lt

EMFACE veido pakėlimas ir patempimas

Veido pakėlimas ir patempimas su EMFACE

Senstant, elastingumą bei stangrumą praranda ne tik oda, bet ir veido raumenys, poodinis jungiamasis audinys bei veido kontūrą formuojanti viršutinė raumenų aponeurotinė sistema. Veido audiniai tarsi nuslenka žemyn, veidas sudrimba, apatinis žandikaulis praranda kontūrą.

Stimuliuojant tam tikrus keliamuosius veido raumenis, padidinus jų elastingumą ir tūrį, galima išgauti visiškai natūralų veido patempimo efektą. Pavyzdžiui, sugrąžinus jaunatvišką struktūrą skruostų raumenims, gražesni tampa ne tik skruostai – patempiamas ir apatinio žandikaulio kontūras bei kaklo raumuo, o stimuliuojant keliamąjį kaktos raumenį, pakyla antakiai bei gražesnė tampa visa akių zona.

Būtent tokiu efektu pasižymi EMFACE procedūra – visiška naujiena pasaulyje, kurią aukščiausios klasės įrenginių gamintojas BTL 2023 metais pristatė Europoje – Paryžiuje vykusioje IMCAS parodoje. Atliekant EMFACE procedūrą, natūraliai ir be adatų stimuliuojama tiek oda, tiek veido raumenys – taip galima visapusiškai atjauninti veido odą vos per 20 min. Ir visa tai be jokių adatų, pjūvių bei jokio atsistatymo laikotarpio!

„SAPIEGOS klinika“ yra viena pirmųjų Lietuvoje, įsigijusių šį įrenginį, ir vienintelė klinika šalyje, kur EMFACE procedūra visada prasideda nuo nemokamos gydytojo dermatovenerologo konsultacijos. Jis profesionaliai įvertins Jūsų poreikius ir pasiūlys geriausią procedūrų planą norimiems rezultatams pasiekti.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Per EMFACE procedūrą pasitelkiant du energijos šaltinus – sinchronizuotą radiodažnį ir HIFES™ (angl. High Intensity Facial Electrostimulation) – veikiamas tiek odos jungiamasis audinys, tiek veido raumenys. Sinchronizuotas radiodažnis atkuria ir lygina odą, šildydamas dermą, padidindamas kolageno ir elastino pluoštus. Tuo tarpu patentuota HIFES™ technologija atkuria ir pakelia veido audinius selektyviai sutraukdama raumenis, padidindama raumenų struktūros tankį bei kokybę.

Atliekant procedūrą klijuojami trys aplikatoriai: vienas – kaktos ir du – skruostų srityse arba vienas – pagurklio srityje. Vienas elektrodas užklijuojamas nugaroje tarp menčių. Procedūra atliekama nuolat pritaikant jos intensyvumą pagal kliento individualius pojūčius ir poreikius.

„SAPIEGOS klinika“ yra sertifikuota „BTL aesthetic“ kompanijos partnerė, dirbanti pagal aukščiausius kokybės standartus. O paties įrenginio efektyvumui įrodyti „BTL aesthetic“ atlikto ne vieną klinikinį tyrimą, kurie patvirtino, kad ši procedūra iš tiesų VEIKIA. Mūsų klinikos gydytoja Aušrinė Ramanauskaitė apie ją pasakojo ir
žurnalui L‘officiel.

Prieš procedūrą Jūsų visada laukia nemokama konsultacija su gydytoju dermatovenerologu, kuris išsamiai papasakos apie EMFACE galimybes ir rezultatus bei sudarys individualų procedūrų planą.

Rezultatai

EMFACE gamintojas BTL atliko daugiau nei 30 klinikinių tyrimų aparato efektyvumui įrodyti ir atrado, kad maksimaliems rezultatams pasiekti reikalingas 4 procedūrų kursas kas 5–10 d. Nors pirmieji pokyčiai matomi jau iškart po procedūrų, tikrasis rezultatas išryškėja per 8–12 savaičių.

Rezultatai, kurių galima pasiekti po odos ir raumenų stimuliacijos su EMFACE:

 • Pagražėję skruostų ir apatinio žandikaulio bei smakro kontūrai.
 • Pakelti antakiai, lūpų kampučiai.
 • Vidutiniškai 26 % padidėjęs kolageno kiekis odoje ir net 100 % elastino.
 • Vidutiniškai 37 % sumažėjęs raukšlelių kiekis ir 23 % patempta veido oda.

Pasitelkus EMFACE, pasiekiamas natūraliai jaunatviškos odos efektas: sumažėja raukšlių, oda pakeliama ir patempiama. Svarbiausia, kad visa tai – be jokių adatų, gijimo periodo ir vos per 20 min. Ši procedūra – lyg veido joga, kurios niekaip nepavyktų pakartoti vien savo rankomis.

Kiek laiko galėsite džiaugtis rezultatais, priklauso nuo individualių organizmo savybių, gyvensenos ir kitų faktorių. Palaikomąsias procedūras rekomenduojama atlikti kas 4–6 mėnesius.

EMFACE gali būti derinama su botulino injekcijomis, nes šios procedūros net papildo viena kitą. Taip yra todėl, kad jos veikia skirtingas raumenų grupes: EMFACE sukurtas taip, kad stiprintų keliamuosius veido raumenis, o botulino toksinu atpalaiduojami veido depresoriai (raumenys, kurie tempia veidą žemyn). Kai kuriais atvejais, kai per daug botulino toksino suleidžiama į frontalinį (kaktos) raumenį, gali užkristi antakiai. Tokiu atveju EMFACE procedūra, stimuliuodama frontalinį raumenį, gali padėti pakelti antakius. EMFACE galima derinti ir su kitomis procedūromis, kurias geriausiai Jums galės pasiūlyti čia dirbantis profesionalų gydytojų dermatovenerologų būrys.

