lt

RADIESSE kalcio užpildai veido kontūravimui

Radiessepirmasis ir vienintelis FDA patvirtintas kalcio hidroksiapatito (CaHA) preparatas, sukurtas užtikrinti ilgalaikius rezultatus. Šiuo užpildu ne tik gaunamas greitas veido kontūravimo efektas, bet ir skatinama kolageno bei elastino gamyba odoje. 

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

„Radiesse“ injekcijų efektyvumas patvirtintas moksliniais ir klinikiniais tyrimais. Pagrindinė šių užpildų veiklioji medžiaga – tai kalcio hidroksiapatitas – natūraliai randamas mūsų organizme. Procedūrą galima atlikti veido, kaklo, dekoltė, ir plaštakų srityse. 

Kalcio užpildo poveikis: 

  • Pakelia veido ovalą; 
  • Grąžina norimus veido kontūrus ir išlygina raukšles; 
  • Atstato suglebusią veido, kaklo, dekoltė ar plaštakų odą. 
  • Gerina odos kokybę – padidina odos storį ir elastingumą. 
  • Skatina natūralaus kolageno gamybą. 

Ypač natūraliai atrodančiais rezultatais džiaukitės iš karto po procedūros. Efektas išryškės per 2 savaites, o rezultatais galėsite džiaugtis nuo 12 iki 24 mėnesių.  

„Radiesse“ kalcio injekcijos atliekamos tik gydytojų – dermatologų, plastikos chirurgų. 

Rezultatai

Radiesse injekcijos skirtos raukšlių užpildymui bei tam tikrų zonų tūrio atstatymui bei veido kontūro ar žandikaulio suformavimui. Būtent todėl iškart po procedūros ir matomas greitas rezultatas – užpildytos raukšlės, pakeltas veido ovalas ir atjaunėjusi išvaizda. Šis užpildas yra ypatingas ir pasaulyje pripažintas ne vien dėl greitai pastebimo efekto, bet ypač dėl to, kas vyksta odoje jau po procedūros. Šio užpildo molekulės veikia tarsi pastoliai, sukuriantys struktūrą paties organizmo kolageno atsinaujinimui. Todėl rezultatas išlieka ilgai bei atrodo visiškai natūraliai, nes su laiku užpildas rezorbuojamas natūralių organizmo metabolinių procesų dėka. 

RADIESSE taip pat yra pripažintas kaip geriausias plaštakų atjauninimo užpildas, kuris ne tik maskuoja odos plonėjimą ir išryškėjusias venas, bet ir skatina natūralią kolageno bei elastino gamybą. Šis užpildas išsiskiria ilgalaikiais rezultatais, kurie plaštakose gali išlikti iki 18 mėnesių ar ilgiau, o daugelis pacientų jaučia efektą net iki dviejų metų.  

Rezultatai Rezultatai

Kada verta rinktis?

RADIESSE injekcijos yra tinkamas pasirinkimas kai norima greitai atkurti veido apimtis ir sumažinti suglebimą, pagerinti odos tekstūrą ir sumažinti raukšles. Šios injekcijos yra ypač naudingos asmenims, kurie siekia ilgalaikių ir akivaizdžių rezultatų čia ir dabar, nesudėtingos priežiūros po procedūros ir nori pasiekti natūraliai atrodantį odos atjauninimą. RADIESSE taip pat skatina natūralią kolageno gamybą, todėl oda ilgainiui tampa lygesnė ir stangresnė. Taip pat tai puikus pasirinkimas tiems klientams, kurie netoleruoja HA (hialurono rūgšties) užpildų ar susiduria su tinimu po HA užpildų, kurie dėl savo formules pritraukia vandenį ir kartais atrodo nenatūraliai.   

Ar aš tinkamas kandidatas?  

Radiesse injekcijos puikiai tinka tiems žmonėms, kurie jau pastebi senėjimo požymius: atsirandančias raukšles, „nusileidusį“ veido ovalą, tam tikrose zonose prarastą tūrį. RADIESSE yra tinkamas visų odos tipų asmenims ir tiek moterims, tiek vyrams. 

Kada negalima atlikti RADIESSE užpildai ?  

Kaip ir kitų užpildų, taip ir Radiesse procedūros nėra atliekamos nėščiosioms bei maitinančioms moterims, injekcijos zonoje esant infekcijų požymių, sergant onkologinėmis ligomis (galima atlikti praėjus 5 metams remisijos), kraujotakos sutrikimais ar kitais susirgimais. Detali informacija kiekvieno kliento individualiu atveju aptariama su injekuojančiu gydytoju prieš pradedant procedūrą. 

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Prieš procedūrą 

RADIESSE nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo. Jeigu ką nors vartojate – perspėkite mus registracijos metu.) 

Atvykus į procedūrą gydytojas jus pakonsultuos, apžiūrės ir įvertins odos būklę. Kalcio užpildų injekcijos reikalauja itin profesionalių žinių bei patyrimo, nes nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galima sulaukti visiškai kitokių rezultatų. 

Nepamirškite gydytojui pasakyti, jeigu esate nėščia, planuojate greitu metu pastoti ar turite alergijų. 

Procedūros metu 

Procedūros metu į paodį raukšlių srityse plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis preparato. Tolygiai ir tiksliai injekuojamas RADIESSE suteikia stabilaus tūrio efektą norimose formuoti srityse. 

„Sapiegos klinikoje“ injekuojami tik saugūs, griežčiausius medicininių tyrimų standartus atitinkantys ir ilgaamžiškumu pasižymintys medicininiai preparatai. 

Po procedūros 

Pirmas kelias valandas po procedūros oda gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina, todėl kitą dieną galėsite grįžti prie įprastos dienotvarkės. 

Pirmieji rezultatai pastebimi iškart po procedūros ir per ateinančias dvi savaites išryškės pilnai. Pasiektas efektas gali išlikti nuo 12 iki 24 mėnesių.  

Kainos

RADIESSE užpildų procedūra kaklui

429 €

RADIESSE užpildų procedūra dekoltė

429 €

RADIESSE užpildų procedūra plaštakoms

399 €

Žadikaulio linijos formavimui su RADIESSE

499 €

Veido pakėlimui su RADIESSE

579 €

Veidas + kaklas + dekolte RADIESSE užpildų procedūra

1099 €

Gyd. dermatovenerologo konsultacija atliekant procedūrą

NEMOKAMAI