lt

„Lutronic Accucurv“ kūno stiprinimui

„Lutronic Accucurv“ prietaisas padeda raumenų augimui ir stimuliuoja giliuosius raumenis, kurie sunkiai pasiekiami atliekant paprastus pratimus. Procedūra taip pat padės sumažinti raumenis varginantį skausmą, o patys raumenys sustiprės, kūnas įgaus dailias formas. Kaip visa tai veikia? Guli ir sportuoji – ar gali būti geriau?

Pagalba jūsų kūno formoms dailinti  Pagalba jūsų kūno formoms dailinti 

Pagalba jūsų kūno formoms dailinti 

Vienintelis Lietuvoje „Lutronic Accucurv“ išmanios iEMA (angl. intelligent Electromagnetic Activation) technologijos dėka, generuodamas didelio intensyvumo magnetinį lauką ir nutaikydamas jį į tam tikroje kūno dalyje esančius raumenų sluoksnius, priverčia raumenį susitraukinėti. Taip suaktyvinami motoriniai nervai, stiprinami ir formuojami raumenys.

Magnetinis laukas sukuriamas perduodant energiją į giliuosius raumenų sluoksnius, todėl ši procedūra itin veiksminga siekiant padailinti kūno formas ir sustiprinti raumenis:

 • sėdmenų srityse;
 • pilvo srityje;
 • šlaunų srityse.

 

„Lutronic Accucurv“ aplikatorius pritaikytas dar didesniam jūsų komfortui procedūros metu. Aplikatoriaus antgalis turi 20 laipsnių pakilimo kampą, kuris neleis vibracijai pasiekti nepageidaujamų kūno vietų, tokių kaip gaktikaulis, atliekant pilvo raumenų stimuliaciją.

Rezultatai, kurių galima tikėtis po „Lutronic Accucurv“ procedūrų

Atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad po dviejų savaičių, per kurias buvo atliktos keturios „Lutronic Accucurv“ procedūros pilvo srityje, pacientų:

 • raumenų būklė pagerėjo – padidėjo raumenų masė;
 • sumažėjo riebalinis sluoksnis;
 • sumažėjo tiesiųjų pilvo raumenų diastazė (dažniausiai varginanti moteris po gimdymo).

 

Raumenų masė vidutiniškai padidėjo 17 %, o riebalų masė sumažėjo apie 13 %.

Rekomenduojamas minimalus procedūrų skaičius yra 4 procedūros per 2 savaites, pilnas kursas – 9 procedūros per 3 savaites. 

Nors „Lutronic Accucurv“ gali padėti išryškinti jūsų kūno formas, aukščiausiems rezultatams pasiekti labai svarbu subalansuota mityba ir kokybiškas miegas, prieš procedūrą taip pat reikėtų vengti alkoholio vartojimo. Pasitarus su mūsų specialistais, galima derinti kelias procedūras, pavyzdžiui, „Lutronic Accucurv“ ir „VelaShape III“ papildomų sričių stimuliacijai ar celiulito mažinimui.

*Nuotraukoje pateikti pacientės rezultatai derinant „Lutronic Accucurv“ ir „VelaShape III“ procedūras pilvui. 

Rezultatai, kurių galima tikėtis po „Lutronic Accucurv“ procedūrų Rezultatai, kurių galima tikėtis po „Lutronic Accucurv“ procedūrų

Kodėl verta rinktis?

 • Sumažėja kūno apimtys ir sustiprėja raumenys. 
 • „Lutronic Accucurv – inovatyvus ir efektyvus prietaisas giliai raumenų stimuliacijai. 
 • Suaktyvėja kraujotaka.
 • Pagerėja laikysena.
 • Sumažinami raumenų skausmai.
 • Prietaisas gali stimuliuoti kelis raumenis vienu metu.
Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Ar aš tinkamas kandidatas?

Procedūra puikiai tinka įvairaus sudėjimo žmonėms, norintiems padidinti raumenų masę, pagražinti kūno kontūrus ir paryškinti tas kūno vietas, kurias sunku suformuoti sporto pagalba. 

Jei po gimdymo vargina diastazė (prasiskyrę pilvo raumenys) – „Lutronic Accucurv“ gali jums padėti sumažinti raumenų prasiskyrimą ir atsikratyti riebalinio audinio pertekliaus.

Procedūra neatliekama nėštumo metu, taip pat žmonėms, turintiems širdies stimuliatorius, dirbtinius vožtuvus ar panašius prietaisus.

Kaip veikia „Lutronic Accucurv“?

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Prieš procedūrą

Prieš procedūrą mūsų specialistas jus pakonsultuos, parinks tinkamiausius procedūros parametrus ir patars dėl tolimesnės kurso eigos. Likus valandai iki procedūros rekomenduojama nevartoti skysčių. Procedūra neatliekama nėščiosioms.

Per procedūrą 

Procedūros metu reikėtų dėvėti plonus ir patogius savo atsineštus drabužius. Procedūros metu negalima naudotis mobiliaisiais įrenginiais.

Procedūros trukmė  15-30min.

Po procedūros

Keletą dienų galimai jausitės kaip po intensyvios treniruotės. Iškart po procedūros galėsite grįžti įprastas veiklas, rekomenduojama gerti daugiau vandens. Maksimaliems rezultatams pasiekti kurso metu rekomenduojama vengti alkoholinių gėrimų, taip pat prisižiūrėti savo mitybą.

Kainos

SPECIALUS PASIŪLYMAS stangriam užpakaliukui ar pilvukui  8 procedūros / 1 sritis ( 4 Lutronic + 4 VelaShape III)(-17%)

660 € 549 €

2 procedūros / 1 sritis (30 min) | Vienos procedūros kaina 89 Eur.(-10%)

198 € 178 €

4 procedūros / 1 sritis (30 min) | Vienos procedūros kaina 79 Eur.(-20%)

396 € 317 €

4 procedūros / 2 sritys (60 min) | Vienos procedūros kaina 74 Eur.(-25%)

792 € 594 €

9 procedūros / 1 sritis (30 min) | Vienos procedūros kaina 69 Eur.(-30%)

891 € 624 €

9 procedūros / 2 sritys (60 min) | Vienos procedūros kaina 64 Eur.(-35%)

1782 € 1158 €

Pilvo sritis (30 min)

99 €

Sėdmenų sritis (30 min)

99 €

Šlaunų zona pasirenkant 1 sritį: galinę / priekinę (30 min)

99 €

Daugiau

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“