Rezultatai Rezultatai
!NAUJIENA! EMFACE SUBMENTUM pagurklio riebalams tirpdyti !NAUJIENA! EMFACE SUBMENTUM pagurklio riebalams tirpdyti

!NAUJIENA! EMFACE SUBMENTUM pagurklio riebalams tirpdyti

Daugiau nei 55% moterų ir 40% vyrų susiduria su išryškėjusio pagurklio problema, kurios nepavyksta pašalinti mitybos ar veido pratimų pagalba.

EMFACE SUBMENTUM dar vadinamas „double chin removal” specialiai skirtas riebalinėms ląstelėms pagurklio srityje tirpdyti. Šio novatoriško metodo pagalba yra suardomi riebalai būtent pasmakrės zonoje, kurie vėliau natūraliai pašalinami iš kūno.

✔️ Be adatų
✔️ Be mėlynių
✔️ 31% sumažintėjęs pagurklis
✔️ Greita 20 minučių procedūra, reikalingas 4 procedūrų kursas.

Atsisveikinkite su varginančiu pagurkliu.

Užsienio patirtis

EMFACE technologija sukurta bendradarbiaujant su pasaulyje lyderiaujančiais estetinės medicinos gydytojais, tokiais kaip dr. Melanie Palm, dr. Charles Boyd, dr. Joel L. Cohen, dr. Nathalie Fournier.

Ši inovacija jau spėjo laimėti ne vieną apdovanojimą, paskutinis iš jų yra „Cosmopolitan’s Holy Grail Beauty Award for Best Treatment Game Changer“.

Apie šią revoliuciją kalbama visame pasaulyje. Atsiliepimus galima skaityti BRITISH VOGUE ir COSMOPOLITAN.

Užsienio patirtis Užsienio patirtis

Kas yra #EMFACE? Atsako Gyd. Justina Aleknaitė - Šiugždinė

Ar aš tinkamas kandidatas

Jei svajojate, kad jūsų oda atrodytų jaunatviškesnė ir elastingesnė, jei norite padailinti veido formas ir išryškinti žandikaulio liniją bei atsikratyti raukšlelių – ši procedūra kaip tik Jums. EMFACE puikiai tinka tiek moterims, tiek vyrams, savo veido oda norintiems pasirūpinti greitai ir neskausmingai.

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Prieš procedūrą

Dieną prieš ir procedūros dieną rekomenduojama nenaudoti riebių kūno losjonų. Prieš pradedant procedūrą, veidas nuvalomas ir dezinfekuojamas, todėl galite pasiimti makiažo pagrindą, jei vėliau reikėtų užmaskuoti atsiradusį lengvą paraudimą. Aplikatorių tvirtinimo vietose neturi būti plaukelių, todėl vyrams reikia švariai nusiskusti prieš pat procedūrą. Keletą dienų prieš procedūrą rekomenduojama gerti daugiau vandens. Nepamirškite specialisto konsultacijos prieš procedūrą metu įspėti apie savo sveikatos būklę, vartojamus preparatus, prieš tai atliktas estetines ir kitas procedūras.

Procedūros metu

Procedūra neskausminga. Dėl radiodažnio energijos atliekant EMFACE procedūrą jaučiama maloni šiluma, taip pat nevalingi tam tikrų grupių veido raumenų susitraukimai. Gali būti jaučiamas dilgčiojimas, švelnus žnaibymas ar kutenimas.

Po procedūros

Oda kelias valandas gali būti šiek tiek paraudusi aplikatorių vietoje dėl suaktyvėjusios kraujotakos, tačiau į dienos ritmą galima grįžti iš karto. Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojame ne mažiau kaip 4 procedūrų kursą kas 5–10 dienų, nedarant didesnių tarpų, o pasiekti rezultatai išryškėja per 8–12 savaičių.

Kainos

MAŽESNIS PAGURKLIS | 4 procedūrų kursas tik pagurklio zonai + 1 smakro kaukė su liftingo efektu PLATYSMA (-51%)

1399 € 679 €

1 procedūra, 2 zonos: kakta/skruostai/pagurklis | pirmoji procedūra*(-50%)

599 € 299 €

1 procedūra, 3 zonos: kakta/skruostai/pagurklis | pirmoji procedūra*(-50%)

799 € 399 €

1 procedūra, 2 zonos: kakta/skruostai/pagurklis(-33%)

599 € 399 €

1 procedūra, 3 zonos: kakta/skruostai/pagurklis(-38%)

799 € 499 €

3 procedūrų kursas, 2 zonos: kakta/skruostai/pagurklis (Vienos procedūros kaina 259 Eur)(-57%)

1797 € 777 €

3 procedūrų kursas, 3 zonos: kakta/skruostai/pagurklis (Vienos procedūros kaina 343 Eur) (-57%)

2397 € 1030 €

4 procedūrų kursas, 2 zonos: kakta/skruostai/pagurklis (Vienos procedūros kaina 259 Eur) (-57%)

2396 € 1036 €

4 procedūrų kursas, 3 zonos: kakta/skruostai/pagurklis (Vienos procedūros kaina 343 Eur)(-57%)

3196 € 1372 €

Gyd. dermatovenerologo konsultacija atliekant procedūrą

NEMOKAMAI

Daugiau

*Pirmosios procedūros nuolaida galioja esamiems ir naujiems klinikos klientams pirmą kartą išbandant EMFACE procedūrą.

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“