lt

Estetinė dermatologija

Grožio injekcijos – viena populiariausių estetinės dermatologijos procedūrų, siekiant išsaugoti odos jaunystę ir gyvybingumą, o kartais – atsikratyti kai kurių trūkumų. Šios procedūros tokios populiarios visų pirma dėl to, kad tai nechirurginis gydymo būdas, todėl jos yra beveik neskausmingos, lengvai ir greitai atliekamos. Antra, iš karto po intervencijos galima grįžti prie darbų ir įprasto gyvenimo ritmo, nekamuoja patinimai ir skausmai. O svarbiausia – po šių procedūrų yra kur kas mažiau galimybių įvykti komplikacijoms.

Populiariausios mūsų estetinės procedūros – hialurono rūgšties ir botulino injekcijos. Hialurono rūgštis – natūrali medžiaga, kurią gamina mūsų oda. Viena stebuklinga hialurono molekulė savyje geba išsaugoti šimtą kartų daugiau drėgmės nei pati sveria. Tačiau senstant hialurono rūgšties gamyba sumažėja, dėl ko sulėtėja ir kolageno – vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą, sintezė, todėl mūsų oda praranda drėgmę ir stangrumą, atsiranda raukšlės.

Hialurono injekcijos – tai ypač koncentruoti hialurono rūgšties užpildai, kurių suleidus į veido odą, po kurio laiko ji pati aktyviai pradeda gaminti nuosavą hialurono rūgštį bei kolageną, oda yra sudrėkinamas, sustangrėja, ryškiai sumažėja raukšlės.

Mūsų klinikoje hialurono rūgštimi taip pat koreguojamas skruostų tūris, veido ovalas, įdubę paakiai. Šiais tikslais yra naudojami dideliu klampumu pasižymintys hialurono rūgšties užpildai. Injekcijos metu atstatomos prarastos skruostų ir/ar smakro audinių apimtys, pripildomi paakiai, todėl gaunamas švelniai patemptos odos efektas.

Jei norite greitai atgaivinti veido odą, atkurti jos drėgmę, elastingumą, suteikti švytėjimą, išbandykite biorevitalizacijos procedūrą. Jos metu taip pat naudojama hialurono rūgštis, kuri stebėtinai pagerina odos drėgmės lygį, išlygina smulkias raukšleles, oda tampa skaistesnė ir pastebimai jaunesnė.

Na o jei trokštate putlių lūpų, ir čia pagelbės hialurono injekcijos. Atlikus injekciją, lūpos tampa pilnesnės, paryškinamas jų raudonis, taip pat galima išryškinti konkrečias lūpų sritis.

Botulino toksinas, kitaip vadinamas botoksu, yra natūraliai bakterijų Clostridium botulinum gaminama medžiaga. Toksinu jis vadinamas, kadangi turi savybę sukelti raumenų paralyžių. Grožio medicinoje šis toksinas naudojamas ypač mažomis dozėmis, visų pirma jį išgryninus, o vėliau praskiedus žmogaus natūralią terpę atitinkančiu fiziologiniu tirpalu.

Taip paruošto botulino injekcijos suleidžiama į tam tikrus veido raumenis ir po kelių dienų šis raumuo nustoja susitraukinėti arba jo susitraukimai smarkiai susilpnėja, o dėl raumenų susitraukinėjimo atsiradusios raukšlės išsilygina. Beje, botulino injekcijos naudojamos ir gydant hiperhidrozę – pagausėjusį prakaitavimą.

Ši procedūra atliekama mūsų klinikoje. Taip „Sapiegos klinikoje“ galima „pasimėgauti“ vadinamaisiais grožio kokteiliais – mezoterapijos procedūromis veido bei galvos odai, kuomet į viršutinius odos sluoksnius mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai, stipriai pagerinantys veido odos kokybę bei stiprinantys plaukus, stabdantys jų slinkimo procesą.