lt

Ultragarsinis odos valymas

Veido valymas ultragarsu – neivazinė ir neskausminga procedūra esant užterštai ir negyvybingai odai. Užsikimšusios poros ar spuogeliai – nemalonumas, varginantis daugiau nei 80 % miestiečių. Dažniausi ši problema kyla dėl užterštos aplinkos ir netinkamo gyvenimo būdo. Esant odos užteršimui, kai norimo rezultato nesuteikia namuose naudojami šveitikliai ar kaukės, Jūsų odos būklę pagerinti padės profesionaliai atliekamas ultragarsinis veido valymas.

APIE PROCEDŪRĄ APIE PROCEDŪRĄ

APIE PROCEDŪRĄ

Veido valymas ultragarsu – tai efektyvi valymo procedūra, atliekama ultragarso bangas skleidžiančiu aparatu. Tai efektyvus ir visiškai neskausmingas būdas pagerinti odos mikrocirkuliaciją, normalizuoti riebalinių liaukų veiklą bei išvalyti odos paviršių ir užsikimšusias poras.

Svarbu paminėti, jog tinkamai atliekamas ultragarsinis veido valymas negali pabloginti esamos odos būklės. Profesionaliai atliekama procedūra užtikrina sveikesnę odos būklę ir pagerina kasdien naudojamų priemonių efektyvumą. Vis tik kartais nepakanka vienos procedūros siekiant pašalinti visus odoje susikaupusius nešvarumus, tad atsižvelgę į individualią odos būklę kosmetologas gali rekomenduoti atlikti kelių veido valymų ultragarsu kursą.

Ultragarsinio veido valymo procedūra gali būti kombinuojama su kitomis procedūromis: mechaniniu veido valymu ir kt.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Ultragarsinis veido valymas yra tinkamas visų tipų odai. Jeigu Jus erzina užsikišusios poros, juodi inkštirai ar skausmingi bei pūlingi spuogeliai, geriau neeksperimentuokite namuose, atvykite į „Sapiegos kliniką“, kur mūsų kosmetologės suteiks profesionalią pagalbą ir patars dėl tolesnės odos priežiūros namuose.

Kodėl verta rinktis?

  • Procedūra tinkama bet kokio amžiaus žmogaus odai: nuo paauglio iki brandaus amžiaus.
  • Veido valymas ultragarsu tinka esant net ir itin jautriai odos būklei.
  • Nebevargins užkimštos veido poros, oda taps švaresnė ir gaivesnė.
  • Procedūra yra neinvazinė ir neskausminga.
Kodėl verta rinktis? Kodėl verta rinktis?
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Prieš procedūrą

Specialaus pasiruošimo prieš veido valymo procedūrą nėra, tačiau rekomenduojame aktyviai nesideginti saulėje ar soliariume. Atvykus į procedūrą, kosmetologė jus apžiūrės, įvertins odos būklę bei pakonsultuos dėl tinkamos veido odos priežiūros. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ veido valymo procedūras atliekančios kosmetologės yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Procedūros metu

Atliekant procedūrą veidas nuvalomas ir nušveičiamas specialiais losjonais bei šveitikliais. Pašalinamos senos ir negyvos veido odos ląstelės. Tuomet veidas suvilgomas specialiomis priemonėmis, kad poros atsivertų ir į veido paviršių iškiltų visos kenksmingos odos viduje užsilikusios medžiagos. Po šio etapo kruopščiai ultragarso mentele valomi komedonai, spuogeliai ir užsikišusios poros. Po atlikto valymo oda yra dezinfekuojama švelnia, nesausinančia bei nedirginančia odos priemone. Vėliau, atsižvelgiant į Jūsų odos tipą, naudojama speciali raminanti kaukė: sutraukianti poras arba drėkinanti. Procedūros pabaigoje įmasažuojami raminamieji serumai ir kremai. Procedūra pagal poreikį gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė ar nugaros srityje. Procedūros trukmė – 60 min.

Rezultatas matomas jau po vienos procedūros – išvalyti komedonai, inkštirai, nušveista skaistesnė ir lygesnė veido oda. Po procedūros specialistė suteiks visą reikiamą informaciją dėl tolesnės odos priežiūros namie.

Kainos

Ultragarsinis odos valymas

79 €