Randų šalinimas (naikinimas) lazeriu

Randai natūraliai susiformuoja baigus odai gyti po patirtų tam tikrų pažeidimų. Tokios odos žymės dažniausiai atsiranda dėl ligų, patirtų traumų, operacijos, nudegimų. Svarbi ir bendra organizmo būklė: išsekusiam, sunkiai sergančiam, naudingų medžiagų stokojančiam organizmui sunkiau gydyti sužeidimus, dėl to lieka ryškesni randai. Dideli, gerai matomoje vietoje ar net trukdantys judėti randai ne vienam sukelia neigiamus pojūčius, tampa sunkiau pasitikėti savimi.
Randams gydyti pasitelkiami įvairūs būdai ir metodai. Vienas iš efektyviausių tokių būdų – randų šalinimas lazeriu. Tai yra inovatyvus neinvazinis gydymo metodas, kuris nesukelia diskomforto ir pasižymi puikiais rezultatais.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Randai šalinami daugiafunkcinio lazerio pagalba, kuris užtikrina, kad procedūra bus atlikta preciziškai, saugiai ir tiksliai. Lazeris geba gydyti tiek viršutiniame (epidermyje), tiek gilesniame (dermoje arba tikrojoje odoje) odos sluoksnyje, todėl gali būti pašalinti įvairaus dydžio ir pobūdžio randai. Procedūrą atliekama įvairiose kūno vietose.
Randams ar kitokiems odos nelygumams šalinti naudojama MicrosSpot technologija, kai lazerio spindulys yra išskaidomas į kelis šimtus smulkesnių spindulių, matomų plika akimi. Ši technologija lemia odos atsinaujinimą ir kolageno formavimąsi nepažeidžiant aplinkinio audinio. Randai pasipildo naujai pagamintu kolagenu, dėl to po lazerinio gydymo procedūrų smulkūs randeliai pranyksta, dideli randai tampa kur kas minkštesni, mažiau pastebimi, o atsinaujinusi oda pasidaro lygesnė ir šviesesnė.
Kiek procedūrų reikės ir kaip gerai sugis randas, lemia tokie veiksniai: rando dydis, vieta, spalva, forma, kliento amžius ir kaip seniai jis atsiradęs. Paprastai randų šalinimas lazeriu pareikalauja nuo 2 iki 5 procedūrų – būtent toks kiekis dažniausiai užtikrina ypač gerus estetinius rezultatus.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jeigu turite nepatinkančių randų veido ar kūno srityse, nuo aknės likusių žymių – tai jūs tinkamas kandidatas šiai procedūrai. Geriausias rezultatas pasiekiamas gydant atrofinius (įdubusius) bei aknės randus, kurie paprastai yra sąlyginai plokšti. Vis dėlto, jei randas atsirado neseniai ir yra dar formavimosi stadijoje (tai gali trukti nuo 6 mėnesių iki kelerių metų), tai skubėti nereikėtų ir kurį laiką verčiau gydytis kitomis priemonėmis, kol randas pasidarys šviesios spalvos.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio toje vietoje, kur planuojamas randų šalinimas lazeriu, todėl nesideginkite, neikite į soliarumus, netepkite savaiminio įdegio priemonių. Patariama naudoti kremus nuo saulės, galvos apdangalus (jei procedūra bus atliekama veido srityje).
Siūlome kuriam laikui neplanuoti atostogų (ypač į šiltas šalis), fotosesijų ar kitokių jums svarbių įvykių, kur norėsite atrodyti nepriekaištingai ar gali pakenkti gydymo eigai.
Jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus), jų naudojimą būtina nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros.
Praneškite gydytojui, jei naudojate vaistus, kurie nesuderinami su šia procedūra: retinoidus, fotosensibilizatorius, naproksenas, antireumatiniai, klorokinus (vaistai nuo maliarijos), ir kt. Taip pat informuokite, jei kažkada buvo atliktos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos operacijos.
Planuojamoje gydyti vietoje negali būti patologinių pakitimų (uždegimo, pūliavimo ir kt.).
Rekomenduojame 4 savaites iki planuojamos procedūros vengti odą šveičiančių procedūrų su rūgštimis.

Prieš procedūrą visi jos aspektai bus aptarti su gydytoju nemokamos konsultacijos metu. Paprastai randų šalinimas lazeriu yra gerai toleruojamas, esant reikalui gydoma sritis vietiškai nuskausminama. Lazerinio gydymo metu dauguma pacientų jaučia nežymų diskomfortą. Kartais juntamas šilumos ar karščio pojūtis.

Rekomenduojame 48 val. po procedūros vengti karšto vandens, maudynių vonioje ir duše.
Negalima degintis, eiti į soliarumus. Gydytą vietą saugoti nuo saulės spindulių, naudoti apsaugas (kremus nuo saulės su ne mažesniu nei 50 SPF, galvos apdangalus) bent 6 savaites.
Po procedūros odą reikia tepti specialisto nurodytu kremu / tepalu 3–4 kartus per dieną, kol oda sugis (3–7 d.).
Jei procedūra buvo atlikta veido srityje, tai makiažo priemones naudokite tik praėjus bent 3 dienoms.
Saugokite gydytą vietą nuo purvo ar kitokių nešvarumų.
Nešveiskite pažeistos vietos šveitikliais, bent 4 savaites neatlikite rūgštinių procedūrų.
Atminkite, kad gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos.

Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

Priklausomai nuo pažeidimo dydžio po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis. Gali formuotis šašai ar pūslelės, kurių negalima draskyti ar kaip kitaip paveikti.
Galimas odos lupimasis.
Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.
Labai retais atvejais gali formuotis matomi randai ar odos įtrūkimai.

Randų šalinimas (naikinimas) lazeriu kainos

Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų ERBIUM:YAG lazeriu (iki 2 cm2)

43 €

Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų CO2 lazeriu (iki 2 cm2)

50 €

Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų ERBIUM:YAG lazeriu (iki 4 cm2)

89 €

Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų CO2 lazeriu (iki 4 cm2)

109 €

Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų ERBIUM:YAG lazeriu (plaštakos dydžio sritis)

199 €

Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų CO2 lazeriu (plaštakos dydžio sritis)

229 €

Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą

49 €

D.U.K
Kokius randus galima naikinti lazeriu?
Lazeris gali sumažinti arba visiškai panaikinti randelius, likusius po jaunatvinių (aknės) spuogų, chirurginio gydymo, traumų, nudegimų. Randai naikinami nepriklausomai nuo jų spalvos – raudoni, rudi ar balti.
Nuo ko priklauso randų gydymo lazeriu rezultatai?
Lazerio efektyvumas gydant randus priklauso nuo kelių skirtingų faktorių. Tai laikas, praėjęs po rando atsiradimo, jo vieta, forma, spalva. Įtakos rezultatams turi ir paciento amžius. Būtent todėl svarbu ilgai nelaukti – kuo mažiau laiko būna praėję nuo rando atsiradimo, tuo lengviau juos išgydyti ir panaikinti.
Ar galima randelius panaikinti per vieną procedūrą?
Norint visiškai panaikinti randą, vienos procedūros dažniausiai neužtenka. Maksimaliems rezultatams pasiekti prireikti gali nuo 2 iki 5 apsilankymų.
Daugiau

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos