lt

Mezoterapija ir nucleofilų terapija plaukams

Plaukų slinkimas ir jų silpnėjimas gali būti pragaištingas. Tai ne tik daro didelę įtaką išvaizdai, bet ir kenkia žmonių pasitikėjimui savimi. Plaukų slinkimas ar jų plonėjimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: nesubalansuota dieta, stresas, netinkamos plaukų priežiūros priemonės, genetika, nėštumas ar kiti medicininiai faktoriai. Labai dažnai tai įvyksta dėl nepaaiškinamų ir įvairių priežasčių, tačiau rezultatas neretai būna panašus ir sukeliantis daug nepatogumų. Vienas efektyviausių metodų slenkant plaukams ir androgeniškai plinkant – tai mezoterapija plaukams.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Mezoterapija plaukams atliekama naudojant smulkias adatėles, kuriomis į galvos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai, specialiai subalansuoti galvos odai. Biologiškai veiklūs preparatai, dar vadinami grožio kokteiliais, patenka tiesiai į plauko folikulą ir akimirksniu jį pradeda maitinti. Mezoterapija pripažįstama viena efektyviausių priemonių sprendžiant galvos odos problemas, nes jau po pirmos procedūros jaučiamas teigiamas poveikis galvos odai ir plaukams.

„Sapiegos klinikoje“ naudojame „Fillmed NTCF-HA“ mezoterapinį kokteilį. Jį sudaro vitaminai A, B, C, E, 24 aminorūgštys, reikalingos keratinui formuotis, taip pat mineralai, nukleino rūgštys, kofermentai, kurie veikia kaip antioksidantai ir saugo nuo streso daromos žalos. Kokteilyje yra hialurono rūgties, kuri drėkina skalpo odą.

Mezoterapija plaukams yra atliekama kelis ar net keliolika kartų, atsižvelgiant į individualią galvos odos būklę ir kliento poreikius. Per mezoterapiją gali reikšmingai sumažėti plikimo reiškiniai, galvos oda gali būti greitai ir ilgam laikui prisotinta drėgme bei vertingomis ir reikalingomis medžiagomis.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Mezoterapija yra tinkama įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, sergant įvairiomis alopecijomis, tiek telogenine, tiek androgenine. Kadangi kokteilis turi hialurono rūgšties, tinka skalpo odos sausumui gydyti. Asmenims, turintiems pažeistus, nuo saulės ar kitų medžiagų išsekintus plaukus. Mezoterapija plaukams tinka visiems, norintiems vešlesnių, sveikesnių ir žvilgančių plaukų. Ji taip pat tinkama dėl mitybos ypatumų negaunant pakankamo kiekio baltymų, vitaminų, ypač kai metamas svoris.

Mezoterapija tinkama pacientėms, kurioms slenka plaukai po gimdymo ir laktacijos periodo, nes tuomet be hormonų nulemto plauko ciklo persitvarkymo moteris netenka daug vitaminų ir mineralų.

Mezoterapija nėra atliekama nėščioms bei maitinančioms moterims, žmonėms, sergantiems autoimuninėmis ligomis ar įvairiais aktyviais infekciniais susirgimais.

Pažymėtina, kad mezoterapija negydo plaukų slinkimo sergant mažakraujyste, slenkant plaukams dėl vitamino D arba dėl skydliaukės hormonų disbalanso, taip pat esant randėjančioms alopecijoms.

Turint plaukų slinkimo, retėjimo problemų, rekomenduojame kreiptis į gydytoją dermatovenerologą. Konsultacijos metu gydytojas įvertins individualiai Jūsų plaukų slinkimo, retėjimo situaciją, sudarys tyrimų ir gydymo planą, parinks procedūras. Gydymo plane dažnai derinamos skirtingos injekcijos, pridedami vaistai.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
Mezobotulino injekcijos skalpui (galvos sričiai) Mezobotulino injekcijos skalpui (galvos sričiai)

Mezobotulino injekcijos skalpui (galvos sričiai)

Mezobotulino procedūra plaukams yra inovatyvus sprendimas, kuris sujungia mezoterapiją su nedideliu botulino toksino kiekiu, siekiant pagerinti plaukų kokybę ir skatinti sveikesnį plaukų augimą.

