lt

SCULPTRA: Ilgalaikio poveikio biostimuliacija

Svajojate apie jaunatviškai gyvybingą, stangresnę bei elastingesnę odą? SCULPTRA biostimuliacijos dėka, tai gali virsti realybe. Skatindama natūralią kolageno gamybą organizme, ji ne tik akimirksniu pagerina odos būklę, bet ir užtikrina net iki 25 mėnesių išliekančius, itin natūraliai atrodančius rezultatus.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

SCULPTRA – tai bioaktyvatorius, kuris palaipsniui atkuria odos struktūrą, mažina raukšles ir raukšleles, suteikia veidui tūrio bei atkuria jaunatvišką išvaizdą. Skirtingai nuo kitų užpildų, SCULPTRA veikia giliai po oda ir skatina natūralią kolageno gamybą.

Rezultatai, kurių galima tikėtis po procedūros 

Naujausi tyrimai rodo, jog SCULPTRA pasižymi ilgalaikiais rezultatais: efektyviai koreguoja raukšles skruostų srityje, gerina odos stangrumą bei suteikia švytėjimo.

Vienas iš didžiausių SCULPTRA bioaktyvatorius pranašumų yra tai, jog jis veikia natūraliai ir palaipsniui. Taip ne tik iš karto pagerinama odos būklė, bet ir užtikrinamas ilgalaikis poveikis. Tai pirmasis ir originalus kolageno skatinimo produktas, kurio efektai gali išlikti net iki 25 mėnesių.

Kaip veikia SCULPTRA?

SCULPTRA sudėtyje esanti poli-L-pieno rūgštis (PLLA) veikia kaip karkasas, padedantis palaikyti ir atkurti odos vidinę struktūrą. Kartu skatinama natūrali kolageno gamyba, dėl kurios oda tampa tvirtesnė, elastingesnė ir švytinti. Tyrimai parodė, kad SCULPTRA procedūra jau po trijų mėnesių sugebėjo padidinti I kolageno kiekį net 66,5 %.

Norint pasiekti optimalius rezultatus, Jums bus reikalingas kas 4–6 savaites atliekamas 3 procedūrų kursas. Tai leidžia produktui palaipsniui integruotis ir maksimaliai skatinti kolageno gamybą. Rezultatai tampa pastebimi ir toliau ryškėja per pirmąsias kelias savaites po paskutinės procedūros. Maksimalus poveikis pasiekiamas per 10 mėnesių, nes odos struktūra atstatoma kolageno gamybai vykstant palaipsniui.

Kaip veikia SCULPTRA? Kaip veikia SCULPTRA?

Ar aš tinkamas kandidatas? 

Dėl unikalios, spalvai nejautrios technologijos, SCULPTRA procedūra tinka įvairių odos tipų asmenims, įskaitant ir tamsesnius odos atspalvius. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško ne tik momentinių rezultatų, bet nori ilgalaikio odos atjauninimo efekto.

Derinimas su kitomis procedūromis 

SCULPTRA puikiai dera su kitomis estetinės medicinos procedūromis, pavyzdžiui, su „Morpheus8“. Ši kombinacija tobulai tinka siekiant visiško ir ilgalaikio odos atjauninimo.

Kada SCULPTRA procedūros atlikti negalima?   

Dėl galimų kontraindikacijų prieš procedūrą būtina pasikonsultuoti su gydytoju. SCULPTRA netinka asmenims, kurie yra alergiški bet kurioms produkto sudedamosioms dalims.

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Prieš procedūrą 

Prieš procedūrą būtina konsultacija su specialistu. Jos metu bus įvertinta Jūsų odos būklė ir nustatyta, ar esate tinkamas kandidatas jai atlikti.

Procedūros metu 

Procedūros metu į reikiamą odos sritį tolygiai ir tiksliai suleidžiamas nedidelis kiekis SCULPTRA preparato. Procedūra trunka apie 30–60 minučių, priklausomai nuo gydomos srities ir individualių poreikių.

Po procedūros 

Po procedūros gali pasireikšti nedidelis odos paraudimas ar patinimas, kuris paprastai išnyksta per kelias dienas. Kolageno gamyba vyksta palaipsniui, tad maksimalus poveikis pasiekiamas per 10 mėnesių.

Kainos

Biostimuliacija SCULPTRA® injekcijomis

Nuo 439 €