lt

„Exfoliant P50“ valomoji procedūra

Su amžiumi oda tampa lengviau pažeidžiama ir savarankiškai nesusidoroja su kasdien patiriamais neigiamais aplinkos veiksniais, dėl kurių oda papilkėja, atsiranda negyvybingumo požymis bei pigmentinių dėmių.

Šiuo atveju Jums gali padėti specialiai brandžios odos priežiūrai sukurta veido procedūra „Exfoliant P50”, suteikianti odai vienodą atspalvį, todėl veido, kaklo ir dekoltė oda tampa glotni ir spindinti.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

„Exfoliant P50” procedūros tikslas – gerinti natūralų epidermio atsinaujinimo procesą, skatinti ląstelių regeneraciją, suvienodinti odos spalvą ir ją skaistinti.

Regeneruojamoji veido odos procedūra specialiai sukurta pigmentacijos ir priešlaikinio senėjimo požymiams stabdyti. Ji valo ir tonizuoja, lygina odos mikroreljefą, šviesina ir vienodina veido spalvą. Atlikus šią procedūrą, veido odos paviršius tampa lygus, stangrus ir Jūs galite džiaugtis gražia, atjaunėjusia bei atgaivinta oda.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Ši veido odos procedūra skirta storos, papilkėjusios ir negyvybingos odos būklei atkurti, atsiradus pigmentacijos ir priešlaikinio senėjimo požymiams. Jei Jus kamuoja pigmentinės dėmės, papilkėjusi ar gyvybingumą praradusi veido oda ir susitvarkyti su šiomis problemomis norite kuo anksčiau be adatų, skalpelio ir skausmo, Jums padės mūsų klinikoje atliekama veido odos procedūra „Exfoliant P50” .

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

  • Procedūra neskausminga, nesukelianti nemalonių pojūčių, nors procedūros pagrindinės sudedamosios dalys yra rūgštys.
  • Po įprastų cheminio šveitimo procedūrų oda būna paraudusi, gali lupti, tačiau po šios procedūros galite drąsiai grįžti į kasdienį gyvenimą, nes oda atrodo švytinti, sveika ir skaisti!
  • Jūsų oda atrodys švaresnė, lygesnė ir švelnesnė.
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus, jus apžiūrės kosmetologė, įvertins odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių. Procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: šveitiklius, kaukes, kremus bei baigiamuosius serumus.

Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant masažinių judesių techniką. Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką, prancūzišką kosmetiką „Biologique Recherche“, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Dėl unikalios „Biologique Recherche“ kosmetikos sudėties rezultatas matomas iš karto ir yra ilgalaikis. Jūsų oda atrodys stangresnė, lygesnė, švelnesnė ir gražesnė. Taip pat po atliktos veido odos procedūros kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas dėl tolesnės odos priežiūros namie.

Kainos

„Exfoliant P50“ valomoji procedūra

99 €