lt

Morpheus8 odos atjauninimas

Tai inovatyvi procedūra, kuri ne tik padeda atjauninti odą, bet ir suteikia ilgalaikių rezultatų. Ar esate pasiruošę pamatyti save naujoje šviesoje su Morpheus8? 

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Morpheus8 – tai revoliucinis odos atjauninimo metodas, kuris suteikia dvigubą efektą derinant mikroadatinę ir radijo dažnio terapijas. Ši procedūra yra skirta tiems, kurie nori pagerinti odos tekstūrą, sumažinti raukšles ir odos nelygumus, padidinti odos stangrumą ir suteikti jai jaunystės spindesio, atsikratyti celiulito ar nepageidaujamų riebalų kūno srityje. Morpheus8 unikalumas slypi giluminėje odos stimuliacijoje, kurios metu suaktyvinama kolageno ir elastino gamyba. Tai skatina ilgalaikius odos atsinaujinimo procesus. Tai idealus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems alternatyvos chirurginiams metodams. Procedūra puikiai tinka norint pagerinti odos tekstūrą, mažinti porų dydį, atkurti odos stangrumą ir netgi sumažinti aknės randus bei pigmentaciją.  

Rezultatai 

Po Morpheus8 procedūros galima tikėtis šių rezultatų: 

  • Odos porų sumažėjimas; 
  • Žymiai sumažėjusios raukšlės ir odos nelygumai; 
  • Stangresnė, lygesnė ir jaunatviškesnė oda; 
  • Pagerėjusi odos tekstūra ir spalva;  

Labiausiai pastebimi rezultatai atsiranda po trijų savaičių, o tobulėjimas tęsiasi iki trijų mėnesių po gydymo. Po procedūrų kurso efektas gali išlikti iki metų. 

“Botulino toksino injekcijos man buvo atliktos prieš pusę metų, ir nors jų poveikis seniai išnyko, mano kaktos ir akių sritis vis dar atrodo lygi ir švytinti. Tai – Morpheus8 stebuklas,” – teigia COSMOPOLITAN grožio redaktorė Lauren Balsamo 

Kokioms kūno sritims gali būti atliekama procedūra? 

Morpheus8 gali būti naudojamas bet kurioje kūno srityje. Dažniausiai gydomos sritys yra veidas, periorbitalinė zona (aplink akis), kaklas, dekoltė, pilvas, šlaunys, kojos ir sėdmenys.  

Morpheus8 – procedūra, kuriai neatsispyrė net žvaigždės

Morpheus8 procedūra – tai ne tik efektyvus būdas atjauninti odą, bet ir tikras fenomenas grožio industrijoje, išpopuliarėjęs visame pasaulyje. Šią procedūrą jau išbandė ir į savo grožio rutiną įsitraukė tokios pasaulio žvaigždės kaip Kim Kardashian. Ji ne tik pati išbandė šią procedūrą, bet ir viešai pasidalijo savo patirtimi, paskatindama tūkstančius žmonių išbandyti Morpheus8. Pasak straipsnio, paskelbto prestižiniame žurnale Elle žiūrėti straipsnį čia, Kim Kardashian Morpheus8 procedūrą pasirinko siekdama ne tik pagerinti odos būklę, bet ir pabrėžti savo pilvo raumenis. Tai rodo, kad Morpheus8 yra universali procedūra, galinti pasiūlyti sprendimus ne tik veido odai atjauninti, bet ir kūno kontūrų formavimui. 

Kodėl Morpheus8 yra tokia populiari? 

Morpheus8 išskirtinumą lemia jos universalumas ir galimybė pasiūlyti individualizuotus sprendimus kiekvienam klientui. Procedūra suteikia odai natūralaus stangrumo, o taip pat veiksmingai naikina riebalų ląsteles problematinėse srityse, pavyzdžiui, ant pilvo, kaip Kim Kardashian atveju. Tai yra modernus ir inovatyvus būdas pasirūpinti savo išvaizda, kurį pasirinko net pasaulio žvaigždės. Itin efektyvūs rezultatai pastebimi šalinant celiulitą, strijas, stangrinant suglebusią odą po gimdymo.  

