiciniais apgamų šalinimo metodais, po kurių žaizdas tenka sutvirtinti siūlėmis, dažnai jas perrišti, vadinasi, ir ilgiau sveikstama.

Apgamų šalinimas lazeriu „Sapiegos klinikoje“ padeda išvengti visų minėtų problemų – naudojamas tik pleistras ir antibakterinis tepalas.

„Sapiegos klinika“, siekdama aukščiausių standartų, naudoja keletą lazerinių technologijų efektyviems rezultatams pasiekti. Dar viena technologija –  vokiškas Erbium: YAG tipo „Asclepion MCL1 Dermablate“ lazeris, pasižymintis švelnesniu abliaciniu veikimo principu.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jeigu savo odoje pastebite apgamų, kurie dėl estetinių problemų Jums trukdo arba yra funkciškai dirginamose kūno vietose (pavyzdžiui, ties alkūnių sulenkimais, kirkšnimis, diržo srityje), tuomet Jūs – tinkamas kandidatas šiai procedūrai. Lazeriu geriausia šalinti gerybinius, aiškiais kraštais, iškilusius virš odos paviršiaus, odos spalvos apgamus be plaukų. Vis tik apgamo šalinimas lazeriu turi būti svarstomas tik tuomet, kai dermatovenerologas įvertina ir įsitikina, jog darinys nepiktybinis.

Svarbu prisiminti, kad galimas dalinis ar visiškas apgamų recidyvas (pasikartojimas tose pačiose vietose) – tokiu atveju reikalingas papildomas lazerinis gydymas po nustatyto periodo. Jeigu turite klausimų ar dvejonių, „Sapiegos klinikoje“ dirbantys gydytojai dermatovenerologai, besispecializuojantys onkologijos srityje, pasiruošę profesionaliai konsultuoti, apžiūrėti ir patarti geriausią gydymo būdą.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

 • Efektyvus apgamų šalinimas atliekamas su galingiausiais ir greičiausiais pasaulyje CO2 lazeriais „Lumenis AcuPulse“ ir „FRAXIS“
 • Procedūras atlieka gydytojai profesionalai, besispecializuojantys dermatoonkologijos srityje.
 • Greita ir neskausminga procedūra. Minimali terminė intervencija. Lengvas gijimo periodas.
 • Sumažinsite riziką traumuojamiems apgamams supiktybėti.
 • Puikūs estetiniai rezultatai.
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Prieš šalinant odos darinius, nedidelis kiekis vietiškai veikiančių nuskausminamųjų vaistų suleidžiama aplink ar giliau gydomos srities. Tai padaroma švirkštu su plona adata. Nors vietinis anestetikas gali šiek tiek deginti – tai laikina ir lengvai toleruojama. Vietiniai nuskausminamieji nujautrina šalinamą sritį, todėl apgamo šalinimas lazeriu būna neskausmingas ir nekelia jokio diskomforto.

Gydymo metu lazerio spindulys fokusuojamas tiksliai į gydomą sritį. Lazerio spinduliams slenkant per odą, darinys nusluoksniuojamas. Neįtikėtina kontrolė lemia precizišką gydytojo rankų tikslumą šalinant odoje esančius pakitimus. Po procedūros darinio srityje lieka žaizdelė, ji patepama antibiotikų tepalu.

Priežiūra po apgamų šalinimo procedūros yra paprasta – pacientams rekomenduojama naudoti specialų antibakterinį tepalą ar dezinfekcinį skystį du kartus per dieną. Žaizdelės vietoje formuojasi šašas, kuriam nukritus lieka užgijusi rausvos spalvos dėmelė, ji palaipsniui susilygina su natūralia odos spalva. Gijimas priklauso nuo darinio dydžio, lokalizacijos ir paprastai trunka 5–16 dienų.

