lt

Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu – NEMOKAMA konsultacija

„Sapiegos klinika“, garsėjanti profesionaliais specialistais, vienais moderniausių lazerių šalyje, yra ideali lazerinės depiliacijos vieta. Mūsų specialistai kasmet atlieka per 8 000 plaukelių šalinimo lazeriu procedūrų savo klientams.

Lazerinių technologijų srityje dirbame daugiau nei 9 metus. Nuolat domimės šios rinkos naujovėmis, išbandome siūlomus naujus lazerių sprendimus, kad galėtume savo klientams padėti pasiekti geriausius rezultatus, kokio tipo oda ar plaukeliai bebūtų. Esame įsitikinę, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra veiksmingiausias, patogiausias ir šiuolaikiškiausias pasirinkimas.

Norėdami užtikrinti maksimalų saugumą ir komfortą, prieš pirmąją procedūrą klinikos specialistai suteikia išsamią nemokamą konsultaciją. Jos metu aptariama procedūros eiga, lazerio veikimo principai, atsakoma į visus iškilusius klausimus ir atliekamas mažo ploto testinė procedūra (angl. spot test). Šis bandymas padeda įvertinti, kaip oda reaguoja į lazerio šviesą, be to, leidžia geriau suprasti, kokių pojūčių galima tikėtis plaukų šalinimo aleksandrito lazeriu procedūros metu. Per konsultaciją specialistas, įvertinęs Jūsų odos bei plaukelių tipą ir individualią situaciją, rekomenduoja preliminarią kurso trukmę, per kurią pavyks pasiekti norimus rezultatus. Dažniausiai kursą sudaro 6-8 procedūros.

Rezultatas – pavydėtinai lygi oda be plaukelių ir sutaupytos marios laiko! Nusprendę, kad plaukų šalinimas lazeriu jums yra naudingas, įrodote, kad Jūsų požiūris į savo kūną ir laiko planavimą atitinka XXI amžiaus požiūrį.

Registruokitės į nemokama plaukelių šalinimo konsultaciją, kurios metu gydytojas atsakys į jums kylančius klausimus ir atliks testinę procedūrą.

Kainos

Ypatingi pasiūlymai plaukelių šalinimui iki -58% NUOLAIDOS

Plaukelių šalinimo konsultacija + testinė procedūra

NEMOKAMAI

Registracija

    Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

    JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

    Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

    Jūsų „Sapiegos klinika“