lt

MINCEUR liekninamoji procedūra

Daugelis norime plokštaus pilvuko, lieknesnių kojų, lygesnės kūno odos ar stangresnių sėdmenų. Tobulumui juk ribų nėra!
Liekninamosios kūno procedūros „MINCEUR“ metu, naudojant pasaulinio garso prancūzų kompanijos „Biologique Recherche“ kosmetinės priežiūros liniją, atliekamas drenuojantis probleminių kūno vietų – rankų, kojų bei pilvo – masažas. Procedūros provalumas yra greitas efektas.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Ši procedūra skirta įsisenėjusių riebalų sankaupoms mažinti ir lieknėti. Atliekamas masažas su eteriniais aliejais ir augaliniais kompleksais.

Šios gydymo programos metu naudojama prancūzų kompanijos „Biologique Recherche“ kosmetinės priežiūros linija. Nepriekaištinga reputacija garsėjanti įmonės metodologija pasižymi klinikiniu požiūriu į estetinę dermatologiją, naudojami gryni, koncentruoti bei mažai apdoroti produktai. Jų kosmetinėje linijoje atsisakoma sintetinių kvapų, naudojami tik labai kokybiški aktyvieji elementai.

Per procedūrą tikslinės veikliosios medžiagos nukreipiamos į problemiškiausią vietą – riebalinį audinį. Kartu su stimuliuojančiais masažo metodais ši gydymo programa skirta odai deguonimi prisotinti, efektyviai formuoti ir pagerinti konkrečių naudojamų produktų veikimą.

Procedūra gali būti atliekama visam kūnui arba atskiroms sritims – apatinei arba viršutinei kūno daliai.

Kodėl verta rinktis?

 • Sumažinami celiulito kauburėliai ir pagerinama odos išvaizda.
 • Sumažinamas „apelsino žievelės“ efektas.
 • Skatinamas limfodrenažas ir aktyvinama kraujotaka.
 • Oda tampa lygesnė, stangresnė, gerėja odos spalva.
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į procedūrą, Jus apžiūrės specialistė, įvertins kūno odos būklę ir atidžiai parinks tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ specialistės, atliekančios kūno procedūras, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos pasitelkiant įvairių judesių techniką, kurią sudaro lyginamieji, modeliavimo ir impulsiniai judesiai. Atliekamų judesių intensyvumas priklauso nuo Jūsų odos tipo bei jautrumo.

Tikslinės veikliosios medžiagos nukreipiamos į problemiškiausią vietą – riebalinį audinį. Kartu su stimuliuojančiais masažo metodais ši gydymo programa skirta odai deguonimi prisotinti, efektyviai formuoti ir pagerinti konkrečių naudojamų priemonių veikimą.

Švelnus šveitimas gerina veikliųjų medžiagų pasisavinimą ir atkuria raginį sluoksnį, o atliekamas masažas efektyviai skatina lipolizę ir mikrocirkuliaciją.

Iškart po procedūros oda atrodo stangresnė, pagerėja tonusas, kūno odos spalva tampa lygesnė.
Po procedūros specialistė suteiks visą reikiamą informaciją apie tolesnę odos priežiūrą namuose bei rekomenduos procedūros efektyvumui palaikyti tam tikras odos priemones.

Kainos

Apatinė arba viršutinė kūno dalis. Procedūros trukmė 45 min.

79 €

Visas kūnas. Procedūros trukmė 90 min.

119 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“