lt

INBANK kreditas – be pabrangimo

IŠSIRINKOTE NORIMĄ PASLAUGĄ? ĮSIGYKITE DABAR,  O ATSISKAITYKITE DALIMIS PER 3 ARBA 10 MĖNESIŲ BE PABRANGIMO.

Puiki proga išbandyti norimas procedūras ar įsigyti jau pamėgtas: nuo šiol už visas Sapiegos Klinikos paslaugas galite atsiskaityti dalimis.

Išsirinkote procedūrą? Padėsime sudaryti sutartį.

Kreipkitės:

📩  [email protected],

📞 +370 655 50200

 

Įvykdžius „Moki 3“ ar „Moki 10“ nuolaidos sąlygas, Jums nebus taikomos palūkanos, sutarties administravimo ir kiti mokesčiai – sumokėsite tik tiek, kiek kainuoja Jūsų pirkiniai!

Kas yra „Moki 3, „Moki 10?

Tai nuolaida, kai sudarius 24 mėn. vartojimo kredito sutartį Jums suteikiama galimybė pasirinkti – atsiskaityti už savo pirkinius per 3 arba 10 mėnesių, lygiomis dalimis, be pabrangimo arba mokėti pagal 24 mėn. grafiką mažesnėmis įmokomis su palūkanomis ir kitais mokesčiais. Pasirinkus mokėti su „Moki 3“, „Moki 10“  visas 3 ar 10 įmokų svarbu atlikti laiku be vėlavimų. Kitu atveju Jums bus automatiškai taikomas 24 mėn. sutarties mokėjimo grafikas su palūkanomis.

 

Kaip tai veikia?

Su Jumis bus sudaroma vartojimo kredito sutartis 24 mėn. terminui, kurioje bus numatyta „Moki 3“ arba „Moki 10“ nuolaida. Jums bus suteikta galimybė už prekes atsiskaityti per 3 ar 10 mėnesius, mokant vienodas įmokas iki Jūsų pasirinktos kalendorinio mėnesio dienos, kuri yra nurodyta sudarytoje sutartyje. Pavėlavus sumokėti bent vieną „Moki 3“, „Moki 10“ nuolaidos įmoką, Jums bus taikomas sutartyje pateiktas 24 mėn. įmokų mokėjimo grafikas su pabrangimu. Iki nuolaidos praradimo sumokėtos įmokos, jei jos didesnės nei eilinės įmokos nurodytos 24 mėn. įmokų mokėjimo grafike, gali būti užskaitytos kaip išankstinis paskolos dalies grąžinimas. Tokiu atveju perskaičiuotą 24 mėn. įmokų mokėjimo grafiką atsiųsime el. paštu.

Nepriklausomai nuo galiojančio mokėjimo grafiko, visada galite atsiskaityti anksčiau. Savo įmokos dydį visada rasite prisijungę savitarnos svetainėje https://inbank.lt/ident/prisijungti.

 

Ar „Moki 3, „Moki 10taikoma konkrečiai prekei ar visam pirkinių krepšeliui?

„Moki 3“ nuolaida taikoma visam pirkinių krepšeliui t. y. nepriklausomai nuo to kiek prekių įdėjote į savo krepšelį ir jei pasirinkote pristatymo į namus paslaugą, „Moki 3“ nuolaida bus taikoma bendrai krepšelio sumai.

 

Ką daryti, jei praleidote „Moki 3, „Moki 10“  įmoką?

Praleidus sumokėti bent vieną „Moki 3“ ar „Moki 10 nuolaidos įmoką, vadovaujantis sutarties sąlygomis, Jums bus taikomas 24 mėn. mokėjimo grafikas su pabrangimu. Iki nuolaidos praradimo sumokėtos įmokos, jei jos didesnės nei eilinės įmokos nurodytos 24 mėn. įmokų mokėjimo grafike, gali būti užskaitytos kaip išankstinis paskolos dalies grąžinimas. Tokiu atveju perskaičiuotą 24 mėn. įmokų mokėjimo grafiką atsiųsime el. paštu. Nepriklausomai nuo galiojančio mokėjimo grafiko, visada galite atsiskaityti anksčiau. Savo įmokos dydį visada rasite prisijungę savitarnos svetainėje https://inbank.lt/ident/prisijungti.

