Veido procedūra su hialurono rūgštimi – Seconde Peau

Šiandieninėje kosmetologijoje vis labiau tobulinamos technologijos, kiekvienai moteriai suteikia galimybę įgyti vis didesnį pranašumą kovoje su nepageidaujamais veido odos pakitimais.

Su amžiumi veido odos tekstūra kinta, audiniai praranda elastingumą, jaučiamas sausumo pojūtis, pakinta jos spalva bei atsiranda raukšlių. Visa tai yra natūralus procesas, kadangi bėgant metams hialurono rūgšties kiekis odoje mažėja. Norint išsaugoti gražią, lygią ir jauną odą, reikia šios medžiagos papildymo išoriniais metodais, pasirenkant tinkamas priemones bei procedūras.

Mūsų klinikoje atliekama veido procedūra nuo raukšlių Seconde Peau yra lyginanti ir regeneruojanti, skirta brandžiai bei pažeistai odai gydyti. Šis išskirtinis gydymas akivaizdžiai stangrina odą ir efektyviai veikia senėjimo požymius bei yra rekomenduojamas, kaip kosmetinė alternatyva injekcijoms.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Tai saugi ir efektyvi procedūra, kurios metu veikiama tarpląstelinė matrica ir sustiprinamas odos gebėjimas sulaikyti vandenį. Procedūra apima veido, kaklo ir dekolte sritis. Procedūros trukmė – 90 min.

Procedūrai atlikti yra naudojama speciali Seconde Peau Electrospun kaukė, pagaminta iš 80% hialurono rūgšties ir serumo, sukurto iš pakeliančių ir atjauninančių aktyviųjų veikliųjų medžiagų. Šis pažangus metodas pagreitina ląstelių atsinaujinimą ir optimizuoja regeneraciją, o tai suteikia iškart matomą odos patempimo efektą. Hialurono rūgštis yra itin svarbi lėtinant senėjimo procesą, ji išlaiko odą drėgną, jauną ir sveiką. Tai yra vienas iš pagrindinių komponentų, prisidedančių prie odos audinių atsinaujinimo.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jeigu Jūsų netenkina odos išvaizda, norite atkurti jos elastingumą ir sulėtinti senėjimo procesus, veido procedūra nuo raukšlių Seconde Peau rekomenduojama, kaip kosmetinė alternatyva injekcijoms, brandžiai bei pažeistai odai gydyti.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Prieš atliekant procedūrą, Jūsų veido odos būklę apžiūrės ir įvertins profesionali kosmetologė. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Pirmiausia veidas yra kruopščiai nuvalomas, nuo odos pašalinamos senos ir negyvos ląstelės. Tuomet, veido, kaklo ir dekolte sritys padengiamos Seconde Peau Serumu. Sekančiu žingsniu, specialių pleistrų pagalba suformuojama Electrospun kosmetinė kaukė. Pleistrai atitinkamai išdėliojami tose zonose, kuriose labiausiai siekiama sumažinti raukšles: kaktoje, aplink akis, nosį, lūpas, kaklo ir dekolte srityse. Šio pagrindo dėka pagreitėja hialurono rūgšties pasisavinimo efektyvumas, kartu suteikiant stangrinamąjį ir glotninamąjį efektą. Pašalinus pleistrus serumas įmasažuojamas, kol oda jį pilnai pasisavina.

Atlikus procedūrą stangrinamasis poveikis jaučiamas iškart, išryškėja veido bruožai, odos tekstūra tampa lygesnė, smulkios raukšlelės išsilygina, o didelės sumažėja. Veidas tampa švytintis ir stangrus. Po atliktos veido procedūros, atsižvelgiant į Jūsų veido odos tipą, procedūrą atlikusi kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.

Veido procedūra su hialurono rūgštimi – Seconde Peau kainos

Veido procedūra nuo raukšlių Seconde Peau

210 €

SPECIALUS  ŽIEMOS PASIŪLYMAS. Atliekant bet kurią „Biologique Recherche“ veido procedūrą, dovanojame odos ištyrimą ir diagnostiką „Skin Instant Lab“ aparatu. Pasiūlymas galioja tik SAPIEGOS KLINIKOJE, PAUPYJE.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos