lt

„Peeling Aux Acides“ puoselėjanti procedūra

Gyvendami šiuolaikiniu intensyviu gyvenimo tempu, daug laiko praleidžiame uždarose patalpose, dirbdami su kompiuteriais, dėl to daugelis kenčiame nuo papilkėjusios, negyvybingos odos. Taip pat paauglystėje ne vienas esame susidūrę su nepageidaujamais spuogais ir po jų likusiomis dėmelėmis ar randeliais. O gal Jums pradėjo nerimą kelti pirmosios mimikos raukšlės?

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

„Peeling aux Acides de Fruits“ – tai procedūra, kuri intensyviai šveičia ir glotnina veido odą. Jos rūgštinė pH formulė naudoja vaisių ir baobabų rūgštis, kurios yra natūralios kilmės šveitikliai.

AHA, BHA, PHA rūgščių kompleksas sujungtas kartu su baobabo medžio žievės ekstraktu, kuris laikomas natūraliu šveičiamuoju ingredientu. Šveičiamasis produkto poveikis praturtintas Damasko rožės ekstraktu, kuris drėkina odą ir atstato jos elastingumą. Veikdamos kartu šios veikliosios medžiagos išlygina nelygias odos vietas, pvz., smulkias raukšleles ar paviršinius nelygumus (randus nuo spuogų). Pašalinus negyvas odos ląsteles, oda atsinaujina, o veido spalva vėl tampa švytinti ir skaisti.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Ši veido odos procedūra skirta storai, papilkėjusiai ir negyvybingai odai atkurti, atsiradus pigmentacijos ir priešlaikinio senėjimo požymiams. Jei Jus kamuoja dėmelės ar smulkūs randeliai po jaunatvinių spuogų, papilkėjusi ar gyvybingumą praradusi veido oda ir susitvarkyti su šiomis problemomis norite kuo anksčiau, be adatų, skalpelio ir skausmo, Jums padės mūsų klinikoje atliekama veido odos procedūra „Peeling Aux Acides”.

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

  • Procedūrą atlieka specialistai-ekspertai, juos specialiai apmoko tarptautinio lygio treneriai.
  • Po įprastų cheminio šveitimo procedūrų oda būna paraudusi, gali luptis. Po šios procedūros galite drąsiai grįžti į kasdienį gyvenimą, nes oda atrodo švytinti, sveika ir skaisti!
  • „Biologique Recherche“ filosofija nesutinka su mechaninio valymo procesu, tad per šią procedūrą oda nebus pažeista, dėl to nebus jokio intensyvaus gijimo proceso.
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename jų naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: šveitiklius, kaukes, kremus bei baigiamuosius serumus.

Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant masažinių judesių techniką. Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką, prancūzišką kosmetiką – „Biologique Recherche“, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Dėl unikalios „Biologique Recherche“ kosmetikos sudėties rezultatas matomas iš karto ir yra ilgalaikis. Jūsų oda atrodys lygesnė, švelnesnė ir gražesnė. Taip pat po atliktos veido odos procedūros kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas apie tolesnę odos priežiūrą namuose.

Kainos

„Peeling Aux Acides“ puoselėjanti procedūra

99 €