lt

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas

Niekas neišvengia prakaitavimo – fiziologinio proceso, svarbaus mūsų kūno temperatūros savireguliacijai ir apsaugai nuo aplinkos teršalų. Tačiau neretai prakaitavimas tampa nemaloniu reiškiniu, sukeliančiu ir estetines problemas. Pagausėjęs prakaitavimas arba hiperhidrozė – tai medicininė ir socialinė problema, kurios metu padidėja prakaito sekrecija ir jį reguliuojančios sistemos (sudomotorinės) aktyvumas. Hiperhidrozė pasireiškia nepriklausomai nuo sezono, kūno temperatūros ar aplinkos oro, ir turi neigiamą poveikį sveikatai.

Nepaisant to, kad gausus prakaitavimas kasdien sukelia daugybę problemų, dauguma žmonių nesikreipia pagalbos ir neieško gydymo būdų – taip nutinka dažnai dėl to, kad daugelis mano, jog šios problemos negalima pagydyti, tačiau „Sapiegos klinikos“ gydytojai profesionalai turi jums sprendimo būdą.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas atliekamas botulino toksino pagalba – tai efektyvi hiperhidrozės gydymo priemonė daugeliui pacientų. Šio gydymo veikimo principas paprastas – laikinai blokuojamas nervinio impulso signalas, kuris stimuliuoja prakaito liaukas ir tokiu būdu stabdo prakaito išsiskyrimą. Svarbu pabrėžti, kad gydymas botulino toksinu panaikina pagausėjusį prakaitavimą vidutiniškai 9–12 mėn. Paprastai pakanka vienos procedūros per metus. Gydymas botulino toksinu trunka apie valandą, o po jos iš karto galite sėkmingai grįžti prie įprastinės veiklos.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu gali būti taikomas tiek moterims, tiek vyrams, kurie kenčia nuo pagausėjusio prakaitavimo.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Pagausėjusio prakaitavimo gydymo procedūra nereikalauja specialaus pasiruošimo, o visą reikiamą informaciją suteiks jus gydantis „Sapiegos klinikos“ gydytojas.

Visų pirma, gydomoji sritis nuskausminama (pagal poreikį) patepant ją vietiškai veikiančia anestetine (nuskausminamąja) priemone. Maždaug po 15 min., kuomet oda bus nejautri, pažasties sritis steriliomis priemonėmis bus paruošiama botulino toksino injekcijai. Injekcija atliekama itin plonomis adatomis vidutiniškai 10 dūrių abiejose pusėse.

Po gydymo iškart be apribojimų galite grįžti prie įprastinės dienotvarkės, tik svarbu kelias valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti).

Rekomenduojama iš karto po procedūros nenaudoti jokios kosmetikos gydytose srityse.

Kol rezultato efektas nestabilus, nerekomenduojame vartoti alkoholio, degintis saulėje ar mėgautis šiltomis procedūromis: kaitintis pirtyje ar gulėti karštoje vonioje.

Įvairūs tyrimai parodė, kad pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu 1–2 kartus per metus neturi jokių šalutinių efektų.

Kainos

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu (galvos srityje)*(-20%)

349 € 279 €

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu (pažastys)*(-21%)

339 € 269 €

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu (vid. pažastys)*(-20%)

399 € 319 €

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu (did. pažastys)*(-20%)

459 € 369 €

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu (l. did. pažastys)*(-20%)

499 € 399 €

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu delnų srityje (-20%)*

359 - 409 €

Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu padų srityje (-20%)*

395 - 467 €

*Pasiūlymai galioja atliekant procedūras iki 2024-08-15

Gyd. dermatovenerologo konsultacija atliekant procedūrą

Nemokamai

Daugiau

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“