lt

„Second Peau“ regeneruojanti procedūra

Su amžiumi veido odos tekstūra kinta, audiniai praranda elastingumą, jaučiamas sausumo pojūtis, pakinta jos spalva bei atsiranda raukšlių. Visa tai – natūralus procesas, nes bėgant metams hialurono rūgšties kiekis odoje mažėja. Norint išsaugoti gražią, lygią ir jauną odą, reikia šią medžiagą papildyti išoriniais metodais, pasirenkant tinkamas priemones bei procedūras.

„Sapiegos klinikoje“ atliekama veido procedūra „Second Peau” lygina odos reljefą ir regeneruoja, ji skirta brandžiai bei pažeistai odai atstatyti. Šis išskirtinis metodas akivaizdžiai stangrina odą ir efektyviai veikia senėjimo požymius bei yra rekomenduojamas kaip kosmetinė alternatyva injekcijoms.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Tai saugi ir efektyvi procedūra, per kurią veikiama tarpląstelinė matrica ir sustiprinamas odos gebėjimas sulaikyti vandenį. Procedūra apima veido, kaklo ir dekoltė sritis.

Procedūrai atlikti naudojama speciali „Seconde Peau Electrospun“ kaukė, pagaminta iš 80 % hialurono rūgšties ir serumo, sukurto iš pakeliančių ir atjauninančių aktyviųjų veikliųjų medžiagų. Šis pažangus metodas pagreitina ląstelių atsinaujinimą ir optimizuoja regeneraciją, o tai suteikia iškart matomą odos patempimo efektą. Hialurono rūgštis itin svarbi lėtinant senėjimo procesą, ji išlaiko odą drėgną, jauną ir sveiką. Tai vienas pagrindinių komponentų, prisidedančių prie odos audinių atsinaujinimo.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jeigu Jūsų netenkina odos išvaizda, norite atkurti jos elastingumą ir sulėtinti senėjimo procesus, veido procedūra nuo raukšlių „Second Peau” rekomenduojama kaip kosmetinė alternatyva injekcijoms, brandžiai bei pažeistai odai atstatyti.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis?

  • Ši procedūra rekomenduojama kaip kosmetinė alternatyva injekcijoms ir brandžiai bei pažeistai odai atstatyti.
  • Atlikus procedūrą, stangrinamasis poveikis jaučiamas iškart, išryškėja veido bruožai, odos tekstūra tampa lygesnė, smulkios raukšlelės išsilygina, o didelės sumažėja.
  • Nepriklausomi tyrimai parodė, kad atliekant „Second Peau” procedūrą raukšlės ir jų gylis sumažėja iki 63 %.
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Specialaus pasiruošimo nereikia. Prieš atliekant procedūrą, Jūsų veido odos būklę apžiūrės ir įvertins profesionali kosmetologė. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.

Pirmiausia veidas kruopščiai nuvalomas, nuo odos pašalinamos senos ir negyvos ląstelės. Tuomet veido, kaklo ir dekolte sritys padengiamos „Seconde Peau“ serumu. Specialiais pleistrais suformuojama „Electrospun“ kosmetinė kaukė. Pleistrai atitinkamai išdėliojami tose zonose, kuriose labiausiai siekiama sumažinti raukšles: kaktoje, aplink akis, nosį, lūpas, kaklo ir dekoltė srityse. Šis pagrindas pagreitina hialurono rūgšties pasisavinimo efektyvumą, kartu suteikia stangrinamąjį ir glotninamąjį efektą. Pašalinus pleistrus, serumas įmasažuojamas, kol oda jį visiškai įsisavina.

Atlikus procedūrą stangrinamasis poveikis jaučiamas iškart, išryškėja veido bruožai, odos tekstūra tampa lygesnė, smulkios raukšlelės išsilygina, o didelės sumažėja. Veidas tampa švytintis ir stangrus. Po procedūros, atsižvelgdama į Jūsų veido odos tipą, procedūrą atlikusi kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas dėl tolesnės odos priežiūros namie.

Kainos

„Second Peau“ regeneruojanti procedūra

229 €