lt

Kosmetologinės procedūros

Nors rūpintis, puoselėti ir mylėti turėtume save visą – nuo pirštų iki plaukų galiukų, vis tik veidas yra mūsų vizitinė kortelė, mūsų emocinės ir fizinės būklės atspindys.

Būtent veido oda išduoda, kad jau kurį laiką neišsimiegate, esate pervargęs, patiriate stresą, vartojate nepakankamai skysčių, nesirūpinate savo mityba, per mažai laiko praleidžiate gryname ore, turite žalingų įpročių ir t.t.

Laimei, jei Jus kamuoja tokios menkos problemos kaip papilkėjusi, suglebusi veido oda, spuogeliai ar inkštirai, viena kita smulki raukšlelė, odos sausumas ar riebumas yra galybė būdų susitvarkyti su šiomis problemomis be adatų, skalpelio ir skausmo. Jums padės mūsų klinikoje atliekamos populiariausios veido procedūros:

Mechaninis veido valymas. Viena efektyviausių veido procedūrų, po kurios bus išvalyti gilesni spuogai, komedonai ir inkštirai, pašalintas negyvų odos ląstelių sluoksnis, veidas taps skaistesnis, oda lygesnė.

Veido procedūra pagal odos tipą. Visų pirma, kosmetologė nustatys Jūsų odos tipą ir atsižvelgusi į tai, paskirs rezultatyvią procedūrą. Jos metu Jūsų veido oda bus nušveista, sudrėkinta, ypatingas dėmesys bus skirtas probleminėms vietoms gydyti.

Dar vienas puikus būdas greitai pagerinti savo odos būklę – procedūros su prabangiąja Biologique Recherche kosmetika: valomoji, atjauninamoji procedūra MC 110, atnaujinamoji, liftinguojanti priežiūros procedūra senstančiai odos būklei pagerinti SOIN LISSANT, visapusiška odos procedūra brandžiai odai LIFT C.V.S. ir priešraukšlinė veido procedūra su hialurono rūgštimi SECONDE PEAU. Šių procedūrų metu veido oda yra nuvaloma ir sudrėkinama, ji sustangrėja, sumažėja smulkios raukšlelės, oda atrodo skaistesnė ir jaunesnė, ima švytėti.

Įvairūs rūgštiniai pilingai, skirti raukšlėms, pigmentinėms dėmėms, spuogams bei įvairiems kitiems odos nelygumams gydyti. Po šių šveitimo procedūrų Jūsų oda atgaus spindesį, glotnumą ir tolygią spalvą, sumažės raukšlelių skaičius ir gylis, susitrauks poros. Veido masažas-patempimas. Tai puikus būdas ne tik suteikti sau malonumą, tačiau sykiu patempti veido odą. Šios procedūros metu smulkios raukšlelės išsilygina, o didelės – pamažėja.

Taip pat mūsų kosmetologai atlieka veido plaukelių depiliaciją bei antakių korekciją ir dažymą, konsultuoja odos priežiūros ir gydymo klausimais.