lt

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksinas yra natūralus išgrynintas baltymas, išskiriamas bakterijos Clostridium botulinum ir jau daugybę metų naudojamas medicininiais tikslais. Anksčiau jis buvo itin plačiai taikomas oftalmologijos, neurologijos, pediatrijos, o pastaraisiais dešimtmečiais įgavo ypatingą reikšmę kosmetologijos bei estetinės dermatologijos srityse.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Botulino toksino injekcijos – tai paprasta, nechirurginė procedūra, kai botulino toksino tirpalas plona adatėle suleidžiamas į tas veido sritis, kuriose formuojasi raukšlės. Botulino injekcijos beveik beskausmės, trunka vos keletą minučių, o rezultatas pradedamas matyti jau po 2–3 parų.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Botulino injekcijos yra jums tinkama procedūra, jei skundžiatės mimikos raukšlėmis kaktoje, aplink akis ir norite jas pašalinti.

Nuo botulino toksino injekcijų reikėtų susilaikyti, jeigu gydomojoje zonoje ar greta jos yra infekcija. Injekcijos taip pat neatliekamos besilaukiančioms ir maitinančioms moterims.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Atvykus į procedūrą gydytojas jus pakonsultuos, apžiūrės ir įvertins odos būklę. Botulino toksino injekcijos reikalauja itin profesionalių žinių bei patyrimo, nes nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galima sulaukti visiškai kitokių rezultatų.

Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ gydytojai, atliekantys tokias injekcijas, yra aukščiausios kvalifikacijos bei turi didelę patirtį.

Nepamirškite gydytojui pasakyti, jeigu esate nėščia, planuojate greitu metu pastoti ar sergate nervų-raumenų ligomis.

Botulino toksinas yra preciziškai ir atsargiai injekuojamas nedideliais kiekiais į veido raumenis. Jo funkcija – blokuoti nervinį impulsą ir neleisti raumeniui susitraukti. Tai sumažina bei pašalina veide esančias raukšles, susidarančias dėl pernelyg dažno ar stipraus šių raumenų susitraukimo, bei yra puiki profilaktinė priemonė, kad raukšlės negilėtų. Efektas bus matomas konkrečiai tose srityse, kuriose bus atliekama injekcija – paprastai tai kaktos raukšlės (horizontalios bei vertikalios), raukšlelės aplink akis, virš viršutinės lūpos, tarp lūpos kampo bei skruosto, kaklo raukšlės.

Botulino injekcijos beveik beskausmės, nes naudojama itin plona adata. Efektas išryškės per kelias dienas, o jo trukmė priklauso nuo įvairių individualių charakteristikų, tačiau paprastai trunka apie 4–6 mėn. Botulino toksino injekcijos gali būti nuolatos kartojamos, nes visiškai nekenkia sveikatai, tačiau turi būti daromos tam tikro intervalo pertraukos (paprastai 4 mėn.). Svarbu paminėti, kad pakartotinis gydymas padeda pasiekti ilgiau trunkančius bei geresnį estetinį efektą turinčius rezultatus.

Po gydymo iškart be ribojimų galite grįžti prie įprastos dienotvarkės, tik svarbu 3–4 valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti).

Po botulino injekcijos negalima, nerekomenduojama naudoti jokios kosmetikos gydytose srityse iš karto po procedūros.

Kol rezultato efektas nestabilus, nerekomenduojame vartoti alkoholio, degintis saulėje ar mėgautis šiltomis procedūromis: kaitintis pirtyje ar gulėti karštoje vonioje.

Botulino toksinas pradės veikti praėjus 2–3 dienoms po injekcijos, visiškas efektas bus matyti po 10–14 dienų ir bus matomas vidutiniškai 4–6 mėn. Pasibaigus injekcijos poveikiui, dažnu atveju atprantama nuo perdėto mimikavimo, todėl raukšlės tampa mažiau matomos ir gilėja daug lėčiau.

Kainos

SPECIALUS PASIŪLYMAS. Atliekant raukšlių korekcijas 3 veido srityje – taikoma 15% nuolaida.

