lt

Kraujagyslinių odos darinių, kapiliarų šalinimas lazeriu

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  Kraujagysliniai odos dariniai (pvz., hemangiomos, „vyno dėmės“), išsiplėtę kapiliarai, odos raudonis – dažniausiai estetinės problemos, keliančios didelį diskomfortą. Veiksmingiausias būdas jas įveikti – lazerinis gydymas.

  „Sapiegos klinikoje“ išsiplėtę kapiliarai ir kraujagyslių dariniai šalinami vienais inovatyviausių lazerių: geltonosios bangos „QuadroStar PRO“, diodiniu „MeDioStar NeXT“ bei JAV gamintojo CANDELA MEDICAL lazeriais „GentleMax PRO“ ir inovatyviausiu „VBeam Perfecta“ pulsiniu dažų lazeriu, jis turi be galo daug antgalių, todėl juos keičiant galima pašalinti net pačius smulkiausius darinius, esančius net jautriausiose veido ir kūno vietose. Visi mūsų klinikoje naudojami lazeriai atitinka naujausius standartus gydant kraujagyslių pažeidimus, tokius kaip: teleangiektazijos, kuperozė, hemangioma, „vyno dėmės“ ir kt. Šiems lazeriams būdinga maksimali hemoglobino absorbcija, itin vertinama lazerinės dermatologijos specialistų. Dėl integruotų vėsinimo sistemų net didesnių odos plotų gydymas yra saugus, nesukeliantis skausmo ir šalutinio poveikio.

  Apie procedūrą Apie procedūrą

  Apie procedūrą

  Per kapiliarų šalinimo procedūrą lazerio spinduliai nukreipiami į pažeistą kraujagyslę ir absorbuojami kraujyje esančio hemoglobino. Dėl to kraujas iškart įšyla. Dėl karščio vidinėje kraujagyslės sienelėje kyla uždegimas, ji pabrinksta ir pamažu (priklausomai nuo kraujagyslės spindžio) įvyksta okliuzija – kraujagyslė užanka.

  Kapiliarų skersmuo ir spalva gali būti įvairūs, tad „Sapiegos klinikoje“ naudojame net trijų lazerių technologijas skirtingo pobūdžio kraujagyslėms šalinti, nes nėra lazerio, kuris galėtų pašalinti visų tipų ir skirtingo gylio kapiliarus.

  Kiekvienas lazerio spindulys turi jam būdingą spalvą, t. y. būdingą bangos ilgį. Paviršinėms išsiplėtusioms raudonoms kraujagyslėms naudojamas geltonosios bangos lazeris „QuadroStarPRO“ (bangos ilgis – 577 nm), kadangi tokias bangas labai gerai absorbuoja kraujyje esantis hemoglobinas, kai vanduo sugeria prastai. Kadangi didžiąją dalį odos sudaro vanduo, lazeris gydo paraudusią odą, o aplinkinė sritis aplink kapiliarus išlieka šalta ir nepažeista. Taigi yra minimali rizika pažeisti šalia esančius audinius.

  Diodinis lazeris „MeDioStar NeXT“ (bangų ilgiai – 800 ir 950 nm) puikiai naikina mėlynas kraujagysles, efektyvus šalinant mažas hemangiomas, piogenines granulomas.

  Lazeryje „GentleMax PRO“ integruotam lazeriui „Nd:YAG“ būdingas ilgesnis bangos ilgis (1 064 nm), todėl jis giliau prasiskverbia į odą ir paveikia giliau esančius kraujagyslių darinius (pvz., hemangiomas), išsiplėtusius kapiliarus (teleangiektazijas).

  „VBeam Perfecta“ (bangų ilgiai –  595nm or 1064nm) pulsinio dažų lazerio gydymo galimybės labai plačios, nes kas turi spalvą, tas gali būti pašalinta: kapiliarai, angiomos, sumušimai, šviesinami randai, šalinamos karpos ir kita. Dauguma pacientų po gydymo šiuo lazeriu pastebi rezultatus iš karto, taip pat šis lazeris gali būti efektyviai naudojamas daugeliui odos tipų.

  Ar esu tinkamas kandidatas ?

  Jeigu kankina išsiplėtę kapiliarai, odos raudonis, kraujagyslių dariniai veido srityje ir kitose kūno vietose – tuomet jų šalinimas lazeriu yra Jums tinkama procedūra. „Sapiegos klinikoje“ prieš kiekvieną procedūrą konsultuodamas gydytojas įvertina gydymo sritis, aptaria būsimus rezultatus ir kitus svarbius klausimus, susijusius su tolesne priežiūra namuose.

  Ar esu tinkamas kandidatas ? Ar esu tinkamas kandidatas ?

  Kodėl verta rinktis?