Morpheus8 – procedūra, kuriai neatsispyrė net žvaigždės Morpheus8 – procedūra, kuriai neatsispyrė net žvaigždės

Morpheus8 yra puikiai derinama ir su SCULPTRA injekcijomis

Viskas prasideda nuo kolageno… Nuo dvidešimties metų, dėl natūralaus senėjimo proceso, aplinkos iššūkių bei genetikos, kolageno mūsų odoje natūraliai mažėja maždaug 1% kasmet. Tai sukelia odos plonėjimą, formuojasi raukšlės ir raukšlelės, kurios išduoda mūsų amžių. 

Kolagenas yra esminis odos komponentas, suteikiantis jai struktūrą, drėgmę ir elastingumą. Mūsų inovatyvus požiūris, jungiantis SCULPTRA – naujos kartos bioaktyvatorių, kuris palaipsniui atkuria odos struktūrą ir MORPHEUS8 procedūras, leidžia maksimaliai padidinti kolageno gamybą. Šis duetas ne tik atjaunina odą, bet ir suteikia jai papildomo stangrumo ir natūralaus liftingo efektą.  

Dėl to Morpheus8 ir SCULPTRA kombinacija jau yra pelniusi ne vieną sėkmingą rezultatą ir tai šių metų unikaliausias procedūrų derinys!

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Ar aš tinkamas kandidatas?

Morpheus8 tinka tiek moterims, tiek vyrams, kurie nori pagerinti savo odos būklę ir atrodyti jauniau be chirurginių procedūrų. Idealiai tinka tiems, kurie pastebi odos elastingumo praradimą, raukšles, odos nelygumus ar nori pagerinti odos tekstūrą ir tonusą. 

Kada negalima atlikti Morpheus8 procedūros? 

Morpheus8 procedūros nerekomenduojama atlikti nėščioms ir žindančioms moterims, taip pat asmenims, sergantiems odos infekcijomis, turintiems aktyvius uždegiminius procesus gydomojoje srityje, turintiems širdies stimuliatorius. 

Žiūrėkite daugiau

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Prieš procedūrą 

Prieš atliekant procedūrą, ant numatomos gydyti srities užtepamas vietinis anestetikas ir paliekamas iki 30 minučių. Taip nuskausminama odos sritis, todėl procedūros metu jaučiamas mažesnis diskomforto jausmas. 

Procedūros metu 

Atliekant procedūrą aparato jutiklis tiksliai pakartotinai priglaudžiamas prie gydomos odos paviršiaus. Tuo metu sterilios mikroadatėlės prasiskverbia į odą bei padaro mikroperforacijas, kuriomis radiodažnio bangos pasieka gilesnius odos sluoksnius. Norint paveikti skirtingus odos gylius, veikiamoje odos srityje jutikliu pereinama keletą kartų. 

Po procedūros 

Po procedūros gali pasireikšti nedidelis odos paraudimas ar patinimas, kuris paprastai išnyksta per kelias dienas. Mikroadatėlių dūrių vietose gali likti smulkių kraujo šašelių. Po procedūros ant veido užtepama raminamojo kremo. Namuose rekomenduojama vadovautis gydytojo pateiktomis rekomendacijos po procedūros. Taip pat rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių ir naudoti SPF50 kremą. 

Kainos

GLOW better MORPHEUS + SCULPTRA | veido + kaklo sritis (-36%)

1098 € 698 €

Veido sritis(-26%)

549 € 405 €

Veido sritis | 2 procedūrų kursas(-36%)

1098 € 700 €

Veido + kaklo sritys (-28%)

589 € 425 €

Veido + kaklo sritys | 2 procedūrų kursas(-36%)

1178 € 750 €

Veido + kaklo + akių sritys (-17%)

639 € 529 €

Veido + kaklo + akių sritys | 2 procedūrų kursas(-34%)

1278 € 840 €

Dekoltė sritis(-17%)

529 € 439 €

Dekoltė sritis | 2 procedūrų kursas(-30%)

1058 € 738 €

Pilvo sritis(-16%)

669 € 559 €

Pilvo sritis | 2 procedūrų kursas(-27%)

1338 € 978 €

Didelė kūno sritis (-19%)

699 € 569 €

Didelė kūno sritis | 2 procedūrų kursas(-29%)

1398 € 998 €

PRP terapija sustiprinanti poveikį procedūros metu*(-50%)

279 € 139 €

NCTF 135 sustiprinantis procedūros poveikį*(-23%)

129 € 99 €

Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą

NEMOKAMAI

Daugiau

*Atliekama tos pačios procedūros metu