lt

„PRX“ neinvazinė atjauninimo procedūra

Neinvazinė biorevitalizacija – tai inovatyvi odą jauninanti procedūra, suteikianti jai spindesio ir sveiką išvaizdą. Ši procedūra atliekama be injekcijų, todėl yra neskausminga. Tai terapija, kuri intensyviai jaunina veido odą, ją stangrina, šviesina, išlygina smulkius randelius ar strijas.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Neinvazinė biorevitalizacija „PRX-T33″ – tai kompleksinė profesionalių procedūrų ir odos priežiūros priemonių namuose programa, kuri skatina aktyvų savaiminį odos atsigavimą bei jaunėjimą.

Procedūra yra atliekama su „PRX-T33″ preparatu, kuris stimuliuoja giluminius odos sluoksnius, nepažeisdamas jos apsauginio barjero. Šį produktą sukūrė inovatyvi Italijos kompanija „WiQo med-“, naudojanti pažangias estetinės medicinos technologijas.

Patentuotos 33 % trichloroacto (TCA) rūgšties, itin žemos koncentracijos vandenilio peroksido ir kojinės rūgšties formulės preparatas veikia kaip labai stiprus odos stimuliatorius. Dėl unikalios produkto formulės išlaikomas skirtingų komponentų efektyvumas ir unikalumas.

„PRX-T33″ terapija gali idealiai papildyti ir dar labiau sustiprinti kitų estetinių procedūrų, tokių kaip mezoterapija, biorevitalizacija, injekcijų užpildais ar PRP, rezultatus.

Jeigu specialistas nenumato kitaip, „PRX-T33″terapiją įprastai sudaro 4–6 procedūros, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę ir siekiamą rezultatą.

Ar aš tinkamas kandidatas?

„PRX” procedūra Jums tinkama, jeigu esate nepatenkinti veido odos senėjimo reiškiniais: raukšlėmis, suglebusia oda; jei oda pažeista saulės poveikio, papilkėjusi, praradusi spalvą, vargina pigmentinės dėmės, norite, kad būtų mažiau pastebimi randai, randeliai po vėjaraupių ar oda pažeista aknės.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

 • Tai puiki biorevitalizacijos procedūros alternatyva, tik be adatų!
 • Akivaizdūs rezultatai, iš karto po procedūros galima džiaugtis skaisčia, atjaunėjusia ir patempta oda.
 • Po procedūros nėra jokio atsigavimo laikotarpio, drąsiai galima grįžti prie įprastos dienotvarkės.
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

„PRX” procedūra nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau netinka, jei yra alergijai sudėtinėms produkto dalims. Taip pat procedūra nerekomenduojama, jei esate nėščia ar žindote, jei turite atvirų odos žaizdų, jums nustatyta rožinė (Rosacea) arba aktyvioji aknės fazė.

Procedūros metu atliekamas demakiažas: naudojamos švelnios valomosios priemonės be agresyvių komponentų, atliekamas giluminis odos valymas preparatu „P-SOLUTION“. Paruošus odą, „PRX-T33″ preparatas intensyviais masažiniais judesiais sluoksniuojamas ant odos paviršiaus. Procedūra užbaigiama „WiQo“ kremu, atkuriančiu odos gynybinį barjerą – hidrolipidinę mantiją. Šis kremas gerina ląstelių atsinaujinimą ir palaiko odos imunitetą.

Atliekant procedūrą, atsinaujina ląstelių struktūra, tačiau nėra pažeidžiamas apsauginis odos sluoksnis – epidermis. Terapija gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė srityse, plaštakoms ir kitoms kūno vietoms.

Jeigu specialistas nenumato kitaip, „PRX-T33″ terapiją įprastai sudaro 4–6 procedūros, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę ir siekiamą rezultatą. Kita procedūra atliekama po 7–10 dienų.

Dėka unikalios „PRX” formulės ir masažinės technikos iš karto po procedūros matomas odos šviesumas, skaistumas, pakėlimo efektas. Po „PRX” procedūrų specialistė visuomet rekomenduos vengti saulės, naudoti SPF apsauginius kremus. Procedūrų efektyvumui ir geriausiems rezultatams pasiekti kurso metu rekomenduojama naudoti „WiQo“ serumą ir kremą. Teigiama, kad šios priemonės sustiprina procedūros poveikį net 20–30 %.

Kainos

„PRX“ neinvazinės biorevitalizacijos procedūra veidui

109 €

„PRX“ neinvazinės biorevitalizacijos procedūra veidui ir kaklui

129 €

„PRX“ neinvazinės biorevitalizacijos procedūra veidui ir kaklui + PRX T33 WiQo odos priežiūros namuose rinkinys

269 €

„PRX“ neinvazinės biorevitalizacijos procedūra veidui, kaklui ir dekolte

169 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“