Komplikacijų dažnis po lazerinio apgamų pašalinimo yra labai mažas. Kartais gydytos odos paviršius gali būti šiek tiek iškilęs ar įdubęs, darinys gali ataugti, pašalinto darinio srityje gali atsirasti hipopigmentacija ar hiperpigmentacija. Dėl to svarbu saugoti šią sritį nuo tiesioginių saulės spindulių mažiausiai 2 mėn. Atidžiai rūpinkitės gydyta sritimi, kol jos spalva susilygins su Jūsų natūralia aplink esančia odos spalva.

 

Prisiminkite:

 • Nerekomenduojama pažeistos vietos trinti ir kasyti, nes tai gali sukelti vietinį uždegimą, žaizda gali supūliuoti.
 • Prieš tepdami ant odos tepalą, atlikite rankų higieną.
 • Praėjus savaitei po procedūros, ant lazeriu gydytos odos srities galima naudoti kosmetines priemones.
 • Jeigu nepavyksta visiškai pašalinti apgamo (dalis jo gali likti gilesniuose odos sluoksniuose), jis gali ataugti, tačiau tai išgydoma tokia pat pakartotine procedūra.

Kainos

Apgamo, keratozės iki 3 mm Ø šalinimas veido ar galvos srityje

59 €

Apgamo, keratozės nuo 3 mm Ø šalinimas veido ar galvos srityje

79 €

Apgamo, seborėjinės keratozės iki 3 mm Ø šalinimas kūno srityje

49 €

Apgamo, keratozės šalinimas nuo 3 mm Ø kūno srityje

59 €

Apgamo ar kito darinio šalinimas lazeriu > nei 1 cm

109 €

Ksantelazmų, diskeratozių šalinimas

79-99 €

Daugybinių darinių iki 10 vnt.

299 €

Daugybinių darinių šalinimas nuo 10 iki 20 vnt.

349 €

Gyd. dermatovenerologo trumpa konsultacija, apžiūra, vietinė nejautra, poprocedūrinė priežiūra ir tyrimas atliekant darinių šalinimą

49 €

Daugiau

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  D.U.K
  Ar apgamų šalinimas lazeriu yra saugi procedūra?
  Apgamų šalinimas lazeriu – saugi procedūra. Prieš šalinant apgamą, gydytojas dermatovenerologas specialiu prietaisu detaliai įvertina apgamą, procedūra atliekama tik įsitikinus, kad apgamas nėra piktybinis.
  Kokiose kūno srityse galima šalinti apgamus lazeriu?
  Apgamus šalinti lazeriu galima visose kūno vietose – rankų, kojų, veido, pažastų, pilvo ar nugaros.
  Ar apgamų šalinimo lazeriu procedūra – skausminga?
  Procedūra nėra skausminga, tačiau siekiant išvengti diskomforto aplink gydomą sritį suleidžiama nuskausminamųjų, todėl lazerio spinduliai nėra jaučiami.
  Kada lazeris kontraindikuotinas šalinti darinius?
  Apgamų šalinti lazeriu nerekomenduojama esant bakterinės ar virusinės infekcijos požymių apgamo srityje, po radioterapijos šalintino darinio srityje, esant polinkiui į hipertrofinius ir keloidinius randus, jei per paskutinius 6 mėnesius buvo taikytas gydymas retinoidais.
  Kokia procedūros trukmė?
  Darinių šalinimas trunka nuo 5 iki 30 minučių, priklausomai nuo darinių dydžio, lokalizacijos, kiekio.
  Ar kompensuos šią paslaugą mano sveikatos draudimas?
  Jūsų patogumui bendradarbiaujame su privačiomis sveikatos draudimo kompanijomis. Klientams, turintiems darbuotojų sveikatos draudimą, darinių šalinimo procedūra ir /arba konsultacija gali būti atliekama nemokamai. Dėl tikslios informacijos prašome susisiekti telefonu arba pasitikslinti klinikos administracijoje.
  Daugiau