lt

„Jalupro“ aminorūgščių terapija

JALUPRO tai naujos kartos revitalizacija. Tai unikalus, analogų neturintis, užpatentuotas preparatas, sukurtas po daugelio metų tyrimų, skirtas veido ir kūno odos stiprinimui, kokybės gerinimui bei prevencijai nuo senėjimo.

„Jalupro“ sėkmingai naudojamas plastinėje chirurgijoje, oftalmologijoje, odontologijoje, taip pat esant sunkiai gyjančioms žaizdoms.

Atkuriant jungiamųjų audinių kolageną, oda atrodo labiau struktūrizuota. Pastebimas ne tik gilus ir ilgalaikis drėkinimas, bet atkuriamas odos spindesys, skaistumas, apimtis bei akivaizdžiai sumažėja odos suglebimas veido, rankų ir kūno srityse.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Jalupro tai injekcinė procedūra, kurioje vienu metu derinama hialurono rūgštis kartu su aminorūgščių ir peptidų deriniu, skirta intensyviam ir ilgalaikiam odos atkūrimui. Jalupro veikia kaip odos biorevitalizatorius: atkuria prarastą odos elastingumą, randus ir strijas, rehidratuoja odą bei atkuria jos jaunatviškumą.

Šio procedūros išskirtinumas įrodytas tyrimais, kurie patvirtino, kad dėl produkte naudojamų specialių aminorūgščių, reikalingų kolageno sintezei, JALUPRO preparatas skatina neo-kolageno formavimąsi, o tai yra itin svarbu siekiant išlaikyti odos jaunatvę nes būtent kolagenas sudaro 70 – 80 % mūsų odos. Tad naudojant JALUPRO aminorūgščių terapiją, pastebimai sumažėja odos grubumas, reljefas tampa lygesnis, išnyksta raukšlelės, oda tampa stangresnė. Taip pat preparato sudėtyje yra itin didelė hialurono rūgšties koncentracija, aprūpinanti odą visapusiška drėgme, kuris suteikia stangrinamąjį efektą.

Jalupro – efektyviai veikianti pagalbinė priemonė prieš veikiant ar paveikus odą fizinėmis ir cheminėmis procedūromis, tokiomis kaip lazerio terapija, cheminiai šveitikliai, radiodažnis, hialurono užpildų ir botulino toksino injekcijos.

Procedūra atliekama norint atkurti odos elastingumą ir tonusą, sausai gyvybingumą praradusiai ir papilkėjusiai odai.
Procedūros rezultatai:
✔️ gaivi, švytinti ir pridrėkinta oda
✔️ akivaizdžiai matomas odos sustangrėjimas
✔️ odos tonuso atkūrimas
✔️ sumažėjusios raukšlelės
✔️ liftingo efektas net po pirmosios procedūros!

Jalupro skirta gerinti ne tik veido ir kūno odos kokybę, bet turi ir išskirtinį preparatą skirtą tik paakių sričiai, kurio dėka veikiamos smulkios raukšlelės paakių srityje tampa mažiau matomos. Paakių sritis atrodo gaivi ir pridrėkinta.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Procedūra rekomenduojama:
• Sausai ir dehidratuotai odai;
• Senėjimo procesų paveiktai odai (matomas odos suglebimas, raukšlės, gilios įdubos);
• Pažeistai odai, turinčiai randų ar strijų;
• Lūpų atjauninimui;
• Odos paruošimui prieš kitas estetines procedūras ar jų poveikio stiprinimui;
• Odos pigmentacijos mažinimui;
• Strijų, spuogų randų mažinimui;

Pirmieji procedūros rezultatai pastebimi jau po kelių dienų, oda tampa drėgnesnė, skaistesnė, atgaivinta, matomi pirmi liftingo požymiai. Jaučiamas bendras odos stangrumas ir tvirtumas. Ilgalaikiam efektui pasiekti rekomenduojamas 3 procedūrų kursas, kurios atliekamos 1 kartą per mėnesį, priklausomai nuo individualios odos būklės.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

PRIEŠ PROCEDŪRĄ

Jalupro nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo. Jeigu ką nors vartojate – perspėkite specialistą).

PROCEDŪROS METU

Procedūros metu, unikalia 7-ių taškų technika, plona adata į odos dermos sluoksnį suleidžiamas skaidrus injekcinis tirpalas, sudarytas iš aminorūgščių ir peptidų derinio bei hialurono rūgšties.

Odoje, suleisto preparato poveikyje yra aktyvinama fibroblastų metabolinė veikla, kuri skatina kolageno susidarymą, gerinamas odos tonusas ir atkuriamas elastingumas. Taip pat skatinami odos jungiamųjų audinių, raiščių ir fiziologinės būklės atkūrimai. To pasekoje Pastebimas gilus ir ilgalaikis drėkinimas, matomi raukšlių ir kitų senėjimo požymių mažėjimai.

Kadangi procedūra neskausminga, anestetinės priemonės gali būti nenaudojamos.

PO PROCEDŪROS

Pirmas kelias valandas po procedūros oda gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina, todėl kitą dieną galėsite grįžti prie įprastos dienotvarkės.

Pirmieji rezultatai pastebimi jau po kelių dienų, oda tampa drėgnesnė, skaistesnė, atgaivinta, matomi pirmi liftingo požymiai. Jaučiamas bendras odos stangrumas ir tvirtumas.

Revitalizacija su JALUPRO yra efektyvi paruošiamoji procedūra prieš kitas estetines procedūras. Ji taip pat tinka estetinių procedūrų poveikio stiprinimui, kombinuojant su kitomis JALUPRO procedūromis.

Įprastai rekomenduojamas 3 procedūrų kursas, kurios atliekamos 1 kartą per mėnesį, priklausomai nuo individualios odos būklės.

Kainos

Jalupro Classic

249 €

Jalupro Classic | 3 procedūrų kursas *(-25%)

747 € 560 €

Jalupro HMW

259 €

Jalupro HMW | 3 procedūrų kursas *(-25%)

777 € 583 €

Jalupro SUPER HYDRO

279 €

Jalupro SUPER HYDRO | 3 procedūrų kursas *(-25%)

837 € 628 €

Jalupro Young Eye

249 €

Jalupro Young Eye | 3 procedūrų kursas *(-25%)

747 € 560 €

15 % NUOLAIDA botulino toksino injekcijoms, atliekant tos pačios procedūros metu.**

Daugiau

*Nuolaida taikoma įsigyjant 3 procedūrų kursą.

** 15% nuolaida taikoma atliekant botulino toksino injekcijas „Jalupro“ aminorūgščių terapijos procedūros metu.