lt

Lazerinė dermatologija

Dėl savo pažangumo ir efektyvumo į grožio rinką vis labiau skverbiasi lazerinė dermatologija. Lazeris – tai unikali priemonė, norint greitai ir be skausmo pašalinti įvairiausias odos problemas bei trūkumus, o taip pat džiaugtis lygia oda be plaukelių.

Lazerinė dermatologija patraukli dar ir dėl to, kad iš karto po lazerio procedūrų arba vėliausiai po kelių dienų (priklausomai nuo problemos) galėsite grįžti į Jums įprastą gyvenimo ritmą.

Mūsų dermatologijos klinika gali didžiuotis naudojanti pasaulinio lygio, vadinamuosius auksinio standarto, lazerius: JAV CANDELA gamintojų Gentle Max Pro Plus ir VBeam Perfecta, vokiškus ASCLEPION MCL 31 Dermablate, ASCLEPION QuadroStarPROYELLOW, ASCLEPION diodinį lazerį MeDioStar NeXT ir kt. Šie naujausios kartos lazeriai garantuos maksimalų efektą ir greitą gijimo laiką.

Taip pat, džiaugiamės pacientų pamėgtomis aparatinėmis inovacijomis sprendžiančiomis įvairias odos problemas: HIFU „UltraFormer III“, „Infini“, „Secret RF“, LUMECCA IPL ir jau pažiba tapusiu ir revoliucija veido procedūrose linksniuojamu „EmFace“.

Mumis pasitiki
"Sapiegos klinika manimi rūpinasi kaip sena, gera drauge! Ačiū visam kolektyvui už ypatingą priežiūrą, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial procedūrai už švytinčią odą. Ačiū gydytojai Linai ir lazerinėms procedūroms, kurios privertė pamiršti vaškavimą ir įaugusius plaukelius“.

Giedrė Rusytė

01/ 03
"Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras."

Indrė Morkūnienė

02/ 03
"Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau."

Agnė Grigaliūnienė

03/ 03