Ši pažangi kombinuota terapija ne tik maitina ir atgaivina galvos odą, bet ir gali prisidėti prie stipresnių, žvilgančių plaukų. Botulino toksinas gali padėti sumažinti galvos odos raumenų įtampą, taip skatindamas geresnę kraujotaką ir padidindamas maistinių medžiagų tiekimą į plaukų folikulus.

Ko galima tikėtis po procedūros:

 • Plaukų kokybės pagerėjimas: Plaukai tampa stipresni ir žvilgesni.
 • Geresnė kraujotaka: Dėl botulino toksino poveikio gerėja kraujotaka, o tai gali skatinti plaukų augimą.
 • Mažesnis plaukų slinkimas: Dėl geresnio folikulų maitinimo gali sumažėti plaukų slinkimas.

Pilnas procedūros poveikis bus matomas maždaug po dviejų savaičių. Plaukai atrodys gyvybingi ir sveiki, suteikdami natūralų grožį. Kad išlaikytumėte šiuos rezultatus, rekomenduojame kartoti procedūrą kas 4-6 mėnesius.

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Specialistas atlieka išsamią galvos odos analizę: nustato jos būklę ir priima sprendimą, kokiose galvos srityse bei kokios sudėties grožio kokteilis turėtų būti naudojamas. Prieš procedūrą galvos oda nuodugniai apžiūrima ir pradedama mezoterapijos procedūra mikroinjekcijomis.

Mezoterapinis kokteilis suleidžiamas maža adata rankiniu būdu arba naudojant mezošautuvą, kuriuo dirbant jaučiamas minimalus diskomfortas. Kiekvieno dūrio metu į odą patenka nedidelis preparato kiekis. Atliekamų injekcijų technikos gali skirtis: priklausomai nuo odos būklės, jautrumo, gali būti parenkamos skirtingos adatėlės, o esant ryškesniems plikimo reiškiniams, procedūros turėtų būti intensyvesnės.

Procedūra kartojama kas 2–4 savaites apie 4 mėnesius.

Mezoterapijos procedūrų rezultatai gali būti matomi:

 • dažnai plaukų slinkimas sumažėja jau po 1–2 procedūrų,
 • maži ataugę plaukeliai pastebimi po 1–2 mėnesių.

Mezoterapija plaukams yra beveik beskausmė, alerginės reakcijos pasitaiko retai. Paprastai iškart po procedūros pacientai gali grįžti prie įprastinės dienotvarkės, tačiau kurį laiką nerekomenduojami atviri saulės spinduliai ar saulės vonios. Pirmą parą po procedūros nerekomenduojama trinkti galvą, eiti į pirtį ir vartoti alkoholinius gėrimus.

Dažniausiai nepageidaujamo poveikio rizika yra susijusi su nepakankamai kvalifikuotu specialistu ar netinkamais mezoterapijai naudojamais preparatais. Tačiau jums dėl to nereikėtų nerimauti, nes „Sapiegos klinikoje“ mezoterapijos procedūras atlieka tik kvalifikuoti specialistai, o naudojamos mezoterapijos priemonės atitinka griežčiausius reikalavimus.

Kainos

Nucleofilų terapija plaukų stiprinimui (NUCLEOFILL preparatu)

249 €

Mezoterapijos procedūra plaukų slinkimui ir retėjimui gydyti su intraderminiu injektoriumi (Dermaheal HL 5 ml)

129 €

Mezoterapija plaukams su intraderminiu injektoriumi (Dermaheal HL 5 ml) | 6 PROCEDŪRŲ KURSAS**(-10%)

774 € 697 €

Mezoterapijos procedūra plaukų slinkimui ir retėjimui gydyti su intraderminiu injektoriumi (FILORGA NCTF 135 HA preparatu 3 ml)

129 €

Mezobotulino injekcijos skalpo (galvos sričiai)

359 €

**Pasiūlymas galioja apmokant visą procedūrų kursą iš karto.

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“