lt

Randų ir strijų šalinimas

Randas – tai buvusio odos pažeidimo žymė, sudaryta iš netvarkingai išsidėsčiusių kolageno skaidulų. Randai natūraliai susiformuoja baigus odai gyti po tam tikrų pažeidimų: dėl ligų, traumų, operacijos, nudegimų. Dideli, gerai matomoje vietoje ar net trukdantys judėti randai ne vienam kelia neigiamų pojūčių, psichologinį diskomfortą.

Randams gydyti pasitelkiami įvairūs būdai ir metodai. Vienas efektyviausių – randų šalinimas lazeriu. Tai inovatyvus neinvazinis gydymo metodas, kuris nesukelia diskomforto ir pasižymi puikiais rezultatais. Geroji žinia – su mūsų klinikoje naudojamais naujųjų technologijų galingaisiais lazeriais „Lumenis  CO2 Acupulse“ bei vokiečių „Asclepion Erbium: YAG Dermablate“ randų šalinimas tampa visiškai paprasta procedūra, kuri stebina greitu gijimu ir puikiais rezultatais!

Apie randų šalinimą Apie randų šalinimą

Apie randų šalinimą

Randai šalinami daugiafunkciu lazeriu, kuris užtikrina, kad procedūra bus atlikta preciziškai, saugiai ir tiksliai. Nors lazerinis gydymas negali visiškai pašalinti rando, po gydymo randai tampa mažiau pastebimi, minkštesni, kelia mažiau diskomforto.

Lazeris geba gydyti tiek viršutiniame (epidermyje), tiek gilesniame (dermoje arba tikrojoje odoje) odos sluoksnyje, todėl gali būti koreguojami įvairaus dydžio ir pobūdžio randai. Procedūra atliekama įvairiose kūno vietose.

Randams ar kitokiems odos nelygumams šalinti naudojama „MicroSpot“ technologija, kai lazerio spindulys išskaidomas į kelis šimtus smulkesnių spindulių, matomų plika akimi. Poveikio vietoje odoje suformuojami daugybiniai pažeidimo stulpeliai, tarp kurių oda lieka nepažeista. Paveiktose zonose gaminasi naujos ląstelės. Ši technologija lemia odos atsinaujinimą ir kolageno formavimąsi nepažeidžiant aplinkinio audinio. Tokiu būdu oda gyja greičiau, mažėja komplikacijų rizika. Randai pasipildo naujai pagamintu kolagenu, dėl to po lazerinio gydymo procedūrų smulkūs randeliai gali išvis išnykti, dideli randai tampa kur kas minkštesni, mažiau pastebimi, o atsinaujinusi oda pasidaro lygesnė ir šviesesnė.

Kiek procedūrų reikės ir kaip gerai sugis randas, lemia tokie veiksniai: rando dydis, vieta, spalva, forma, paciento amžius ir kaip seniai jis atsiradęs. Paprastai randams šalinti lazeriu reikia nuo 2 iki 5 procedūrų – būtent toks skaičius dažniausiai užtikrina ypač gerus estetinius rezultatus.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jei turite nepatinkančių randų veido ar kūno srityse, nuo aknės likusių žymių – tai jūs tinkamas kandidatas šiai procedūrai. Geriausias rezultatas pasiekiamas gydant atrofinius (įdubusius) bei aknės randus, kurie paprastai yra plokšti.

Po chirurginių intervencijų atsiradusius randus pirmiausia svarbu gydyti medikamentiškai. Aknės randelių atveju pirmiausia gydomi spuogai, uždegimas.
Visais atvejais tik pasiekus ligos remisiją, susiformavus randams galima taikyti ne tik medikamentinį, bet ir lazerinį gydymą. Kiekvienas atvejis yra individualus, tad būtina konsultacija su gydytoju dermatovenerologu.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Kodėl verta rinktis?

 • Efektyvi procedūra su vieninteliu Lietuvoje galinguoju lazeriu „Lumenis  CO2 Acupulse“, kuris veikia tiek viršutinį, tiek gilųjį odos sluoksnį, siekdamas išprovokuoti naujų odos ląstelių ir kolageno skaidulų gaminimąsi.
 • Frakcinis odos atjauninimas – tai auksinis standartas gydant randus, atsiradusius dėl odos pažeidimų ar po aknės.
 • Puikūs estetiniai rezultatai, kurie sumažins patiriamą psichologinį diskomfortą dėl randų.
Apie strijų šalinimą Apie strijų šalinimą

Apie strijų šalinimą

Stirijos tai randai, atsirandantys sutrūkinėjus elastinėms odos skaiduloms dėl per trumpą laiką įvykusio stipraus odos tempimo. Skaičiuojama, jog apie 50–90 % moterų turi strijas, tačiau vyrams jos taip pat būdingos.

Strijos atsiranda dėl staigių kūno pokyčių, pavyzdžiui:

 • augimo šuolių brendimo metu,
 • staiga priaugus svorio,
 • sportuojant, kai auginami raumenys,
 • nėštumo metu.

