lt

Mezoterapija veidui

Mezoterapija – tai metodas, taikomas estetinėje medicinoje, siekiant atkurti, atgaivinti odą. Mezoterapija intensyviai drėkina odą, ją praturtina įvairiomis medžiagomis, atkuria elastingumą, veido tonusą ir spindesį.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Mezoterapijos procedūros metu naudojamos smulkios adatėlės, kuriomis į viršutinius veido odos sluoksnius mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Biologiškai veiklūs preparatai, dar vadinami grožio kokteiliais, patenka į 0,5–1,0 mm gylį ir tiesiogiai veikia korekcines zonas. Ši gydymo metodika suaktyvina elastino ir kolageno gamybą, oda tvirtėja ir stangrėja. Mezoterapija veidui yra pripažinta viena efektyviausių priemonių sprendžiant odos problemas. Kadangi jau po pirmos procedūros jaučiamas odos spalvos ir tonuso pagerėjimas, savaiminė ląstelių regeneracijos stimuliacija, todėl išsilyginamos smulkios raukšlelės, normalizuojamos riebalinės liaukos, sumažėja kraujagyslinės žvaigždės. Kadangi taip pat yra stiprinamos kraujagyslių sienelės, oda įgauna nepaprastą vidinį spindesį.

Mezoterapijos procedūros metu mikroinjekcijomis į odą patenka ne tik hialurono rūgštis, bet taip pat vitaminai, mineralai, antioksidantai – šios medžiagos stimuliuoja kolageną gaminančias ląsteles: elastiną, atsakingą už odos elastingumą, tarpląstelinę medžiagą – ir apsaugo odos ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Mezoterapija veidui yra atliekama keletą kartų atsižvelgiant į individualią odos būklę ir kliento poreikius. Per mezoterapiją oda gali būti greitai ir ilgam laikui prisotinta drėgme, ypač kai ji yra dehidratavusi.

Mezobotulino terapija

Dvigubo poveikio procedūra. Mezoterapija su hialiurono rūgštimi bei vitaminais, peptidais ir amino rūgštimis, kurios metu naudojamas ir nedidelės kiekis botulino toksino.

Tokio tipo kombinuota mezo ir botulino toksino terapija turi dar efektyvesnį poveikį mūsų odai, todėl ši procedūra yra rekomenduojama itin pavargusiai odai. Rezultatai, kuriuos galime pasiekti šios procedūros pagalba:

 • mimikos raukšlių korekcija;
 • odos spalvos ir tonuso pagerėjimas;
 • suaktyvėjusi savaiminė ląstelių regeneracija;
 • intensyvus drėkinimas;
 • veido raudonio sumažėjimas.

Pilnas šios procedūros rezultatas bus matomas po dviejų savaičių nuo procedūros. Oda atrodys švytinti ir pridrėkinta, tad drąsiai galime teigti „visi pastebės – nieks nesužinos“ nes oda atrodys gaiviai ir natūraliai.

Procedūra rekomenduojama kartoti kas 4-6 mėnesius maksimaliam rezultatui pasiekti.

Mezobotulino terapija Mezobotulino terapija
Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Ar aš tinkamas kandidatas?

Mezoterapiją patariama atlikti žmonėms nuo 30 metų dėl odos senėjimo prevencijos. Mezoterapija veidui ypač veiksminga sausą odą turintiems žmonėms, kurių oda yra pavargusi, dehidratavusi nuo saulės poveikio arba subrendusi, netenkanti elastingumo. Mezoterapija nėra atliekama nėščioms ir maitinančioms moterims, žmonėms, sergantiems autoimuninėmis ligomis ar įvairiais aktyviais infekciniais susirgimais.

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Specialistas atlieka išsamią odos analizę: nustato odos būklę ir priima sprendimą, kokios sudėties grožio kokteilis turėtų būti naudojamas. Prieš procedūrą oda nuvaloma, nuodugniai dezinfekuojama ir pradedama mezoterapijos procedūra.

Procedūros metu naudojamos itin plonos adatėlės, kuriomis švelniai duriant į odos paviršių patenka ir tolygiai pasiskirsto visi mezoterapinį grožio kokteilį sudarantys ingredientai. Kiekvieno dūrio metu į odą patenka nedidelis preparato kiekis. Atliekamų injekcijų technikos gali skirtis: priklausomai nuo odos amžiaus, būklės, jautrumo, gali būti parenkamos skirtingos adatėlės, esant ryškesniems amžiniams pokyčiams odoje procedūros turėtų būti intensyvesnės, naudojamos įvairesnės technikos. Procedūros metu naudojamas kokteilis FILORGA NCTF su hialurono rūgštimi, į odą suleidžiamas 3 ml kiekis (viena sterili ampulė).

Mezoterapijos procedūra yra beveik beskausmė, tačiau po jos gali būti matomas odos raudonis, praeinantis po kelių valandų, retesniais atvejais – iki paros. Alerginės reakcijos pasitaiko retai. Paprastai iškart po procedūros pacientai gali grįžti prie savo įprastinės dienotvarkės, tačiau kurį laiką nerekomenduojami atviri saulės spinduliai ar saulės vonios, pirtis ir alkoholio vartojimas. Taip pat yra nedidelė tikimybė, kad injekcijų vietose susidarys smulkios (žirnio dydžio) mėlynės, tačiau jos greitai išnyksta ir yra nesunkiai koreguojamos makiažo priemonėmis.

Dažniausiai nepageidaujamo poveikio rizika yra susijusi su nepakankamai kvalifikuotu specialistu ar netinkamais, nesertifikuotais mezoterapijai naudojamais preparatais. Tačiau jums dėl to nereikėtų nerimauti, nes „Sapiegos klinikoje“ mezoterapijos procedūras atlieka tik kvalifikuoti specialistai, o naudojamos FILORGA mezoterapijos priemonės yra sertifikuotos CE ženklu ir atitinka griežčiausius klinikinius reikalavimus.

Kainos

Mezoterapija veido odai su preparatu Fillmed NCTF HA (3 ml)

129 €

Mezobotulino procedūra pasirenkant 1 zoną: veidą/kaklą/dekoltė

240 €

Mezobotulino procedūra skalpui (galvos sričiai)

359 €

15 % NUOLAIDA botulino toksino injekcijoms, atliekant tos pačios procedūros metu.*

15 %

Procedūra su NANOSOFT adata

19 €

Procedūros atliekamos su intraderminiu injektoriumi, todėl yra neskausmingos.

* 15% nuolaida taikoma atliekant botulino toksino injekcijas mezoterapijos veidui procedūros metu.

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“