lt

„Lift C.V.S.“ stangrinamoji procedūra

Su amžiumi oda tampa lengviau pažeidžiama ir savarankiškai nesusidoroja su kasdien patiriamais neigiamais aplinkos veiksniais. Taip pat bėgant metams ji sukaupia vis mažiau drėgmės, dėl to mažėja odos elastingumas, lėtėja kolageno sintezė, oda papilkėja, išryškėja raukšlės, pigmentinės dėmės.

„Sapiegos klinikoje“ atliekama veido procedūra „Lift C.V.S”. – tai visapusiška senėjimo požymių turinčios odos priežiūra.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Tai profesionali veido odos stangrinimo ir drėkinimo procedūra, skatinanti odos regeneraciją, pastebimai gerinanti odos struktūrą, ją skaistinanti, lyginanti ir sutraukianti poras. Procedūros metu masažo pagalba aktyvinama kraujotaka bei limfotaka, taigi ląstelės aprūpinamos maisto medžiagomis bei deguonimi, skatinama audinių detoksikacija. Tiek šaltuoju sezonu, tiek ir kitais metų laikais oda kenčia nuo drėgmės trūkumo, tad norint išsaugoti gerą brandžios odos būklę šis neinvazinis metodas yra puikus sprendimas, padėsiantis stimuliuoti kolageno ir elastino skaidulų sintezę.

Atliekant „Lift C.V.S.” procedūrą naudojamos drėkinamosios, šveičiamosios, lyginamosios, balinamosios veikliosios medžiagos – stebuklingas kompleksas, suteiksiantis ilgalaikį ir stulbinamą rezultatą. Dabar su atnaujinta „Lift C.V.S.” formule jis pasiekiamas dar geresnis.

Ši procedūra išskirtinė dėl bambuko miltelių, kurie yra galingi mechaniniai šveitikliai bei žirnių krakmolo ekstrakto žinomo dėl stangrinamojo poveikio, o viską papildo natūralių aminorūgščių kokteilis. Aktyvūs produktai derinami su modeliuojančiomis technikomis ir masažu, kuris atkuria veido kontūrus ir stangrina veido ovalą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jeigu Jūsų netenkina odos išvaizda, norite atkurti jos elastingumą, sulėtinti senėjimo procesus, „Sapiegos klinikoje“ atliekama „Lift C.V.S.” veido procedūra rekomenduojama brandžiai, linkusiai į seborėją, taip pat atoniškai odai gydyti.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

  • Neskausminga, maloni ir efektyvi procedūra, formuojanti veido ovalą.
  • Procedūra ypač tinkama ruošiantis svarbiai šventei ar renginiui.
  • Atlikus procedūrą stangrinamasis poveikis jaučiamas iškart, išryškėja veido bruožai, odos tekstūra tampa lygesnė, smulkios raukšlelės išsilygina.
  • Oda tampa pridrėkinta ir prisotinta deguonimi.
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: losjonus, šveitiklius, kaukes, kvintesencinius serumus, kremus bei baigiamuosius serumus.

Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos pasitelkiant įvairių judesių techniką, kurią sudaro: lyginamieji, sukamieji, žnaibomieji bei modeliavimo judesiai. Atliekamų judesių intensyvumas priklauso nuo Jūsų odos tipo bei jautrumo.

Procedūros metu oda nušveičiama, pakeliama, pertvarkoma, stangrinama, drėkinama ir apsaugoma nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dėl šio neįtikėtinai veiksmingo proceso oda tampa stangri, tonizuota ir stipri. Tai realus veido atjauninimas vos per 90 min., o dėl atnaujintos pagrindinio produkto ingredientų formulės rezultatai pasiekiami dar geresni. Procedūra apima veido, kaklo ir dekoltė sritis.

Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką, prancūzišką kosmetiką „Biologique Recherche“, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Atlikus procedūrą stangrinamasis poveikis jaučiamas iškart, išryškėja veido bruožai, odos tekstūra tampa lygesnė, smulkios raukšlelės išsilygina. Veidas tampa švytintis ir stangrus. Po procedūros specialistė suteiks visą reikiamą informaciją dėl tolesnės odos priežiūros namie.

Kainos

„Lift C.V.S.“ stangrinamoji procedūra

99 €