Pavyzdžiui, pirkote prekę už 399 Eur Su „Moki 3“ per 3 mėnesius atsiskaitytumėte po 133 Eur, tačiau jei pavėlavote atlikti antrą mokėjimą laiku, tokiu atveju Jūs netenkate teisės į „Moki 3“ nuolaidą, tuomet Jums taikomas 24 mėn. įmokų mokėjimų grafikas ir mėnesinė įmoka pasikeičia į 22,33 Eur su mokesčiais, o bendra mokėtina suma – 559.92 Eur

SVARBU: Visada galite atsiskaityti anksčiau. Tokiu atveju – kreipkitės į mus telefonu: +370 700 700 80 arba el. paštu: [email protected]

 

Kodėl turiu pasirašyti sutartį su „AS Inbank filialu, nors prekes perku  SAPIEGOS klinikoje.

Norint už prekę atsiskaityti dalimis ir turėti galimybę pasinaudoti „Moki 3“, „Moki 10“  nuolaida, yra sudaroma vartojimo kredito sutartis.

Tokią paslaugą teikia partneris „AS Inbank filialas“, todėl sutartis sudaroma su šia bendrove.

 

Laiku nesumokėjau „Moki 3“ įmokos. Kokios bus palūkanos ir sutarties mokestis?

Nepasinaudojus „Moki 3“ nuolaida, 24 mėn. termino vartojimo kredito sutarties palūkanos ir sutarties mokestis bus skaičiuojami tik nuo likusios negrąžintos paskolos sumos ir nuo palūkanų perskaičiavimo dienos.

Pavyzdžiui, skolinantis 399,00 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma 26,9%, sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesio sutarties mokestis – 0,4125%, BVKKMN – 41,42%, bendra mokėtina suma 561,6 Eur, mėnesio įmoka – 23,40 Eur. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, Jums mokant pradinę įmoką ar pasirinkus kitą sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną.

Laiku nesumokėjau „Moki 10“ įmokos. Kokios bus palūkanos ir sutarties mokestis?

Nepasinaudojus „Moki 10“ nuolaida, 24 mėn. termino vartojimo kredito sutarties palūkanos ir sutarties mokestis bus skaičiuojami tik nuo likusios negrąžintos paskolos sumos ir nuo palūkanų perskaičiavimo dienos.

Pavyzdžiui, skolinantis 399,00 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma 26,9%, sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesio sutarties mokestis – 0,4125%, BVKKMN – 41,42%, bendra mokėtina suma 561,6 Eur, mėnesio įmoka – 23,40 Eur. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, Jums mokant pradinę įmoką ar pasirinkus kitą sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną.

 

Ką daryti, jei sumokėjau daugiau nei turėjau pagal pradinį įmokų grafiką?

Jei sumokėjote daugiau – ne problema. Svarbu, kad su antrąja įmoka padengtumėte bent 2/3 sutarties sumos, o trečiąja įmoka visiškai padengtumėte įsigyto pirkinio sumą.

 

Ar galėsiu pirkinį/-ius grąžinti?

Informaciją apie prekių grąžinimą galite rasti „čia“.

 

Kur galiu rasti informaciją apie savo „Moki 3“ ir „Moki 10“ sutartis?

Visą informaciją apie sudarytas sutartis bei mėnesio įmokas galite rasti prisijungę savitarnos svetainėje https://inbank.lt/ident/prisijungti.

„Inbank“ yra estiškos kilmės bankas, kuris teikia finansavimo ir taupymo paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Mūsų paslaugos pasiekiamos ten, kur tik yra internetas. „Digital“ (skaitmeniniai) sprendimai mums leidžia savo paslaugas teikti visiems ir visur, kur tik jų prireikia. Šiuo metu „Inbank“ turi per 865 000 aktyvių sutarčių penkiose šalyse.

 

Mielai atsakysime į visus su lizingu susijusius klausimus [email protected]!

SAPIEGOS klinika