  • Veiksmingos procedūros atliekamos net su keturių skirtingų tipų lazeriais: geltonosios bangos, diodiniu, „Nd:YAG“ ir pulsiniu dažų lazeriu.
  • Procedūras atlieka profesionalūs gydytojai, turintys ne mažesnę kaip 12 metų patirtį šioje srityje.
  • Greita ir saugi procedūra. Lengvas gijimo laikotarpis.
  • Puikūs estetiniai rezultatai. Nebereikia maskuoti išsiplėtusių kapiliarų veido srityje.
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

  Prieš išsiplėtusių kraujagyslių ar kapiliarų šalinimo procedūrą rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos ar soliariumo).

  Jei vartojate antikoaguliantus, t. y. kraują skystinančius vaistus, pvz.: „Orfariną“, „Aspiriną“, būtina sustabdyti jų vartojimą likus bent 3 dienoms iki procedūros.

  Lazerio išskiriamas šviesos impulsas sukelia lengvus karščio ir dilgčiojimo pojūčius, kurie yra veiksmingo gydymo požymis. Tokiu būdu kraujagyslės ir kapiliarai yra pašalinami, nesukeliant jokio šalutinio poveikio. Iškart po procedūros gydyta vieta trumpai (15 min.) pašaldoma šalčio paketais.

  Išsiplėtusių kraujagyslių ar kapiliarų šalinimo lazeriu procedūra trunka nuo kelių iki keliolikos minučių – tai priklauso nuo pažeidimo dydžio. Po procedūros oda gali parausti ar patinti, taip pat gali būti juntamas karštis, kuris praeina per 24 valandas.

  Po atlikto kapiliarų ar kraujagyslių darinių šalinimo lazeriu rekomenduojame šaldyti gydytą vietą tol, kol nurims kaitimo ir dilgčiojimo pojūčiai.

  Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje bent 6 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (ne mažesnius nei SPF 50), jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

  Taip pat reikia vengti intensyvių fizinių pratimų, karštų maudynių, saunos bent 5 dienas po gydymo procedūros.

  Atsisakyti alkoholio, aštrių prieskonių ar panašių produktų, kadangi jie skatina odos raudonį ir kapiliarų išryškėjimą.

  Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos.

  Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos

  Priklausomai nuo pažeidimo vietos dydžio, po gydymo oda gali parausti, patinti, galbūt jusite karštį. Gali susiformuoti šašeliai ar pūslelės – jų nereikia liesti, o tik dezinfekuoti.

  Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimų (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, palyginti su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

  Labai retais atvejais gali likti randelių.

  Kainos

  Hemangioma, vyšninė angioma

  99 €

  Sritis aplink nosį

  99 €

  Visos nosies sritis

  99 €

  Skruostų sritis

  199 €

  Viso veido sritis

  219 €

  Smakro sritis

  69 €

  Kaktos sritis

  79 €

  Daugybinių kraujagyslinių darinių šalinimas iki 10 vnt.

  199 €

  Daugybinių kraujagyslinių darinių šalinimas nuo 10 iki 20 vnt.

  299 €

  Gyd. dermatovenerologo trumpa konsultacija atliekant procedūrą, poprocedūrinė priežiūra, rinkinys priežiūrai namuose

  49 €

  Daugiau

  Registracija

   Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

   JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

   Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

   Jūsų „Sapiegos klinika“

   D.U.K
   Ar lazeriu šalinant kraujagyslinius darinius nelieka randelių?
   Randeliai po lazeriniu būdu atliktos kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo procedūros – labai retas atvejis. Paraudusios ar patinusios odos požymiai po procedūros išnyksta per 24 valandas, todėl tai – tik trumpalaikis pakitimas.
   Ar gali atsinaujinti buvę kraujagyslių dariniai?
   Dažniausiai pašalinti kraujagyslių dariniai ar kapiliarai neatsinaujina, tačiau yra labai svarbus organizmo polinkis į raudonį, taip pat gyvenimo būdas. Tad laikui bėgant, gali atsirasti naujų kraujagyslių darinių ir išsiplėtusių kapiliarų. Tada vėl nepakeičiamas pagalbininkas yra lazeris.
   Kiek reikės procedūrų iki galutinio rezultato?
   Rezultatas priklauso nuo darinio pobūdžio, dydžio, vietos, spalvos, kapiliarų skersmens. Dažniausiai prireikia 1–4 procedūrų.
   Ar galima šalinti kraujagyslių darinius vasarą?
   Geriausia šias procedūras planuoti šaltuoju metų laiku. Per procedūrą oda turi būti neįdegusi. Po procedūros, norint išvengti hiperpigmentacijos, rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių, naudoti apsauginius kremus nuo saulės (SPF 50).
   Ar procedūra skausminga?
   Per procedūrą gali būti juntamas karštis, dilgčiojimas. Šaldant paveiktą vietą sumažinamas diskomfortas.
   Daugiau