lt

Limfodrenažinis masažas – presoterapija

Apie procedūrą

Presoterapija, stimuliuodama limfodrenažą, teigiamai veikia kraujotaką ir puikiai pašalina problemas, susijusias su ilgalaike pablogėjusia cirkuliacija: veninės kraujotakos ir limfos apykaitos nepakankamumas, patinimai, venų varikozė ir sunkių kojų pojūtis. Limfodrenažinis masažas, kaip geros savijautos šaltinis, taip pat padeda sumažinti raumenų ir sąnarių skausmus ir turi atpalaiduojantį poveikį po intensyvių treniruočių.
Mechaniniai aplikatorių judesiai sukuria efektyvų, švelnų ir ilgalaikį spaudimą, kuris ypač reikalingas gydant celiulitą ir esant apelsino žievelės odai. Stimuliuojant limfos cirkuliaciją, geriau eliminuojami toksinai iš riebalinių depozitų.

Naujos kartos prancūzų presoterapijos prietaisas PULSTAR TechnologyR PSX yra per 40 metų sukauptos patirties, žinių ir tyrimų rezultatas, dirbant medicinos, grožio ir savijautos gerinimo srityse.

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Atvykus į procedūrą specialistas pakonsultuos Jus, parinks tinkamiausius procedūros parametrus, bei patars dėl tolimesnio kurso eigos. Likus valandai iki procedūros rekomenduojama nevartoti skysčių. Procedūros nerekomenduojama atlikti jei esate nėščia.

Procedūra atliekama uždedant PULSTAR XS įrenginio aplikatorius ant kojų, klubų ir liemens. Jiems pradėjus vibruoti susidaro specialaus intensyvumo slėgio bangos, kurios teigiamai veikia limfotaką, kraujotaką kojose, bei naikina celiulitą. Presoterapija nėra skausminga procedūra. Trukmė – 30 min.

Rezultatus pajusite jau po pirmosios procedūros, kojos tampa itin lengvos, dingsta patinimas ir raumenų įsitempimas, juntamas energijos anpludis dėl kraujotakos suaktyvėjimo. Ilgalaikiam efektui pasiekti – dailesnėms kūno formoms, sumažėjusiam celiulitui – rekomenduojama atlikti limfodrenažinio masažo kursą, kuris parenkamas individualiai.

Kainos

Limfodrenažinis masažas – presoterapija (1 procedūra)

24 €

Limfodrenažinis masažas – presoterapija (7 procedūros)(-14%)

168 € 144 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“