Gydymas strijų neišnaikina, tačiau gali akivaizdžiai sumažinti jų plotą bei matomumą. Nors ir yra nemažai teigiamų rezultatų gydant baltas strijas, tačiau žymiai geresnių rezultatų galima pasiekti gydymą pradėjus anksti, kai strijos dar rausvos. Strijų šalinimui gali būti taikomos įvairios priemonės:

 1. Vietinis gydymas (preparatais) ar injekcijomis
 2. Lazerinis gydymas
 3. Mikroadatinis gydymas
 4. Ar net chirurginis

Tinkamiausio būdo spręsti savo odos problemoms, kviečiame ieškoti konsultuojantis su SAPIEGOS klinikos gydytojais dermatovenerologais.

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių, soliariumo poveikio toje vietoje, kur planuojamas randų šalinimas lazeriu. Netepkite savaiminio įdegio priemonių. Patariama naudoti kremus nuo saulės, galvos apdangalus (jei procedūra bus atliekama veido srityje).

Jei vartojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus), būtina nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros.

Praneškite gydytojui, jei vartojate fotosensibilizuojančius vaistus: retinoidus, doksicikliną, nesteroidinius priešuždegiminius preparatus, estrogenus ir progestinus (geriamieji kontraceptikai), vaistus nuo grybelio.

Taip pat informuokite, jei kažkada buvo atliktos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos operacijos. Planuojamoje gydyti vietoje negali būti patologinių pakitimų (uždegimo, pūliavimo ir kt.).

Rekomenduojame 4 savaites iki planuojamos procedūros vengti odą šveičiančių procedūrų su rūgštimis.

Prieš procedūrą visi aspektai bus aptarti su gydytoju konsultacijos metu. Paprastai randų ar strijų šalinimas lazeriu gerai toleruojamas, tačiau dažnai gydoma sritis vietiškai nuskausminama kremu arba suleidžiamais vaistais. Lazerinio gydymo metu dauguma pacientų jaučia nežymų diskomfortą. Kartais juntamas šilumos ar karščio pojūtis.

Priklausomai nuo pažeidimo dydžio po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis. Po kelių dienų oda gali luptis.

Rekomenduojame 48 val. po procedūros vengti karšto vandens, maudynių vonioje ir duše.

Gydytą vietą saugoti nuo saulės spindulių, naudoti apsaugas (kremus nuo saulės su ne mažesniu nei 50 SPF, galvos apdangalus) bent 6 savaites.
Po procedūros odą reikia tepti specialisto nurodytu kremu / tepalu 3–4 kartus per dieną, kol oda sugis (3–7 d.).

Jei procedūra buvo atlikta veido srityje, makiažo priemones naudokite tik praėjus bent 3 dienoms.

Nešveiskite pažeistos vietos šveitikliais, bent 4 savaites neatlikite rūgštinių procedūrų.

 

Atminkite, kad gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos, paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

 • Gydymo zonoje oda gali parausti, patinti, gali formuotis šašai ar pūslelės, jų negalima krapštyti. Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.
 • Labai retais atvejais gali formuotis matomi randai.

Kainos

Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų CO2 lazeriu (iki 2 cm2)

99 €

Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų CO2 lazeriu (iki 4 cm2)

169 €

Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų CO2 lazeriu (plaštakos dydžio sritis)

299 €

„Infini“, „Secret RF“ randų gydymas mikroadatiniu radio dažniu (2 delnų dydžio)

339 €

Randų gydymas KENALOG injekcijomis

99 €

Gyd. dermatovenerologo trumpa konsultacija atliekant procedūrą, vietinė nejautra, poprocedūrinė priežiūra, rinkinys priežiūrai namuose

49 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  D.U.K
  Kokius randus galima naikinti lazeriu?
  Lazeris gali sumažinti arba beveik visiškai panaikinti randelius, likusius po jaunatvinių (aknės) spuogų, chirurginio gydymo, traumų, nudegimų. Randai naikinami nepriklausomai nuo jų spalvos – raudoni, rudi ar balti.
  Nuo ko priklauso randų gydymo lazeriu rezultatai?
  Lazerio efektyvumas gydant randus priklauso nuo kelių faktorių. Tai laikas, praėjęs po rando atsiradimo, jo vieta, forma, spalva. Įtakos rezultatams turi ir paciento amžius. Būtent todėl svarbu ilgai nelaukti – suplanuoti konsultaciją, kurios metu bus aptartas  individualus rando gydymo planas, lazerinės šalinimo galimybės ir kt.
  Ar galima randelius panaikinti per vieną procedūrą?
  Norint visiškai panaikinti randą, vienos procedūros dažniausiai neužtenka. Maksimaliems rezultatams pasiekti gali prireikti nuo 2 iki 5 apsilankymų.
  Kiek procedūrų reikės?
  Procedūrų skaičių lemia daug veiksnių: rando dydis, vieta, spalva, forma, kliento amžius ir kaip seniai jis atsiradęs. Paprastai prireikia nuo 2 iki 5 procedūrų – būtent toks skaičius dažniausiai užtikrina ypač gerus estetinius rezultatus.
  Kaip greitai pamatysiu efektą?
  Jau po pirmos procedūros galima pamatyti randų būklės pagerėjimą, spalvos pašviesėjimą, tačiau galutinis efektas pastebimas po 3–6 mėnesių, visiškai sugijus odai.
  Daugiau