- 15%

Kaktos vertikalių (pykčio) raukšlių gydymas moterims

110 €

Kaktos vertikalių (pykčio) raukšlių gydymas vyrams

130 €

Kaktos horizontalių (rūpesčio) raukšlių gydymas moterims

130 - 150 €

Kaktos horizontalių (rūpesčio) raukšlių gydymas vyrams

190 €

Aplink akis (žąsų kojelės) raukšlių gydymas moterims

130 - 150 €

Aplink akis (žąsų kojelės) raukšlių gydymas vyrams

150 €

Vertikalios raukšlės aplink lūpas

110 €

Šypsenos korekcija "gummy smile"

110 €

Veido kontūravimas ir liftingas

220 €

Mezobotulino procedūra pasirenkant 1 zoną: veidą/kaklą/dekoltė

240 €

Nosies korekcija botulino toksinu

90 €

Bruksizmo (griežimo dantimis) gydymas moterims

170 - 230 €

Bruksizmo (griežimo dantimis) gydymas vyrams

230 - 270 €

Pakartotina gyd. konsultacija/ apžiūra / korekcija po injekcijų (2 sav. laikotarpyje)

Nemokama

Gyd. dermatovenerologo/plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą

Nemokama

Daugiau

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  D.U.K
  Kaip ilgai išlieka efektas?
  Botulino suteikiamas efektas išlieka iki pusės metų. Vėliau, norint palaikyti ilgalaikį efektą, injekciją reikia kartoti. Pats botulinas per ilgą laiką pats pasišalina iš organizmo, todėl ilgalaikis efektas išlieka tik reguliariai darantis injekcijas.
  Kada rinktis botulino, o kada hialurono injekcijas?
  Abi medžiagos naudojamos siekiant panaikinti ar sumažinti nepageidaujamas raukšles, tačiau jos veikia skirtingai. Botulino toksinas – cheminis junginys, kuris blokuoja nervinio impulso perdavimą į raumenį, todėl raumuo atsipalaiduoja. Taip sumažėja raukšlių. Jo veikimo trukmė – 5–6 mėnesiai. Tuo tarpu hialurono rūgštis yra audinių užpildas, kurio natūraliai randama ir žmogaus odoje. Ilgainiui šios medžiagos žmogaus organizme mažėja, todėl oda suglemba ir tampa mažiau elastinga ar praranda spalvą. Hialurono rūgties injekcija skatina kolageno gamybą ir užpildo raukšles, drėkindama odą. Jos poveikio trukmė – nuo 5 mėnesių iki metų. Botulinas suteikia greitesnį ir akivaizdesnį efektą, tačiau veikia trumpiau nei hialurono injekcija. Be to, pasirinkimas tarp šių dviejų medžiagų dažnai priklauso nuo vietų, kurias norima koreguoti. Kada rinktis vieną ar kitą medžiagą, tiksliausiai atsakys gydytojas specialistas.
  Kada injekcijų atlikti negalima?
  Botulino injekcijos nėra atliekamos, kai asmuo vartoja antibiotikus, raminamuosius ar vaistus nuo alergijos. Botulino injekcijos taip pat neatliekamos turintiems kraujo krešėjimo sutrikimų bei nėščiosioms ar maitinančioms moterims.
  Kokiame amžiuje galima pradėti botulino toksino injekcijas?
  Botulino toksino injekcijas galima atlikti 18–65 metų žmonėms. Tiksliai nusakyti amžių, kada reikia botulino toksino injekcijų raukšlėms mažinti, yra sunku. Tai priklauso nuo individualių savybių, genetikos, mimikavimo intensyvumo. Šią procedūrą galima atlikti vos tik pamačius pirmąsias veido raukšleles, tačiau galima naudoti ir kaip prevencinę priemonę, kol dar raukšlių nėra.
  Ar botulino toksino injekcijos pavojingos sveikatai?
  Tai saugi procedūra, nes per ją lokaliai į raumenį suleidžiamas labai mažas botulino toksino kiekis. Po veikimo laiko botulino toksinas visiškai pasišalina iš organizmo.
  Daugiau