lt

„Sunekos“ jaunystės taškų injekcijos

Sunekos procedūra – nepamainoma alternatyva norintiems natūralaus rezultato ir nepageidaujantiems injekcinių užpildų. Ją galima derinti su fiziniu ar cheminiu gydymu, tokiu kaip odos šveitimas, lazerinė terapija.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Sunekos yra nauja aminorūgščių ir hialurono rūgšties injekcinė odos procedūra, atstatanti tarpląstelinį audinį. Procedūra ne tik atkuria odos drėgmės balansą, bet ir skatina fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelių) migraciją į injekcijos vietą. Fibroblastams suteikdama elastino ir kolageno sintezei reikiamų medžiagų, ženkliai didina jų aktyvumą.

Galimos dviejų rūšių Sunekos injekcijos, besiskiriančios sudėtyje esančia hialurono rūgštimi: Sunekos 200 sudėtyje yra mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties, o Sunekos 1200 – didelio molekulinio svorio. Tiek Sunekos 200, tiek Sunekos 1200 preparatuose yra patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų aminorūgščių (glicino, prolinio, lizino, alanino, valino ir kitų) derinys, dėl kurio Sunekos injekcijos yra unikalios, o dėl rezultatų natūralumo pranoksta įprastus hialurono rūgšties užpildus.

Sunekos 200 naudojama nedidelėms odos raukšlėms šalinti, todėl labai tinka jaunesniems pacientams, veido, kaklo, dekoltė ir rankų odai. Sunekos 1200 – tinkamesnis esant gilesnėms raukšlėms, labai išreikštam odos suglebimui, kai reikia didesnio odos patempimo efekto. Dažnai, atsižvelgiant į konkrečius klientų poreikius ir fiziologinius odos ypatumus, ilgalaikiams ir gražiems rezultatams pasiekti naudojamas Sunekos 200 ir Sunekos 1200 derinys.

Sunekos procedūra taikoma visoms veido, dekoltė, kaklo bei rankų sritims!

Jaunystės taškų injekcijos ar giluminis odos drėkinimas (biorevitalizacija)?

Biorevitalizacijai naudojami preparatai dažniausiai turi tik hialurono rūgšties, kurią natūraliai sintetina kiekvieno organizmas. Hialurono rūgštis pritraukia vandenį ir išlaiko jį tarpląstelinėje terpėje, taip užtikrindama odos ir kitų audinių drėgmę.

Sunekos injekcinių preparatų sudėtyje yra ne tik hialurono rūgšties, bet ir patentuotas pakeičiamų bei nepakeičiamų aminorūgščių derinys, būtinas tarpląstelinio audinio ląstelių, fibroblastų aktyvumui. Dėl unikalaus aminorūgščių derinio Sunekos preparatai ne tik palaiko odos drėgmę, bet ir suteikdami būtinų medžiagų kolageno bei elastino sintezei atstato tarpląstelinį audinį ir gilesnius odos sluoksnius.

Sunekos procedūros trukmė itin trumpa, paprastai trunkanti iki 45 min. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojamos 3–4 procedūros kas mėnesį.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Skundžiatės sausa oda?

Oda tapo mažiau elastinga?

Patiriate stresą ir tai atsispindi jūsų odoje?

Oda papilkėjusi, praradusi žvilgesį?

Oda pažeista saulės poveikio?

Procedūra padės rūpintis oda pasireiškus pirmiesiems senėjimo reiškiniams, atkurti ir paryškinti veido bruožus (skruostikaulius, apatinę žandikaulio liniją).

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Sunekos nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo. Jeigu ką nors vartojate – perspėkite specialistą).

 

Per procedūrą į paodį plonyte adata suleidžiamas 3 ml preparatas. Jis, kaip jau minėta, tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kolageno sintezė, formuojasi naujos odos skaidulos. Dėl unikalaus amino rūgščių derinio Sunekos preparatai ne tik palaiko odos drėgmę, bet ir suteikdami būtinų medžiagų kolageno ir elastino sintezei atstato tarpląstelinį audinį ir gilesnius odos sluoksnius. Po Sunekos injekcijų oda natūraliai atjaunėja, pastebimai sumažėja odos raukšlės ir linijos. Dėl itin natūralaus ir ganėtinai ilgalaikio rezultato Sunekos pranoksta įprastus injekcinius užpildus.

„Sapiegos klinikoje“ medicininiai preparatai atitinka griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrinamas produkto saugumas, patikimumas ir siekiamų rezultatų išliekamumas. Tai – sertifikuoti hialurono rūgšties tirpalai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai.

Pirmas kelias valandas po procedūros oda gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina, todėl kitą dieną galėsite grįžti prie įprastos dienotvarkės.

Kainos

*Įsigyjant trijų procedūrų kursą taikoma 20% nuolaida

-20 %

Jaunystės taškų injekcijos SUNEKOS 1200 medikamentu (3 ml)*

279 €

Jaunystės taškų injekcijos SUNEKOS Perfoma medikamentu (3,5 ml)*

279 €

2 procedūrų kursas Jaunystės taškų injekcijos SUNEKOS 1200 + Perfoma medikamentu (6,5 ml)(-25%)

528 € 396 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“