lt

„Infini“, „Secret RF“ mikroadatinis frakcinis atjauninimas radiodažniu

Džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti inovatyviausius būdus puoselėti savo odą. „Sapiegos klinikoje“ atliekama unikali procedūra, per kurią derinamos dvi pažangios technologijos – mikroadatinis frakcinis bei radiodažnio gydymas („Infini“, „Secret RF“). Dėl jų sintezės būtent giluminiuose sluoksniuose stimuliuojama kolageno gamyba ir taip atkuriamas odos elastingumas bei stangrumas. Tai efektyvus būdas pagerinti savo odos išvaizdą, vizualiai sumažinti raukšles ar išlyginti randelius. Svarbiausia – galima atlikti bet kuriuo metų laiku!

Jūsų patogumui mūsų klinikoje naudojamos dviejų tipų technologijos – galingasis „Infini“ bei inovatyvusis „Secret RF“. Tai mums leidžia savo klientams pasiūlyti procedūras, geriausiai atitinkančias individualius poreikius ar prireikus procedūras kombinuoti.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Stimuliuojami giluminiai sluoksniai, o barjeras – apsaugomas

„Lutronic Infini“ – tai unikali didelio intensyvumo radiodažnio ir mikroadatėlių sistema, kuriai veikiant giluminiuose odos sluoksniuose skatinamas kolageno bei elastino skaidulų atsinaujinimas. Per procedūrą derinamos dvi pažangios technologijos: mažytėmis adatėlėmis odoje sukuriami kanalai, o pro juos į konkrečias sritis nukreipiamas radiodažnis. Taip perduodama šilumos energija (60–80 °C), kuri skatina kolageno gamybą ir audinių atsinaujinimą reikiamame odos gylyje – net trijuose sluoksniuose. Be to, saugus odos traumavimas mikroadatėlėmis jau savaime stimuliuoja regeneraciją, kolageno gamybą, dėl to oda tampa stangresnė ir elastingesnė.

Procedūra „Infini“ ypatinga tuo, kad šioje sistemoje yra naudojamas izoliuotas mikroadatinis radiodažnis, nukreipiantis radiodažnį tik į gilesnį odos sluoksnį – dermą, kurioje ir yra gaminamas kolagenas. Suderinus dvi skirtingas technologijas, šilumos energija perduodama į tiksliai nustatytą dermos gylį, o tai didžiulis pranašumas prieš tradicinius mikroadatine technologija veikiančius prietaisus. Taigi, stimuliuojančiai veikiama derma, nepažeidžiant epidermio.

„Secret RF“ sistema odą gali veikti dviem būdais – neizoliuotu arba izoliuotu mikroadatiniu radiodažniu, todėl kartais taip geriau gydomi aknės palikti randai. Ši technologija veikia dviejuose sluoksniuose, todėl procedūra yra greitesnė, o atsistatymo periodas dar trumpesnis.

Viena procedūra – skirtingoms odos problemoms spręsti

„Infini“ ir „Secret RF“ yra minimaliai invazinės procedūros, skirtos ne tik matomoms raukšlėms mažinti, suglebusiai odai stangrinti. Jos itin veiksmingos ir gydant strijas, trauminius bei po aknės likusius randus.

Be to, frakcinis veido atjauninimas radiodažniu technologija, kuri gali būti taikoma ne vien veido odai, bet ir visoms probleminėms zonoms: kaklo, rankų, nugaros, krūtinės, dekoltė, pilvo, šlaunų ir kt. srityse.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jei jaučiate, kad bėgant laikui oda prarado standumą, elastingumą, vargina raukšlės, odos padribimas, ypač apatinio žandikaulio srityje, taip pat jei norite pagerinti strijų, įvairios kilmės įdubusių randelių (aknės, trauminių) būklę, mikroadatinis frakcinis odos atjauninimas būtent jums. Procedūra atliekama visais metų laikais.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Kodėl verta rinktis?

 • Saugi procedūra su naujuoju „Lutronic Infini“ arba „Secret RF“, kurie intensyvią RF energiją perduoda į giliuosius odos sluoksnius trimis arba dviem skirtingais lygiais, nepažeisdami viršutinės odos barjero.
 • Kliniškai įrodytas veiksmingumas gydant raukšleles, suglebusią odą ir aknės randelius.
 • Puikūs estetiniai rezultatai apatinės veido dalies ir kaklo srityse.
 • Lengvas gijimo periodas, užtrunkantis iki 24 val.
 • Galima atlikti bet kuriuo metų laiku.
 • „Infini“ ar „Secret RF“ procedūra gali būti derinama su PRP terapija. Tokiu būdu pasiekiami geresni rezultatai – mikropažeidimai odoje dar geriau pasisavina plazmą ir dar labiau suaktyvinamas odos gijimas ir atsinaujinimas.
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Prieš atliekant „Infini“ ar „Secret RF“ procedūrą, ant numatomos gydyti srities užtepamas vietinis anestetikas ir paliekamas apie 30 minučių. Taip nuskausminama odos sritis, todėl procedūra būna neskausminga ir nesukelia didelio diskomforto, juntama tik šiluma.

Atliekant procedūrą aprato „Infini“ ar „Secret RF“ jutiklis tiksliai pakartotinai priglaudžiamas prie gydomos odos paviršiaus. Tuo metu sterilios mikroadatėlės prasiskverbia į odą bei padaro mikroperforacijas, kuriomis radiodažnio bangos pasieka gilesnius odos sluoksnius. Norint paveikti skirtingus odos gylius, veikiamoje odos srityje jutikliu pereinama tris arba du kartus.

Po procedūros oda gali būti kiek paraudusi ir patinusi, tačiau tai praeina per 24–36 valandas. Mikroadatėlių dūrių vietose gali likti smulkių kraujo šašelių. Po procedūros ant veido užtepama raminamojo kremo. Namuose rekomenduojama vadovautis gydytojo pateiktomis rekomendacijos po procedūros.

Kaip atliekama INFINI procedūra

Kainos

Veido sritis

349 €

Veido ir kaklo sritys

389 €

Kaklo sritis

349 €

Dekoltė sritis

349 €

Randų ir aknės randų gydymas (2 delnų dydžio)

339 €

Strijų gydymas (2 delnų dydžio)

339 €

Pasirinktos kūno srities gydymas (2 delnų dydžio)

339 €

Biostimuliacija su amino rugštimis "Jalupro SUPER HYDRO" sustiprinanti procedūros poveikį*(-22%)

279 € 219 €

NCTF 135 sustiprinantis procedūros poveikį*(-23%)

129 € 99 €

PRP terapija sustiprinanti poveikį procedūros metu*

169 €

Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą

NEMOKAMA

Daugiau

*Atliekant tos pačios procedūros metu.

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  D.U.K
  Ar aparatas tinkamas tik senėjimo požymiams mažinti?
  Frakcinis odos atjauninimas radiodažniu gali būti taikomas ne tik kovojant su kaklo, rankų, nugaros, krūtinės, dekoltė srities odos senėjimo reiškiniais, bet ir gydant aknės randelius ar trauminius kūno randus.
  Ar „Infini“ , „Secret RF“ procedūra skausminga?
  Diskomfortas jaučiamas, bet nuskausminamieji kremai padeda jį sumažinti iki minimumo.
  Kiek ilgai laikosi rezultatas?
  Po frakcinio mikroadatinio odos atnaujinimo rezultatai pastebimi jau pirmosiomis savaitėmis. Efektas dar stiprėja per ateinančius 6 mėnesius, nes oda nuolat gamina naują kolageną. Frakcinis veido atjauninimas radiodažniu (ar kitų odos vietų frakcinis atjauninimas radiodažniu) išlieka ilgiau, lyginant su kitomis jauninančiomis procedūromis, ir gali tęstis kelerius metus.
  Kuriuo metų laiku galima atlikti radiodažnio bangų procedūrą?
  Nemažai dermatologinių lazerinių procedūrų dėl pigmentacijos pavojaus gali būti atliekamos tik šaltuoju metų laiku, kada saulė ne tokia aktyvi, tačiau intensyvaus poveikio frakcinę mikroadatinę procedūrą radiodažniu „Infini“ ar „Secret RF“ galima atlikti ir vasarą.
  Kokia „Infini“, „Secret RF“ procedūros trukmė?
  „Infini“, „Secret RF“ procedūros trukmė gali trukti nuo 20 minučių iki 1,5 val., priklausomai nuo gydomos odos srities ploto.
  Kiek procedūrų reikės norimam rezultatui pasiekti?
  Procedūrų skaičius yra individualus kiekvienam pacientui. Paprastai reikia 2–4 procedūrų, jos atliekamos kartą per mėnesį.
  Daugiau