Atjauninanti veido procedūra – Restructurant et lissant

Jautrios odos problemos nesirenka nei amžiaus, nei odos tipo. Jautri oda yra linkusi sausėti, yra labai plona ir turi mažai pigmento. Jei veido oda yra plona ir jautri, jai būtina nuolatinė ir išskirtinė priežiūra bei kruopščiai pasirenkamos priemonės.

Odos viršutinis sluoksnis – epidermis, sudaro apsauginį barjerą nuo išorinių aplinkos ir vidinių organizmo veiksnių: iš vidaus saugodamas nuo per intensyvaus vandens pasišalinimo, iš išorės nuo alergenų, bakterijų ar virusų. Pažeistas apsauginis sluoksnis ir lipidų struktūra, skatina drėgmės praradimą, oda tampa mažiau atspari aplinkos veiksniams, greičiau prasideda senėjimo procesai. Todėl yra labai svarbu laiku ir tinkamai atkurti natūralią apsauginę odos funkciją ir užkirsti kelią įvairiems dirgikliams.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Prabangios ir autentiškos kosmetikos Biologique Recherche procedūra, specialiai sukurta intensyviai plonos, jautrios bei pažeistos odos priežiūrai. Mūsų klinikoje atliekama Soin Lissant procedūra, tai puiki antistresinė priežiūra, sumažinanti senėjimo požymius, atkurianti drėgmę, regeneruojanti, skatinanti natūralias apsaugines odos funkcijas bei stangrinanti odą.

Procedūra taikoma skirtingoms sritims atsižvelgiant į kliento odos būklę: veidui, kaklui ir dekolte. Procedūros trukmė – 90 min. Taip pat, ši procedūra yra rekomenduojama, kaip puikus pasirinkimas po medicininių procedūrų, pvz.: plastinės chirurgijos, lazerio, cheminio šveitimo, nes jos dėka skatinama regeneracija, padedanti veido odai greičiau atsigauti.

Jauninanti ir stangrinanti procedūra Soint Lissant skirta brandžiai odai, esant jautriai, senstančiai, streso paliestai ar traumuotai odos būklei. Jei Jūsų veido oda itin problemiška, jautriai reaguojanti į įvarius dirgiklius, kamuoja gili dehidratacija, sumažėjęs stangrumas bei elastingumas, geriau neeksperimentuokite namuose ir atvykite į “Sapiegos kliniką”, kur mūsų kosmetologės suteiks profesionalią pagalbą ir patars dėl tolimesnės odos priežiūros.

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins Jūsų odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius yra kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Odos stangrinimo procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename jų naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui ir jos jautrumui pritaikytas priemones: losjonus, šveitiklius, kaukes, kvintesencinius serumus, kremus bei baigiamuosius serumus.

Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos pasitelkiant įvairių judesių techniką, kurią sudaro: lyginamieji, modeliavimo ir impulsiniai judesiai. Atliekamų judesių intensyvumas priklauso nuo Jūsų odos tipo bei jautrumo.

Procedūros pabaigoje, naudojant specialų jautrių zonų kremą, atliekamas dekolte, sprando, pečių ir rankų taškinis masažas, kurio dėka, odos audiniai greičiau atsipalaiduoja, o pasiektus patempimo rezultatus pavyksta išlaikyti kur kas ilgiau.

Veido procedūra brandžiai odai atliekama naudojant tik autentišką prancūzišką – Biologique Recherche, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Atlikus procedūrą poveikis jaučiamas iškart, oda atrodo lygesnė, skaistesnė ir jaunesnė, išryškėja veido bruožai. Po atliktos procedūros, Jus gydanti specialistė suteiks visą reikiamą informaciją apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.

Atjauninanti veido procedūra – Restructurant et lissant kainos

Atnaujinamoji, liftinguojanti priežiūra senstančiai odos būklei - RESTRUCTURANT ET LISSANT -

95 €

SPECIALUS  ŽIEMOS PASIŪLYMAS. Atliekant bet kurią „Biologique Recherche“ veido procedūrą, dovanojame odos ištyrimą ir diagnostiką „Skin Instant Lab“ aparatu. Pasiūlymas galioja tik SAPIEGOS KLINIKOJE, PAUPYJE.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos