lt

Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu vyrams

Populiariausios plaukų šalinimo procedūros vyrams dažnai atliekamos nugaros ir pečių srityje, pažastų, pilvo ir krūtinės srityse, bikini zonoje, barzdos ir kaklo linijai formuoti.

Jei norite, kad išnyktų nugaros, krūtinės ir pilvo arba pažastų plaukuotumas, tuomet aleksandrito lazeris gali būti jūsų pasirinkimas, kurį išbandžius turbūt nesinorės jokiu kitu būdu rūpintis savo švelnia oda. Atsikratykite iki 90 % nepageidaujamų plaukų ir kylančių problemų juos šalinant – bėrimai, įdrėskimai, įpjovimai ar kankinantis skausmas depiliacijos metu liks praeityje.

SAPIEGOS klinikos profesionalai, turintys daugiau nei 9 metų plaukelių šalinimo lazeriu patirtį procedūras atlieka tik pasaulyje pripažintais ir auksinius standartu vadinamais „Syneron Candela“ aleksandrito lazeriais „GentleLase PRO“, „GentleMax PRO“ ir naujausiuoju 2022 m. „GentleMax PRO PLUS“. 

Visi mūsų naudojami lazeriai turi įdiegtas skausmą mažinančias technologijas, todėl nereikės odos tepti jokiais šaldančiais geliais, o nemalonus pojūtis bus minimalus. Procedūrų metu komfortas pasiekiamas DCD sistemos arba šaldančios oro srovės dėka.

Su galingiausiu lazeriu „GentleMax PRO PLUS“:

 • Plaukelių šalinimo procedūros dar greitesnės dėl dažnesnių pulsacijų ir didesnio padengiamo ploto. Tai ypač aktualu vyrams, kuriems yra šalinami nugaros ar krūtinės plaukai.
 • Procedūros gali būti atliktos net ir šviesesnio plauko ar tamsesnės odos pacientams.
 • Procedūros  mažai skausmingos.

CANDELA Alexandrite lazeriai taip pat atitinka aukščiausius medicininius reikalavimus ir turi „Medical device“ ir „Full Quality Assurance System“ sertifikatus.

Viena populiariausių procedūrų pasaulyje Viena populiariausių procedūrų pasaulyje

Viena populiariausių procedūrų pasaulyje

Lazerinės plaukų šalinimo procedūros stulbinamu greičiu populiarėja visame pasaulyje. Kodėl? Visų pirma, jos veiksmingai sprendžia medicinines ir estetines problemas, kartu ir su jomis susijusius psichologinius sunkumus. Be to, taupomas jūsų laikas: plaukų šalinimas lazeriu suteikia ilgalaikį rezultatą, todėl nebereikia kone kasdien atlikti varginančių plaukelių šalinimo procedūrų. Pasirinkus lazerines procedūras, itin pagerėja odos kokybė – ji nebedirginama skustuvo ašmenimis, depiliaciniu vašku ar epiliatoriumi, sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė. Plaukų šalinimas „Syneron Candela“ aleksandrito lazeriais „GentleLase PRO“, „GentleMax PRO“ ir naujausiu – galingiausiu 2022m. „GentleMax PRO PLUS“ yra saugus, nes 755 nm gylyje lazerio šviesa selektyviai sąveikauja su plauko melaninu odoje, tačiau nepažeidžia aplinkinių audinių, t. y. vyksta selektyvi fototermolizė. Esant tamsesnio tipo odai, specialistas gali derinti kelias bangas vienos procedūros metu, t. y. aleksandrito lazerį su „Nd:YAG“ lazeriu, kuris pasiekia giliau esančius folikulus (bangos ilgis – 1064 nm) ir užtikrina procedūros saugumą net ir tamsesnės odos savininkams.

Skirtingai nuo kitų būdų, plaukelių šalinimas aleksandrito lazeriu užtikrina ilgalaikius rezultatus. Gali pasirodyti, kad tai brangus malonumas, tačiau galiausiai investicija yra gerokai mažesnė, nei plaukelius nuolat depiliuojant vašku ar skutantis peiliukais.

Moksliškai įrodyta, kad aleksandrito lazerio šviesa efektyviau reabsorbuojasi į plauko melaniną, todėl iki tobulo rezultato reikia mažiau procedūrų, palyginti su kitais lazeriais. Štai kodėl 20 metų „GentleLase PRO“ lazeriai yra industrijos auksinis standartas. O rezultatai matomi jau po pirmosios procedūros.

Ar procedūra veiksminga?

Idealus kandidatas plaukelių šalinimo lazeriu procedūrai – tai žmogus, turintis šviesią neįdegusią odą ir tamsius plaukus.

Taigi procedūros efektyvumas priklauso nuo paciento odos tipo ir plaukų spalvos, storio ir šaknų gylio. Kuo tamsesnis bei storesnis plaukas ir šviesesnė aplinkinė oda, tuo efektyvesni rezultatai. Gležno šviesesnio plauko savininkams teks atlikti daugiau procedūrų, nei turintiems tamsius plaukus. Be to, efektyvumas priklauso ir nuo paciento endokrininės sistemos. Tinkamai ir laiku atlikus procedūrą, jau po vieno karto iškrenta iki 20 % plaukų!

 

Po procedūros nebevargina:

+ Sudirgusi oda – ji tampa švelnesnė ir lygesnė, nes nebėra varginama skutimosi peiliukais ar depiliacijomis.

+ Įaugantys plaukeliai – nes po procedūrų kurso jų tiesiog nebelieka.

+ Spuogeliai, pūlinukai ir po bėrimo liekančios rusvos dėmelės – oda nebedirginama atsigauna.

Ar procedūra veiksminga? Ar procedūra veiksminga?
Nuo ko pradėti? Nuo ko pradėti?

Nuo ko pradėti?

SAPIEGOS klinika, garsėjanti profesionaliais specialistais ir vienais moderniausių lazerių šalyje, yra ideali lazerinės depiliacijos vieta. Mūsų specialistai kasmet atlieka per 8 000 plaukelių šalinimo lazeriu procedūrų savo klientams.

Lazerinių technologijų srityje dirbame daugiau nei 9 metus. Nuolat domimės šios rinkos naujovėmis, išbandome siūlomus naujus lazerių sprendimus, kad galėtume savo klientams padėti pasiekti geriausius rezultatus nepriklausomai nuo odos ir plaukelių tipo ar spalvos. Esame įsitikinę, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra veiksmingiausias, patogiausias ir šiuolaikiškiausias pasirinkimas.

Norėdami užtikrinti maksimalų saugumą ir komfortą, prieš pirmąją procedūrą klinikos specialistai suteikia išsamią nemokamą konsultaciją. Jos metu aptariama procedūros eiga, lazerio veikimo principai, atsakoma į visus iškilusius klausimus ir atliekamas mažo ploto testinė procedūra (angl. spot test). Šis bandymas padeda įvertinti, kaip oda reaguoja į lazerio šviesą, be to, leidžia geriau suprasti, kokių pojūčių galima tikėtis procedūros metu. Per konsultaciją specialistas, įvertinęs Jūsų odos bei plaukelių tipą ir individualią situaciją, rekomenduoja preliminarią kurso trukmę, per kurią turėtų būti pasiekti norimi rezultatai. Dažniausiai kursą sudaro 6–8 procedūros.

Rezultatas – pavydėtinai lygi oda be plaukelių ir sutaupyta marios laiko! Nusprendę pašalinti nepageidaujamus kūno plaukelius lazeriu, įrodote, kad Jūsų požiūris į savo kūną ir laiko planavimą atitinka XXI amžiaus požiūrį.

Na, o jei turite abejonių, registruokitės į nemokamą plaukelių šalinimo konsultaciją, kurios metu gydytojas atsakys į jums kylančius klausimus ir atliks testinę procedūrą

Kodėl verta rinktis?

 • Efektyvios procedūros atliekamos su pasaulyje pripažintais aleksandrito lazeriais „GentleLase PRO“, „GentleMax PRO“ ir naujausiu 2022m. „GentleMax PRO PLUS“.
 • Procedūras atlieka gydytojai ir specialistai pagal aukščiausius medicinos standartus.
 • Nebereikės gaišti laiko ir švaistyti pinigų įprastoms procedūroms: depiliacijai, epiliacijai ir skutimuisi peiliuku.
 • Nebevargins įaugantys plaukeliai.

+ Efektyviai + Greitai + Rezultatyviai

Žiūrėkite daugiau

Pasiruošimas procedūroms 

Prieš lazerinę depiliaciją plaukeliai turi būti švariai nuskusti. Prieš atliekant barzdos linijos formavimą rekomenduojame apsilankyti pas profesionalų barzdaskutį, kuris suformuos norimą barzdos liniją – ja vadovaudamiesi mes atliksime depiliaciją lazeriu.

Dėl bikini zonos depiliacijos jus pakonsultuos mūsų specialistas. Plaukeliai gali būti šalinami brazilišku būdu pašalinami visi plaukai priekyje ir gale, t. y. perianalinių ir lytinių organų zonose, įskaitant kapšelį.*

*Atliekant bikini depiliaciją sėdmenų plaukai nėra šalinami. 

Pasiruošimas procedūroms  Pasiruošimas procedūroms 
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

 • 4 savaites prieš plaukelių šalinimo procedūrą lazeriu rekomenduojame nesideginti saulėje ar soliariume, nenaudoti savaiminio įdegio kremų.
 • 4 savaites iki procedūros rekomenduojame plaukelių nedepiliuoti, nepešioti, nenaudoti elektrinių epiliatorių (plaukelius skusti galima).
 • Prieš procedūrą (likus 12–24 h) plaukelius švariai nuskuskite.
 • Jei vartojate antibiotikus, rekomenduojame procedūrą atidėti. Dėl konkrečių Jūsų vartojamų vaistų, papildų ar žolinių preparatų pasitarkite su procedūrą atliekančiu gydytoju.
 • Jei vartojate izotretinoino vaistą spuogams gydyti, nuo jo vartojimo pradžios iki pirmosios plaukelių šalinimo procedūros turi praeiti apie 6 mėnesius.
 • Jei susiduriate su periodine pūsleline veido srityje (Herpes Simplex), rekomenduojame procedūras atlikti po profilaktinio gydymo.
 • Procedūra neatliekama tatuiruočių srityse.

Švariai nuvalius odą, prie jos pridedamas lazerio antgalis, ir specialistas juo manevruoja konkrečios plaukelių šalinimo zonos ribose. Procedūros metu aleksandrito lazeris generuoja 755 nm ilgio spindulius, kurie įsiskverbia į odą kelių milimetrų gylyje tam, kad pasiektų plauko folikulą. Kai energija pasiekia plauko stiebo struktūroje esantį pigmentą melaniną (rudą spalvą), spinduliai absorbuojami ir paverčiami karščiu, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą bei ląsteles, atsakingas už plauko augimą. Plauko gyvavimo laikotarpis skirstomas į tris fazes: aktyvaus augimo (anageno), nykimo (katageno) ir ramybės (telogeno). Būtent augimo (anageno) fazės plaukus galima šalinti lazeriu. Vienu metu tik dalis plaukų būna augimo fazės, todėl vienos procedūros nepakanka.

Esant tamsesnio tipo odai, naudojamas dviejų bangų GentleMax PRO lazeris, kuris turi galimybę aleksandrito lazerį derinti su „Nd:YAG“ lazeriu – taip užtikrinamas saugumas tamsesnio gymio pacientams.

Ar procedūra – skausminga?
„Sapiegos klinikoje“ plaukai šalinami aleksandrito lazeriais „GentleLase PRO“ ir „GentleMax PRO“, kurie pasaulyje pripažinti kaip „auksinis standartas“ ir yra šių laikų technologijų kūriniai, užtikrinantys greitą, saugią ir tik minimalų diskomfortą sukeliančią procedūrą. Procedūros metu naudojama šalto oro vokiška sistema „Zimmer CRYO“, kurios dėka užtikrinamas procedūros komfortas.

Kiek trunka procedūra?
Procedūrų trukmė stebėtinai trumpa. Ji priklauso nuo konkrečios kūno zonos: šalinant plaukelius nuo mažesnių zonų, tokių kaip pažastų, procedūra gali trukti vos kelias minutes, tačiau šalinant plaukelius bikinio zonoje, tikėtina 15–20 min. trukmė.

Kiek procedūrų reikia, kad ilgam atsisveikintumėte su plaukeliais?
Ilgai išliekančiam efektui užtikrinti paprastai pakanka nuo 4 iki 8 procedūrų. Jas rekomenduojama atlikti kas 4–10 savaičių, atsižvelgiant į tai, kurioje kūno vietoje atliekama. Svarbu daryti pertraukas, nes lazerio šviesa geriausiai sąveikauja su augimo, t. y. anageno, fazės plauko melaninu.

Kokiose zonose plaukelius galima šalinti?

Plaukelius šalinančio lazerio taikymo spektras labai platus. Vyrai dažniausiai pageidauja šalinti plaukelius kaklo, bikini, pažastų, nugaros ar pilvo zonose. Be abejo, plaukelius galima šalinti įvairiose kūno vietose, tačiau yra kelios išimtys – tai akių vokai bei akies obuolio zona.

Rekomenduojame 4 savaites po procedūros vengti deginimosi saulėje ir soliariume, atviras kūno vietas tepti kremu su SPF 50 apsauga.

Dažniausiai pasitaikantys nepageidaujami reiškiniai po plaukelių šalinimo lazeriu:

 • Vienas dažniausių – odos aplink folikulus patinimas ir paraudimas, tai gali tęstis nuo kelių minučių iki kelių valandų;
 • Retos nudegimo komplikacijos – jų pasitaiko arba dėl paciento vartojamų vaistinių preparatų (pvz., geriamų antibiotikų, izotretinoino), tada išsivysto trumpalaikis jautrumas šviesai, t. y. fotosensibilizacija, arba dėl parinktų per stiprių lazerio parametrų. Štai kodėl taip svarbu procedūras patikėti sertifikuotiems medicinos specialistams, kurie turi sukaupę ilgalaikę patirtį, geba parinkti tinkamus lazerio parametrus bei įvertinti visas galimas rizikas.

Kainos

Ypatingi pasiūlymai! Perkant internetu taikoma iki - 58% nuolaida
Pasiūlymai vyrams
1
4
6
8
Geriausia kaina
Pažastys
59 €
79 € -25%
196 €
316 € -38%
1 proc. kaina: 49 €
234 €
474 € -51%
1 proc. kaina: 39 €
280 €
632 € -56%
1 proc. kaina: 35 €
Top kaina
III. Bikini (klasikinis / braziliškas) + pažastys
99 €
176 € -44%
384 €
704 € -45%
1 proc. kaina: 96 €
552 €
1056 € -48%
1 proc. kaina: 92 €
712 €
1408 € -49%
1 proc. kaina: 89 €
Top kaina
X. Pažastys + pilvo sritis + pilna krūtinė
189 €
240 € -21%
716 €
960 € -25%
1 proc. kaina: 179 €
954 €
1440 € -34%
1 proc. kaina: 159 €
1352 €
1920 € -30%
1 proc. kaina: 169 €
Top kaina
XI. Pažastys + pečiai + pilna nugara
159 €
275 € -42%
596 €
1100 € -46%
1 proc. kaina: 149 €
834 €
1650 € -49%
1 proc. kaina: 139 €
1032 €
2200 € -53%
1 proc. kaina: 129 €
Top kaina
XII. Pilna nugara + krūtinė + pilvas
189 €
275 € -31%
716 €
1100 € -35%
1 proc. kaina: 179 €
954 €
1650 € -42%
1 proc. kaina: 159 €
1192 €
2200 € -46%
1 proc. kaina: 149 €
Top kaina
XIII. Pilnas vyriškas torasa
219 €
357 € -39%
836 €
1428 € -41%
1 proc. kaina: 209 €
1134 €
2142 € -47%
1 proc. kaina: 189 €
1432 €
2856 € -50%
1 proc. kaina: 179 €
Top kaina
XIV. Pilna barzdos sritis (kaklas, skruostai, smakras, viršutinė lūpa)
139 €
473 €
556 € -15%
1 proc. kaina: 118 €
667 €
834 € -20%
1 proc. kaina: 111 €
834 €
1112 € -25%
1 proc. kaina: 104 €
Top kaina
XV. Visas kūnas (veidas, pažastys, krūtinė, nugara, pilvas, rankos, bikini, kojos)
475 €
951 € -50%
1712 €
3804 € -55%
1 proc. kaina: 428 €
2280 €
5706 € -60%
1 proc. kaina: 380 €
2392 €
7608 € -69%
1 proc. kaina: 299 €
Top kaina

Turite klausimų ir abejonių? Registruokitės NEMOKAMAI konsultacijai ir mažo ploto testinei procedūrai (angl. spot test) pas mūsų plaukelių šalinimo specialistus.

>> REGISTRUOTIS <<